poster

Stav obležení

 • USA

  The Siege

 • Slovensko

  Stav ohrozenia

Akční / Thriller / Drama

USA, 1998, 111 min

 • choze
  ***

  Velmi kvalitní a prorocký politický thriller o terorismu, který sice propadl v kinech, ale po 11. září prý šel ve videopůjčovnách na dračku.(3.6.2008)

 • Lynn
  ***

  I když to bude znít možná hodně jednoduše, jak mohli být tajné služby tak slepé, když i obyčejní "pitomí" filmaři si dokázali představit teroristické útoky muslimským fanatiků na Ameriku (BTW : Výstižně to komentuje Trelíno). Tedy, co se pak skutečně stalo, si nedokázal plně představit nikdo, ale tenhle "předzářijový" film je celkem (v mezích Hollywoodu) věrohodný. A charismatický Denzel Washington utáhne i scény, kde to dost drhne, Bruce Willis je správně hnusnej záporák a Anette Bening vydrží o své postavě (na kterou stranu vlastně patří) mlžit až do finále, které je sice zklamáním, ale buďme rádi, že to nedopadlo hůř... Čisté 3*.(11.6.2005)

 • YURAyura
  *

  2/10 Hloupoucka a nudna slatanina, ostatne jako dalsi veci od tohoto rezisera. Hlavne ze to ma dlouhou stopaz...(24.3.2007)

 • AlfaNumerO
  ***

  Poměrně zklamání a zároveň nepochopení pro obsazení Bruce Willise - ne každá role mu sedí tak, jako smrtonosná zbraň. Ač zápletka místy zajímava (nadčasová), finále vysloveně slabé, skoro by dalo napsat předvídatelné. 58%(21.11.2013)

 • spaceboyCZ
  ****

  Tomuhle rikam Thriller s velkym T. Pred 11.9.2001 nejspis nevyvolaval v lidech takove pocity jako nyni, kdy zname hrozbu, ktera ciha na vsechny z nas kazdy den, kdekoliv a kdykoliv. Byl jsem k obrazovce jako prikovany, michaly se ve mne pocity strachu, napeti, nenavisti a nakonec i pochopeni...Denzel Washington v roli, ktera mu byla napsana snad primo na miru, Annette Bening jako nesmlouvava agentka leze casto na nervy, ale tak to ma byt. A Bruce Willis ve velice prekvapive roli chladnokrevneho a nesmlouvaveho generala..(24.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace