Hon na myš

Mousehunt

Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

Natočit na daný téma nadmíru zábavnej film chce dost umu a hlavně odvahy. Tady se to povedlo a je to nehorázná psina. Když se zkombinuje Pat a Mat s Tomem a Jerrym, dostanete zhruba něco takovýho. :)(19.1.2012)

Mimoriadne vtipná rodinná komédia, ktorá pobaví a navodí príjemnú atmosféru aj po piatykrát.(16.6.2007)

Čtu tady komentáře typu ,,Nepovedená variace na Toma a Jerryho" nebo ,,Scénář by se hodil spíš na animáků".Možná jo.Ale já bych se na těch pár scén s ,,Hitlerem s ocáskem" moh dívat furt.A Chris Walken tomu dává korunu.Bravo,bravisimo.(27.7.2003)

To nám toho ta myška natropila, že? Aneb jaká bláznivina se dá vymyslet. Každopádně to stálo za to a já se báječně bavil. Supr zábava a nejen to, supr je zde všechno.(23.2.2011)

Hon na myš je pro dětské publikum rozhodně skvělý film. Sice není zrovna dvakrát bezpečný nebo výchovný (malým myškám se přece takhle neubližuje), ale zábavný rozhodně je. A tím to taky končí. Navíc se nějak nedovedu přenést přes dementní výraz Lee Evanse, ale jsem zcela a naprosto objektivní:)))(29.11.2006)