poster

Hon na myš

 • USA

  Mousehunt

 • Slovensko

  Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

 • woody
  *****

  Čtu tady komentáře typu ,,Nepovedená variace na Toma a Jerryho" nebo ,,Scénář by se hodil spíš na animáků".Možná jo.Ale já bych se na těch pár scén s ,,Hitlerem s ocáskem" moh dívat furt.A Chris Walken tomu dává korunu.Bravo,bravisimo.(27.7.2003)

 • Hrabka
  ***

  Není to špatná komedie, to rozhodně ne. Některé scény jsou velice povedené. Hon dvou mužů na myš může nabídnout zajímavou podívanou s mnoha humornými scénami. Konec se moc nevydařil, to už je celkem šílenost a autoři to přehnali. 65%(31.12.2007)

 • D.Moore
  *****

  Komedie, která mě zřejmě nikdy neomrzí, a pořád mi bude dokazovat, že jsem dětinský. Dokonalá atmosféra grotesek (zkrátka hraný Tom a Jerry), Verbinského nápaditá režie, Silvestriho špičková hudba... Nemám co vytknout.(6.6.2009)

 • Mariin
  ***

  Pěkný a místy i opravdu groteskní film pro celou rodinu, pro děti přímo skvělý (kromě méně vkusného začátku). Kdo zná myšku z vlastní zkušenosti, bude se asi smát dvojnásob. Taková malá myška dokáže vskutku člověka vyprovokovat k nepříčetné zuřivosti...(7.11.2010)

 • tron
  **

  Nástupcovia Laurela a Hardyho? Svojský pokus zistiť čo sa stane, ak vyložene kreslený námet pretavím do podoby hraného celovečerného filmu? Oplzé vtipy o sexe s manželkou, detská groteska, maniak zo surrealistickej nočnej mory Christopher Walken, skvelá pasáž s psychopatickou mačkou, to všetko v jednom filme ach jaj. Nebolo to úplne zlé (ale trocha zlé hej), ale bolo to čudné a nevedelo to, akému divákovi je to vlastne určené. P.S. Jeden z prvých kúskov Spielbergovho, Katzenbergovho a Geffenovho DreamWorksu SKG (s AMISTADOM, DRVIVÝM DOPADOM či MIEROTVORCOM).(20.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace