poster

Hercule Poirot: Pět malých prasátek (TV film)

 • Velká Británie

  Poirot: Five Little Pigs

 • Slovensko

  Poirot: Päť podozrivých

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2003, 105 min

Režie:

Paul Unwin

Předloha:

Agatha Christie (kniha)

Scénář:

Kevin Elyot

Kamera:

Martin Fuhrer
 • chelseaman22
  *****

  Ty jeden proradný intelektuále! Dejte Herculovi patnáct let starou vraždu, obstarejte mu sezení s účastníky inkriminovaného pohodového víkendu a tra dá - vrah je odhalen a hurá na šibenici! Věru sympatická popravená je ještě za života svého donucena trpět osmnáctku, jež rejdí s jejím chotěm a (což je s podivem) veškeré příbuzenstvo tuto skutečnost bere jako samozřejmý fakt. Proto jsou na konci prodlouženého víkendu všichni šokování zabitím jejich miláčka, jež byl v mimomanželském sexu stejný odborník jako Hercule v problematice belgických pralinek. Hastings opět nikde, tak snad příště! 86%(16.4.2014)

 • Compadre
  *****

  Detektivky s Herculem Poirotem mě baví povětšinou všechny stejně a nedá se jim upřít vysoká úroveň (a to u valné většiny dílů, což je u detektivek docela vzácný jev..), ale tady...tady ten je ještě lepší než všechny ostatní. Fakt bomba, vyšetřování 14 let starého případu a brilantní dedukce a vyšetřování starýho Herkula je tady prostě výjimečně dokonalé. Finále, kde jsou sezváni všichni podezřelí je v tomto díle jasný zlatý hřeb programu :-)(28.5.2009)

 • Stegr
  ****

  80%(28.5.2007)

 • Sandiego
  ****

  Opět zdařené zpracování románu Agathy Christie, které patří mezi mé nejoblíbenější. Hlavní je poutavý příběh, temná atmosféra a dojemný konec.(16.11.2007)

 • misterz
  *****

  Celkom určite jeden z najlepších dielov z detektívneho cyklu s H. Poirotom. Príbeh, krimi zápletka a jej brilantné rozuzlenie ma celého uchvátili. Navyše tento diel disponuje aj niečím navyše, a síce vynikajúcou dramatizáciou jednotlivých udalostí, pričom sa nezabudlo ani na emotívnu stránku, proste extra výživný, parádny diel.(13.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace