O princezně se zlatým lukem (TV film)

Pohádka

Česko, 2002, 62 min

• Tyny

Tahle pohádka se bohužel moc nezdařila, ale přesto to není nejhorší. Písničky jsou jednoduché, nudné a bez nápadu a celé je to takové nijaké.(21.12.2013)

• Mariin

Velmi slabé po stránce obsahové i formální. Herci se vůbec nechovají pohádkově a přiměřeně stavu postav, které mají představovat; ze všeho doslova čiší současná demoliberální mentalita. Snad nejmarkantněji je to zřetelné u princezny Jeleny, kterou „hraje“ Pavla Ptáčková a rytíře Dana ( Igor Ondříček). Tato rádoby pohádka R. Tesáčka z tvůrčí skupiny Pavla Aujezdského patří i tentokrát mezi nejslabší.(4.5.2008)

• Ded@M@tes

Občas to působilo hodně amatérsky. Podprůměr. ( Hodnocení: 4/10 )(13.7.2012)

Čistý průměr. Pohádka s nic moc dějem (žádné čáry-máry, plno moralizování), přemírou písniček (naštěstí většinou snesitelných), část se odehrává v kulisách studia, část má celkem pěknou výpravu, herci neuchvátí ani neurazí (koukat se na ně dá, ikdyž hrajou blbě)... Jako kulisa k vaření dostatečné. Prostě průměr a 50% šeď, vznikly i podstatně horší pohádkové průsery.(13.12.2010)

• Iks

Tak tohle byla fakt jedna z nejhorších pohádek, kterou jsem v televizi poslední dobou viděl.(13.12.2010)