poster

Dobytí severního pólu (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 2006, 101 min

 • MikeCool
  *****

  Divadelní záznam. Moje druhá nejoblíbenější Cimrmanovka. Aneb opětovná dávka skvělého humoru v čele geniálních umělců, jež někteří z nich už nejsou mezi námi. Bez nich už to nikdy nebude stoprocentní.(27.1.2014)

 • Gemini
  *****

  Hele, náčelníku, vono to sice vypadá že furt jenom kritizuju, ale tohle mi, když jsem byl v divadle, málem přivodilo natržení bránice. 100% zábavy, 100%ní hodnocení.(10.12.2006)

 • Zíza
  ****

  Vzpomeňme si na humanismus... necháme ho umrznout... XoD(1.1.2009)

 • H34D
  ****

  Snad už nás ani nepřekvapí, že severní pól nebyl dobyt tím blíže nezpecifikovaným imperialistou ze špatných učebnic dějepisu, nýbrž našim oblíbeným Cimrmanem... Ne, snadné to rozhodně nebylo, přišlo i na pár velmi těžkých chvil, naši dobyvatelé se setkali tváří v tvář bájného monstra Játyho, sužovala je zima a hlad a to dokonce tak, že byli málem donuceni sníst své dvounohé psy! A jakoby to nestačilo, někteří při tom nekonečném putování zjistili, že mají housera... Avšak za ten vítězný pocit "jdu na sever... A na jih" to bezpochyby stálo, viďte? 8/10(16.11.2008)

 • Radyo
  *****

  Nejgeniálnější záležitost obou autorů. Jiná tak prohláškovaná hra od nich neexistuje. "Mráz je nejlepší děda"... :DD(7.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace