Dobytí severního pólu (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 2006, 101 min

To nejlepší z českého humoru.(14.2.2010)

Tak tohle je jedna z nejlepsich her DJC. Mam prakticky jedinou vytku a to je Borivoj Penc, kteryho fakt nemusim, je absolutne nevtipnej, navic je to takovej divnej dedek s velkejma zubama. To naopak Smoljaka musim pochvalit, protoze v roli idiota je naprosto dokonalej. Samotna prednaska je hodne vtipna, ze zacatku i docela akcni a jedna hlaska lita za druhou. Co se tyce hry, ta je navic ozvlastnena ctenim z deniku, coz je hodne vtipny a prisel mi tu humor krapet cernejsi, coz je dobre. A i kdyz je celkova stopaz nakejch 110 minut, tak jsem se celou dobu skvele bavil.(16.2.2008)

A na sever... a na jih... a na sever... a na jih - GENIÁLNÍ!(30.11.2007)

"A co tedy navrhujete?" "Navrhuju sníst psy" "Cože, kapitáne, ale vždyť my žádný psi nemáme, přece jste vzali místo psů mě!"... "Vždyť říkám, sníme psy".(18.9.2005)

Sakra, já nechal ve vlaku míč..... Co když nás teď přepadne trudnomyslnost?(30.7.2007)