poster

Sběratel kostí

 • USA

  The Bone Collector

 • Slovensko

  Zberateľ kostí

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ***

  Někdy se vyplácí nic od filmu nečekat. I když film nemá v sobě nejspíš ani zrnko originality a pouze vykrádá své úspěšnější kolegy, líbil se mi. Průměrná, ale dobrá kriminálka.(3.9.2007)

 • castor
  ***

  .. aneb s Denzelem Washingtonem v posteli. Solidní hereckou výzvu (thriller sehrát z postele) tenhle černošský filmový oblíbenec ustál se ctí, Angelina mu slušně sekundovala a hlavně sbírala zkušenosti a ostřílený Phillip Vysoká hra patriotů Noyce vybral pochmurné newyorské lokace, takže tahle detektivní rutina nakonec dosáhne víc než průměrných čísel. Ale teď si dejme mistrovských Sedm smrtelných hříchů.(25.7.2014)

 • TheMaker
  **

  :::::::::::::::::::::::::::Tyhlety dektektivky mě nějak neberou ......... :::::::::::::::::::::::::::::::::(15.4.2009)

 • gudaulin
  *

  V případě Sběratele kostí bylo mé zklamání přímo úměrné očekávání, které ve mně vzbuzovalo herecké obsazení a předloha. Zcela objektivně by se hodily spíš 2 hvězdičky, ale film mi v kině opravdu nesedl. Nebyl dost špatný na to, aby se dal považovat za parodii, ale nebyl ani dostatečně dobrý, aby zaujal a uspokojil. Můj oblíbený Denzel Washington podal hodně matný výkon, jeden z nejslabších ve své kariéře, a scénář byl jen slaboučkým odvarem literární předlohy. Snímek mi vzdáleně připomínal parodii na novodobého Sherlocka Holmese. Kdybych ho viděl podruhé, snad bych šel s hodnocením mírně nahoru, ale takhle celkové hodnocení zůstává na úrovni 25 %. Název vzbuzuje asociaci se Sběratelem polibků, ale nemůžu si pomoct, ten hraje úplně jinou ligu.(22.6.2007)

 • Gemini
  ***

  Ach jo, další převedení knihy do filmu, které nemá šanci dosáhnout kvalit svojí předlohy.....Bohužel vám nemůžu říct, kdo byl vrahem v knize, jen můžu říct, že zápletka románu Jefferyho Deavera byla tak nějak "logičtější" - vrah chtěl motivovat hlavního hrdinu, který ve svém stavu ztratil veškerou chuť a sílu do života. I výkon mladé Angeliny stojí za vidění - alespoň herecky. Ode mě 60%.(17.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace