poster

Souboj cti

 • USA

  Quest, The

 • Slovensko

  Súboj cti

Akční / Dobrodružný

USA, 1996, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  *****

  Přikláním se a plně souhlasím s Chupacabre(ikdyž k tomuto filmu žádný komentář nenapsal:-)) To ovšem nevadí, stotožňuji se s ním v plném hodnocení a to myslím stačí. Né, že nestačí? Tak dobře. Podoba s Krvavým sportem se nezapře, ale to není na škodu. Opět budete Van Dammíkovi fandit jako kdysi dávno a opět se budete perfektně bavit. Nejen u "sportu", ale taky příběhem, který vůbec není špatný! Zajímavosti: Původní myšlenka tohoto zápasu vznikla v jedné české hospodě. Chlapi sa ožrali a pak sa mezi sebů začali mydlit. No a kdo zostal poslední, dostal půllitr, tedy Červený drak. Mniši neměli nic jiného na práci, než studovat dějiny a jednou na tuto našu tradicu narazili a uspořádali podle ní turnaj. No a protože tolik nechlastali, tak si mohli dovolit draka zlatého. :-) Sakra, ale je to dlouhá zajímavost, co? :-) 80%(16.2.2009)

 • Tomco
  ***

  stare casy s van dammom...na to sa tazko zabuda...(27.5.2006)

 • Ilicka
  **

  Jean Claude se souhrou několila z nejnepravděpodobnějších náhod dostane na turnaj velkých bojovníků a celé jim to tam vymlátí, což lze očekávat. Zajímavé na tom filmu jsou především souboje všemožných bojových stylů a Jeanův zarputilý výraz:-D(22.3.2009)

 • sud
  ***

  Docela slušný film, nečekal jsem od toho nic zvláštního a proto mě ten film nezklamal. Líbí se mi hlavně ty souboje v aréně. Jeden z těch lepších filmů s Van Dammem.(13.2.2005)

 • Chrustyn
  **

  Tak Van Damme nám zkusil režírovat a dopadlo to dost bídně.(22.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace