Dvojitý zásah

• slovenský

Dvojitý zásah

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1991, 104 min

Strašná hovězina, která kdyby se vykašlala na snahy (opravdu jen snahy) o psychologii, vsadila přímočaře na bruselskou svalovinu a přišla o 20 minut stopáže, mohla být i nadprůměrnou bezmozkovou zábavou na novácké noční maratony. Takhle 5/10 s guilty pleasure potenciálem pro ty, kteří si na JCVD fanouškovsky ujíždějí. "Splits... no problem."(11.3.2013)

• Smok

Jedna hviezda za každého Van Damma.(3.8.2008)

• gouryella

Na van Damma docela solidni, ale jeho dvojnasobna pritomnost dvojnasobne vadi.(6.8.2002)

Pro JCVD jsem ve své době (čti době pirátských vhsek dabovaných jedním hlasem s nulovou intonací;-)) měl slabost nejen já, ale většina naší rodiny. Roky ubíhaly a jeho status se v mých očích měnil, ale některé jeho "legendární" filmy prostě zůstanou součástí dětství navždy. A tady je ho dvojnásobek:).(3.6.2004)

• Radyo

Opravdu by se pro Van Damma nenašla v Hollywoodu nějaká jiná práce, než kopání kaskadérů a komparzistů?(31.7.2002)

• - Ve jedné ze scéně, Alex (Jean-Claude Van Damme) popadne dvě láhve od alkoholu a praští s nimi protivníka do obličeje. O chvíli později ho však praští ještě třetí flaškou. (Chris Masters)

• - Van Damme, jehož honorář za film činil 600 000 amerických dolarů, byl za svou dvojroli nominován v soutěži MTV Movie Awards v kategorii Nejžádanější muž. (Eldrick)

• - Alex (Jean-Claude Van Damme) až na dvě výjimky používá při boji pouze ruce a hlavičky. Naproti tomu Chad (taky Jean-Claude Van Damme) až na dvě výjimky používá pouze kopy. (Wrack)