poster

Cesta do pekla a zpátky (TV film)

Pohádka

Česko, 1996, 28 min

 • Radek99
  **

  Titul filmu je lepší než pohádka samotná. A hlavní premisa, rozmazlování dětí jako smrtelný hřích, trochu mimo mísu - to by bylo nebe v dnešní době prázdné a peklo pukalo ve švech... Hvězdičky hlavně za tu pekelnou písničku...(30.12.2014)

 • hous.enka
  ***

  Kouzelně zpracované (a zazhrané!) peklo. Na místě Vaška bych radši zůstala se sympatickým panem Lasicou, než s přemoudřelou Andulkou.(11.9.2012)

 • Rodriguez
  **

  Celkem vtipně pojatá pohádka o lenošení a nápravě v pekle luciferem a jeho bandou čertů a čertic :-D 40%(9.5.2008)

 • stanslon
  ***

  V několika hodnoceních jsem zavrhl nové české pohádky. A ejhle, mýlil jsem se. Koukám na hezkou a hravou čertovskou a proč k tomu dodávat víc.(30.12.2014)

 • otík
  ***

  I v dnešní době vizuálem stále ještě moderní pohádka, která docela vážně a zároveň s humorem ukazuje peklo, čerty a Lucipera. Na krátkém prostoru je podařeně vykreslen příběh lenocha, který se až v pekle naučí pracovat a zároveň dokáže z pekla vysvobodit svou milou. Není to vůbec špatné, na tu hrůzu novodobých pohádek je tato opravdu povedená. Hudba: Zdeněk Švarc(28.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace