poster

Hooligans

 • USA

  Hooligans

 • USA

  Green Street Hooligans

 • Slovensko

  Hooligans

 • Slovensko

  Futbaloví chuligáni

Drama / Krimi / Sportovní

USA / Velká Británie, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ****

  Hodně sugestivní výlet někam, kam se asi většina normálních smrtelníků nepodívá. Nebýt sladkobolného závěru s ponaučením, který je ke zbytku tak silným kontrastem, že to prostě nelze ignorovat, šel bych klidně na pět.(1.11.2005)

 • sud
  **

  Autoři vsadili na aktuálnost a zasadili příběh do prostředí hooligans. Jinak je to již tisíckrát omleté klišé o hodném klukovi, který se dostane mezi drsné hochy. Dialogy jsou nepřesvědčivé, stejně jako herecký výkon Eliaha Wooda. On je Frodo, on dokáže skvěle zahrát různé vocásky a nemrcouchy ("Věčný svit neposkvrněné mysli"), ale není ostrý hoch a vůbec ne výtržník. Srovnávat tenhle film s "Proč?" je mimo mísu. 40%.(30.6.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Elijah Wood - je skvělý hobit, dobrý herec a špatný hooligans. Charlie Hunnam - není hobit, je dobrý herec a skvělý hooligans. Ovšem co je scénarista filmu je mě záhadou. Celou dobu sleduji skvělý příběh a přímo mistrovsky natočené bitky i pitky, Ovšem konec filmu, byl jak raná pěstí od hooligans, ze které se stále nemůžu vzpamatovat.(23.12.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nikdy jsem nebyl členem žádné firmy fungující pod zástěrkou fanouškovství, ale pokud bych se jednou rozhodl rozdávat budspencerovky v barvách svého klubu, tak by to rozhodně nebyl West Ham United, nýbrž FC Barcelona případně Slavoj Houslice. Hooligans, k mému jistému zklamání, o fotbal skoro nezavadili, o životě rowdies jsem se toho určitě dozvěděl víc z dokumentu MacIntyre Undercover, ale dost mne to bavilo jako příběh truhlíka, do kterého s chutí kopal celý svět a on se prokrvácel k tomu, že každá zapůjčená rána se musí vrátit i se slušnými úroky.(27.12.2011)

 • Davies182
  *****

  Snad moc neprozradím děj, když napíšu, že přesně takovéhle filmy mám rád: syrová dramata o pár klucích se zbořenými ideály, kteří si svůj vztek vybíjejí jako fotbaloví fanoušci hooligans, a kde všechno dopadne tak špatně, jak jen může. No dobře, ne zase tak moc špatně.(9.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace