poster

Jaguár

 • Francie

  Jaguar, Le

Dobrodružný

Francie, 1996, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Poslední dobou se mi daří narážet na kvalitní filmové kousky, jimž ale stejně k lepšímu hodnocení něco chybí - jako by u nich nebyla ona esence "lepšího" filmu, která jde zaregistrovat na několik metrů filmového pásu daleko a kterou do sebe lze příjmně nasávat při sledování samotném... Nejinak je tomu i u Jaguára, kterému jsem se dlouho vyhýbal, jen abych si ho posléze o to více užil. Obal samotný mne navnadil na akční film s Jeanem Reno, takže jsem byl mírně překvapen, když jsem již od prvních minut sledoval zábavnou komedii. Hodně povedenou komedii. Určitě to nebylo perfektní, ale dokáži ocenit, když se ve snímku nenacházejí hluchá místa a děj dokáže člověka připoutat k obrazovce. Všem příznivcům vtipných dobrodružných komedií nelze nedoporučit.(6.5.2009)

 • Dever
  **

  Soundtrack Vladimir Cosma: 1. Le Jaguar (overture) ,2. L'Indien ,3. Thème de l'Aventure ,4. Incantation de Wanu ,5. L'Arrivée en Amazonie ,6. Les Ruelles de Matupa ,7. Vengeance de Kumaré ,8. Maya ,9. Trois sur la pirogue ,10. Tabaris ,11. Brinquedo de Amar ,12. Perrin et Maya ,13. Fin de Kumaré ,14. Thème de l'Amitié ,15. Le Jaguar (final),(7.5.2011)

 • Aluska88
  ***

  Jean Reno v roli přátelského tlumočníka, Patrick Bruel coby mrzutý dlužník, nádherná Patricia Velasquez jako místní divoženka, či Danny Trejo, opět v jedné ze svých četných rolí "Badasse" (I když zde se dočkáme nečekaného zvratu, kdy i sám velký Trejo strachy prchne před protivníkem:). Velmi příjemná komedie se spoustou vtipných hlášek i situací. "Vy věříte, že to tak je?" - "Nevím, jestli věřím, ale rozhodně o tom sním víc, než o tom Ferrari za pět miliónů", "Je Vám něco?" - "Ne, promiňte, poprvé pohřbívám hlavu kněze." :)(19.9.2012)

 • zahadna
  ***

  Taká obyčajná komédia alebo film, kde ale Jean Reno zahral samozrejme skvele ako vždy.(3.11.2008)

 • Terva
  ***

  Průměrný dobrodružný film.(8.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace