Hon na myš

Mousehunt

Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

Myši mi dvakrát nevadí, ale takhle chytračka byla přímo k sežrání. :-)(29.10.2010)

• Djkoma

Dva chlapy a jedna myš a celé to skončí naprosto ... šileně. Někdy by se neměla chvílemi slušná komedie kazit přeslazeností myšky a happyendem...(8.7.2005)

• Sarkastic

Kdybych to měl hodnotit hned po mém prvním zhlédnutí (to jsem ještě chodil na základní školu), dal bych asi 3*. Ale teď s odstupem času v tomto filmu nevidím nic zajímavého. Oba hlavní lidští hrdinové byli spíš trapní než zábavní a jediným světlým bodem filmu byla ta vychytralá (a přiznám se chvilkami docela roztomilá) myš.(18.3.2008)

• - V některých scénách, kde je kamera zaměřena na myš ve zdi se musela použít krysa jako "body doubler". (HappySmile)

• - Ve scéně před dražbou domu pozdraví Ernie Smuntz (Nathan Lane) arabského šejka slovy "Hakuna matata". Nathan Lane daboval v originálním znění postavu Timona ve filmu Lví král (1994), ve kterém tato fráze proslula. Pod stejným názvem pak nazpíval i píseň. (ing.Frosty)

• - Tento film spolu se snímkem Peacemaker stály při samém začátku studia DreamWorks Pictures. (fannah)