poster

Dvojitý zásah

 • USA

  Double Impact

 • slovenský

  Dvojitý zásah

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1991, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScreamJay
  **

  Klasický případ akčáckého béčka. Tohle by byl celkem slušnej film kdyby: 1) Provedení nevítězilo nad nápady. Scénář je totiž děravější než cedník, který dělá Jean-Claude ze svých protivníků to celé umocněné na druhou. Občas samo provedení předčí původní záměr o sto procent, což by na jednu stranu znamenalo nesporné plus, ale v případě toho, že nápad stojí za prd, provedení už tím prdem je. 2) Jean-Claude nebyl tak plastický. Marná snaha, jako herec se hodí opravdu jen do bum-bum tvrďáren, ale co ty růžový trencle, no to mě pleskněte. 3) Prostředí, kde se příběh odehrává stačilo na jeho obživu. Hong Kong je jistě velmi atraktivní místo, jak co se týče těsných uliček, tak zátok a krásné architektury. 4) Bolo Yeung byl ještě víc vodpornej než doposud. Tenhle asiat má ksicht, ze kterého běhá mráz po zádech a rozhodně bych ho nechtěl potkat v temný uličce. 5) Příběh obsahoval více reality a méně přiblblých úleťáren. Zkropit totiž desítky Číňanů ze dvou pistolek a jen jednou si nabít, to chce opravdu kouzelný nábojníky. Dvě hvězdičky v béčkařském pohledu a za sentiment, když tohle byly filmy mého "akčního" juniorského věku.(2.9.2004)

 • klerik
  **

  Toto bolo moje prvé rozporuplné stretnutie s Van Dammom. Lettich bol vtedy poloboh, JC tu mal asi najnamakanejšie svaly zo všetkých svojich filmov, ale to prevedenie zaujímavého namétu, bolo nejaké suché...(20.2.2007)

 • petaspur
  ***

  Nikdo neumí házet sudem s takovou zarputilostí jako polonahý Bolo Yeung. Takovému soupeři žádná z verzí Van Dammeho nesahá ani po kotníky.(9.12.2008)

 • Le_Chuck
  **

  Splnilo to moje očakávanie. Ako malý som to žral ako velký to nežerem. Tie časy keď som flmy hodnotil podľa počtu otočiek pri mawashigeri sú preč. Ale Bolo je sympoš.(27.5.2004)

 • LION-MR.T
  ****

  Van Damme co by dvakrát. Jeden slušňák s ružovými slipy a druhý mlátička s flaškou dobrýho chlastu. Skvělý protiklad,aakční scény patří k těm lepším Van Dammovým kouskům,Bolo Yeung nezklamal. Van Damme dokázal,že je skvělý herec. Ale je,ale je. ALE JE!!!(16.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace