poster

O princezně se zlatým lukem (TV film)

Pohádka

Česko, 2002, 62 min

 • Flakotaso
  *

  Protivná pohádka s nesympatickou "princeznou", rozostřenou kamerou a nesrozumitelným příběhem. Slabota. A španělská hudba hrající v jakési staročeské hospodě? OMG!(6.12.2009)

 • Mariin
  **

  Velmi slabé po stránce obsahové i formální. Herci se vůbec nechovají pohádkově a přiměřeně stavu postav, které mají představovat; ze všeho doslova čiší současná demoliberální mentalita. Snad nejmarkantněji je to zřetelné u princezny Jeleny, kterou „hraje“ Pavla Ptáčková a rytíře Dana ( Igor Ondříček). Tato rádoby pohádka R. Tesáčka z tvůrčí skupiny Pavla Aujezdského patří i tentokrát mezi nejslabší.(4.5.2008)

 • frings
  odpad!

  Proboha, co se to dnes točí za pohádky?! A těm hereckým výkonům nemůžou věřit snad ani děti! Hrozně nepřesvědčivé "výkony" tu podávají především ženský.(12.12.2010)

 • Tyny
  *

  Tahle pohádka se bohužel moc nezdařila, ale přesto to není nejhorší. Písničky jsou jednoduché, nudné a bez nápadu a celé je to takové nijaké.(21.12.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Roztomilá pohádka, kde princezna pasivně nečeká, kdo se uráčí se s ní oženit a chová se jako normální (mladý a dost zbrklý a zmatený) člověk.(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace