Hon na myš

Mousehunt

Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

Jako malýmu se mi to hrozně líbilo. Je to ztřeštěné, zábavné, střelené, přitažené za vlasy - ale proč ne? Pobavíte se, zasmějete se...a není co řešit. ;)(6.3.2009)

Ulítlá komedie o tom, jak není snadné chytit myš, která je navíc chytřejší, než kdejaký člověk. Nejdrsnější kočka v okolí, ani deratizátor nebyl schopný si s malou myškou poradit. Hudba od Alana Silvestriho tomu dodala další úroveň.(1.2.2014)

Ta myš prostě nemohla dostat míň než za ****. Atmosférou film připomíná spíš grotesky z osmdesátých let, překvapivě dobře funguje i dnes. Příběh není nijak objevný, zato je v něm spousta místa na maličkosti, třeba drsnou Kočkodzillu, Chrise Walkena jako deratizátora nebo havajskou tanečnici nad myšákovou postelí.(28.4.2003)

Není to špatná komedie, to rozhodně ne. Některé scény jsou velice povedené. Hon dvou mužů na myš může nabídnout zajímavou podívanou s mnoha humornými scénami. Konec se moc nevydařil, to už je celkem šílenost a autoři to přehnali. 65%(31.12.2007)

Chytrá myšska,blbí majitelé domu a likvidátor myší co pojída jejich vý***i. :-) 75%(17.4.2010)