poster

Jaguár

 • Francie

  Jaguar, Le

Dobrodružný

Francie, 1996, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sportovec
  ****

  I dobrodružný žánr může prolomit úzké hranice svého záběru, dotkne-li se silným příběhem a pečlivým scénářem i propracovanou výpravou-výpravností obecnějších problémů. Problémy brazilské Amazónie a jejích indiánských autochtonních obyvatel nesporně takovým obecnem jsou. Výsledkem - pro diváckou duši nadmíru hladivým a potěšujícím - je kvalitní, skutečně thrillerová podívaná, na kterou se tak snadno nezapomíná. A hercům bez rozdílu stačí - jako kdysi Jeanu Maraisovi - hrát to své. To přelidské mnoho.(23.12.2008)

 • aniiicka
  ****

  Výborná francouzská dobrodružná komedie z dílny Francise Vebera. Skvělí herci - Jean Reno a Patrick Bruel (v roli tadičního Francoise Perrina:), krásná hudba Vladimira Cosmy. Lepší čtyři.(1.8.2010)

 • Terva
  ***

  Průměrný dobrodružný film.(8.2.2009)

 • novoten
  **

  Reno umí utáhnout film zcela sám, vždyť se mu povedlo udělat z nadprůměrných filmů dokonalé (Leon) a z vyloženě špatných pak koukatelné (Godzilla). Jaguár je bohužel ten druhý případ a bez charizmatu vyhlášeného drsňáka by v něm nezbylo dobrého skoro nic (snad jen vedlejší role Patricie Velasquez a Dannyho Treja). Obstojná dobrodružná komedie by se z něj možná stala, kdyby Bruelův Perrin nebyl pořád takový had a nesnažil se ze všeho zbaběle vykroutit.(28.5.2006)

 • Aluska88
  ***

  Jean Reno v roli přátelského tlumočníka, Patrick Bruel coby mrzutý dlužník, nádherná Patricia Velasquez jako místní divoženka, či Danny Trejo, opět v jedné ze svých četných rolí "Badasse" (I když zde se dočkáme nečekaného zvratu, kdy i sám velký Trejo strachy prchne před protivníkem:). Velmi příjemná komedie se spoustou vtipných hlášek i situací. "Vy věříte, že to tak je?" - "Nevím, jestli věřím, ale rozhodně o tom sním víc, než o tom Ferrari za pět miliónů", "Je Vám něco?" - "Ne, promiňte, poprvé pohřbívám hlavu kněze." :)(19.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace