Podfukáři (TV seriál)

Hustle

Prefíkaná banda

Krimi / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2004, 48x52 min

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore, Ben Miles, Tamzin Outhwaite, Max Grodénchik, Richard Chamberlain, Emil Marwa, Lee Ingleby, Orla Brady, Katie Walder, Eileen Essell, David Walliams, John Carlisle, Patrick Bergin, Dido Miles, Nikki Magnusson, Steven Robertson, Tim Plester, Robert Pugh, Jake Canuso, Indira Varma, Elizabeth Croft, Mark Bazeley, Kate Fleetwood, Anna Madeley, Guy Henry, Christine Adams, Shaun Dooley, Paul Nicholls, Vincent Riotta, Steve McTigue, Ronald Pickup, Patricia Hodge, Denis Lawson, Michael Smiley, Craig Parkinson, Tom Goodman-Hill, Mel Smith, Tom Beard, David Haig, Angel Coulby, Clemency Burton-Hill, Danny Webb, Peter Ferdinando, Stuart McQuarrie, John Barrowman, Silas Carson, Abhin Galeya, Peter Polycarpou, Bill Bailey, William Ellis, Eleanor Matsuura, Nicholas Boulton, William Lucking, Joe Armstrong, India Wadsworth, Francis Magee, Julian Firth, Dimitri Leonidas, Brian Pettifer, David Schaal, Ryan Gage, Claire Goose, Marlene Sidaway, Patrick Ryecart, Phil Atkinson, Richard Dixon, Kenneth Gilbert, Nicholas Asbury, Richard Katz, John Harding, Terence Harvey, Amit Shah, Richard Harrington, Phil Cornwell, Kieran Bew, Raquel Cassidy, David Harewood, Andrew Greenough, Velibor Topic, Simon Kassianides, Geno Monteiro, Tony Rohr, Simon Kunz, Jonny Phillips, Alix Wilton Regan, Brett Fancy, Leon Ockenden, Vincent Franklin, Mark Tandy, Zubin Varla, David Spinx, Paul Chahidi, Skye Lourie, Neil D'Souza, Doreen Mantle, Stanley Townsend, Paulino Nunes, Teddy Kempner, Grant Masters, Gareth Tunley, Vincenzo Nicoli, Adam Smethurst, Rupert Vansittart, Alexander Abadzis, Forbes KB, Robert Goodman, Lee Ross, Vinette Robinson, William Scott-Masson, John Macmillan, Andrew Havill, Munir Khairdin, Greg Bennett, Simon Paisley Day, Ian Hallard, Tim Wallers, Glen Davies, Tom Hodgkins, Danny Erskine, Guy Williams, Pip Torrens, Nic Bishop, Ken Bones, Richard Dillane, Gary Beadle, Nigel Whitmey, Lucy Drive, Lucy Akhurst, Clive Swift, Valentine Pelka, Leena Dhingra, Liz May Brice, Jonathan Slinger, Elizabeth Rider

Barney Pilling

Výborný a velmi inteligentní seriál, jehož největší plus jsem viděla v hercích, kteří už tak výborný příběh zvládali skvěle hrát .. plus skvěle natočeno!(29.11.2008)

Seriál, který mne kromě výborně vymyšlených podfuků a většinou nečekaných point potěšil i hereckým uměním nestárnoucího Roberta Vaughna a sexapelem Jaime Murray.(9.7.2007)

Naozaj luxusná seriálová lahôdka. Nič proti takej Dannyho partičke, no pri sledovaní tejto britskej podvodníckej zostavy človek nadobudne dojem, že to, nad čím sa Cloonyho jedenástka vybavená všemožnými technickými serepetičkami potia dve hodiny, tak to táto päťka pod vedením Mickyho Stonea stíha za hodinku ľavou zadnou s úžasnou ľahkosťou, hravosťou a eleganciou za pomoci šarmu a výrečnosti... kompletná recenzia tu(20.8.2009)

Tohle mi prostě vyrazilo dech. Každý díl je promyšlený, herci jsou sehraní a nadprůměrní. A ani výměna ve 4.sérii mi nevadila, ale dokonce mě překvapilo nakolik to tvůrci zvládli. P.S. 1.série je jen rozjezd...(12.6.2008)

Jak napálit a obelstít lidi kolem nás, takové jsou příběhy ´´Podfukářů´´. Výborné epizody od menších až po ty největší podfuky. / Viděné epizody cca*8.dílů / ( Hodnocení: 8/10 )(3.11.2009)

• Marc Warren