Dvojitý zásah

• slovenský

Dvojitý zásah

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1991, 104 min

Docela slušná béčková akce od Van Damma. Neni to žádnej zázrak, prostě dostačující příběh, pár soubojů při kterých Van Damm seřeže par šmejdů a nakonec si to rozdá ve finiši s elitním záporákem Bolo Yeungem, kterej párkrát pohodí kozama a pak chcípne(12.2.2004)

• Tyler

Typický příklad Van Dammeova filmu.Neslané,nemastné.Zábava se moc nekoná.Nápad s dvojčaty bude fungovat mnohem lépe až v Maximálním riziku.(27.1.2003)

• sepp

Velmi slaby snimek postradajici jakoukoli jiskru a atmosferu, zbytecna ztrata casu.(4.9.2003)

• Legas

Dvakrát Van Damme je sice více, nikoliv lépe. Kdysi video klasika, dnes už spíše pro nostalgiky.(3.6.2003)

"Seber si svoje módní hadry a hedvábný slipy a vrať se do Disneylandu." Nostalgických vandammovek mám několik a tahle vždycky patřila k mým nejoblíbenějším. Nikoli proto, že by Van Damme dokázal svým charakterním herectvím dokonale odlišit Alexe od Chada, protože na to stačí účes, ale proto, že jeho roznožky mě nikdy neomrzí, že naivní mafiánský příběh v béčkovém světě bez obtíží funguje, že Corinna Everson nádherně škrtí stehny a zejména pro způsob, kterým dokáže zjizvený sympaťák Bolo Yeung házet sudy.(16.8.2016)