poster

Dobytí severního pólu (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 101 min

 • Spiker01
  ****

  Výborná příprava k maturitě, ačkoliv mě teda zaujal více program před samotným představením na severním pólu...80%(20.5.2015)

 • PetrPan
  *****

  Zdařilý útok na bránici. Geniální cimrmanovština, ostatně jako všechny počiny největšího českého génia.(7.11.2011)

 • Le_Chuck
  *****

  Jdu na sever, jdu na sever a už jdu na jih...(25.4.2005)

 • boshke
  *****

  Má zřejmě nejoblíbenější hra vůbec. Možná i proto, že Severním pólem jsem byl odkojen jako prvním. Játy, Přetržené dítě, krysu huso, psy, prohlídka petrohradské Ermitáže a mnoho a mnoho dalšího... 100%(24.2.2013)

 • Fingon
  ****

  Videozáznam DSP naneštěstí není natolik kvalitní -rozuměj zábavný- jako pouhé audio, které mám dost naposlouchané. Vondruška jako George Beran nedosahuje na toho na desce.(8.9.2007)

 • - Když v semináři herci skládají živý obraz, vyzvou vždy nějakou ženu, aby představovala banku Slávii, tato postava však musí být nahá. Na výzvu se nikdy žádná žena nepřihlásila. S jedinou výjimkou a to byla premiéra hry, kterou shodou okolností navštívila herečka Ivana Andrlová, která vyběhla na pódium a začala se svlékat. Nebyla to domluvená akce, ale chtěla pánům trochu "zatopit". Nakonec ji vyzvali, aby se šla svléknout do zákulisí a přišla rovnou nahá. Tam se jí ujali technici a na pódium ji již nepustili a místo ní poslali chlapa v trenýrkách. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace