poster

Sběratel kostí

 • USA

  The Bone Collector

 • Slovensko

  Zberateľ kostí

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1999, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  70%. Chvíľami príjemne napínavý a mrazivý, chvíľami nechcene smiešny (koniec) a zábavný, čo o stupeň zráža jeho depresívnu atmosféru, nesúcu sa celým filmom. Rada sa vyžívam v mysli psychicky nevyrovnaných vrahov, a preto mi tieto psychologické thrilery vždy urobia radosť - aj keď, mainstreamy 90. rokov - Mlčanie jahniat a Sedem už v tomto žánri nikdy nič neprekoná. Obzvlášť musím podotknúť, že zatiaľ čo v Sedem bol hlavný záporák (Kevin Spacey) charizmatickou, dokonale premyslenou a prehnitou postavou, ktorá nad svojimi protivníkmi nekompromisne zvíťazila, v Zberateľovi kostí vrah zďaleka nebol tak cynický, chytrý a inteligentný. Avšak, nenudila som sa, a preto nižšie s hodnotením nejdem.(29.1.2012)

 • Spiker01
  ****

  Na 8mm to nemá, ale jinak je to skvělý devadesátkový thriller s hutnou atmosférou, charismatickým Washingtonem a skvělou téměř debutující Angelinou Jolie. Podle mě krajně nedoceněné a zapadlé v zapomnění, což je škoda...8/10(11.4.2016)

 • Xmilden
  ***

  Kouzlo Sběratele kostí se s přibývajícími léta a samozřejmě s vědomím, že víme kdo je vrah vytrácí. Dneska již tedy žádná světoborná záležitost, ale spíše solidní detektivka s toporně hrající Angelinou a scénáristicky přeleželým Denzelem. 60%(14.8.2014)

 • Boss321
  ****

  Povedený thriller se skvělým Denzelem Washingtonem a sexy Angelinou Jolie. Jelikož jsem žádný zázrak neočekával, tak jsem byl ve finále celkem mile překvapený.....(1.12.2007)

 • Stegr
  ***

  60%(27.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace