Stav obležení

The Siege

Stav ohrozenia

Akční / Thriller / Drama

USA, 1998, 111 min

Film by měl u mě jiné hodnocení před tragickým 11.9.,ale jsme dávno za touto událostí a najednou film získává jiný rozměr. Radši bych však ubral hvězdičky a nechal 11.9. jako obyčejný den. Bohužel toto film nedokáže a tak dobře dělaný filmy o teroristech budou pro mě mnohem napínavější.(14.7.2006)

Naprosto průměrné až televizní. Trochu mě děsí, kam chce Zwick jít příště, protože tohle postrádá snad vše, co dosud zdobilo jeho filmy. Snad jen to kvalitní obsazení se stále drží a herci jako Denzel Washigton nebo Bruce Willis málo kdy urazí... Nevyužitý potenciál zamrzí.(25.6.2004)

Nezodpovědný thriller, který klade spoustu zajímavých otázek, ale namísto odpovědi nabízí průměrnou popcornovou zábavu. 60% Zajímavé komentáře: ScreamJay, silent cut(10.6.2005)

Moc hezky provedený politický thriller, zabývající se problematikou Islámských teroristů. Bruce Willis se zde představí v nezvyklé roli - jako antihrdina :) Dokážete si představit situaci že vaše město ovládne skupina teroristů ? Nevíte komu věřit, kdy a kde se odehraje další útok a zda se vůbec dožijete dnešního večera. Natož příštího rána...(18.11.2012)

• Jacinda

Njedřív se mi to fakt líbilo. Pak ale začal Denzel nadávat mému oblíbenci Bruceovi a zapomněl, že takhle se lidi prostě ve válce chovají..Zajímalo by mě, jak by protáhl držku o tři roky později. Možná by o té svobodě přestal mlít blbosti(13.9.2010)