Dobytí severního pólu (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 2006, 101 min

Sakra, já nechal ve vlaku míč..... Co když nás teď přepadne trudnomyslnost?(30.7.2007)

Geniální příběh dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem. Mám housera. Navrhuju sníst psy. Nejlepší snad je: Jdu na sever... a už jdu na jih: http://www.youtube.com/watch?v=SPLFcT2ckrI "No jó! Stálo to za to."(12.6.2010)

Co na to říká Dr. Brukner? - Až po mě v budoucnu budete chtít něco podobnýho, tak se vám na to vyseru! ... No, nic extrovního tady nevidím, když to srovnám s takovým výletem na Kokořín. - To přece nemůžeš srovnávat. - Jakto, že ne? Tam byly skály pískovcový, stánek s občerstvením, coje tady? Prd! ... Jdu na sever, a už jdu na jih! Varel Frištenský rulezzz.(6.1.2008)

Smoljak se Svěrákem dobyli severní pol. A byla to legrace, švanda, bžunda a zkrátka nechyběl chytrý a velmi specifický humor, který byl pro tvůrčí dvojici tolik charakteristický. Jen se mělo lépe zapracovat na svižnosti celého představení. Občas to statické vyznění nebylo zrovna divácky nejzajímavější. Tahle humoriáda se vesměs povedla, ale že bych v tom spatřoval něco mimořádného, to zase ne. Mé hodnocení: 60%(14.10.2009)

„My jsme česká polární výprava. Já jsem Němec“ Taky vás mrzí, že neznáte žádného Varla?(1.1.2008)