poster

Sběratel kostí

 • USA

  The Bone Collector

 • Slovensko

  Zberateľ kostí

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  **

  Kdybych tak rychle neodhalil vraha, dal bych tři (ale dávám spíš dvě a půl - půlku za ženatého Eda O'Neilla)...(2.9.2002)

 • Pepinec
  ****

  Pokud nemáte možnost zhlédnout tento film v originálním znění, pokuste se vyhnout dabované verzi Novy. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že snižuje výsledný dojem (terminologií ČSFD) minimálně o jednu hvězdičku. Což je velká škoda absolvovat, poněvadž se jedná o velice zajímavý thriller se skvělým obsazením. Angelina Jolie představující nezkušenou a řadovou policistku rozehraje společně s charismatickým Denzelem Washingtonem hru plnou záhad, hlavolamů a překvapení. Mimochodem, vzhledem k postavě, kterou zde Denzel hraje, lze zachytit nezpochybnitelný herecký um tohoto opáleného štramáka. Prvkem rozptýlení je El Bunda (Ed O´Neill), zjevivší se v seriózní filmové roli.(29.1.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Kdysi i dost populární film, který ale poměrně brzy usnul na vavřínech.(13.11.2010)

 • Hal_Moore
  ****

  Sběratel Kostí se bude líbit těm, kterým se líbilo Sedm. Oba dva mají mnoho společného. 1 - V hlavních rolích vynikající herecké výkony. Zde to byl Denzel Washington a Angelina Jolie. 2 - Vrah se zde mihl ještě před rozuzlením. 3 - V hlavní roli černoch a běloch (teď si dělám srandu:)) Režisér odvedl vynikající práci a perfektně do všeho zapadá brilantní práce kameramana. Jednoznačně film doporučím každému, koho potkám. A film sledujte raději na lačno. Jídlo se v tomhle případě nevyplácí.(21.7.2005)

 • hippyman
  ***

  no vzhledem k tomu, že půlka filmu se odehrává ve tmě a půlka na posteli, není divu, že jsem u toho usínal... jistou dávku napětí snímku upřít sice nelze, ale nečekejte nic originálního či nezapomenutelného... taková vykrádačková chuťovka na sobotní půlnoc za 60%.(16.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace