Babe - galantní prasátko

Babe - galantné prasiatko

Prasiatko Babe

Rodinný / Komedie / Drama / Fantasy

Austrálie / USA, 1995, 89 min

If I had words to make a day for you, I'd sing you a morning golden and true.(19.11.2013)

Tak není to tak špatné. Sice je to taková dětská komediální pohádka když to přeženu, ale s vyplnutím mozku se to dá vydržet. Roztomilé, vtipné a nostalgické scény hlavně. Nehledat v tom nic zásadního. Na jedno kouknutí snesitelný, lehce nadprůměrný počin. Hodnotím na dobrých 62% = ***(9.3.2013)

Soundtrack Nigel Westlake: 1. If I Had Words ,2. This Is A Tale... ,3. Fairground ,4. I Want My Mum ,5. The Way Things Are ,6. Crime And Punishment ,7. Anorexic Duck Pizzicati ,8. Repercussions ,9. Toreador / Mother & Son ,10. Pork Is Nice Sweet Meat / Away In A Manger ,11. Christmas Morning ,12. Blue Moon ,13. Round Up ,14. Babe's Round Up ,15. The Sheep Pig ,16. Dog Tragedy ,17. Hoggett Shows Babe ,18. Maa's Death ,19. Cantique De Jean Racine / The Cat ,20. If I Had Words ,21. Baa Ram Ewe ,22. The Gauntlet / Moment Of Truth ,23. That'll Do Pig, That'll Do ,(10.5.2011)

Hodně prostinký děj (vždyť je to hlavně pro děti), ale velmi dobře zpracované (včetně triků), roztomilé, příjemné, poučné, ... Rodinný film se vším všudy, takže pro odrostlejší publikum už to taková zábava být nemusí, pokud se dívají sami. Takže pro děti nebo rodiče s dětmi, infantily a ty, kdo odmítají duševně opustit mládí platí ty 4 hvězdičky, pro ostatní 3 :-)(29.3.2004)

• HAL

Uááá zvířata, psi, prasata, ovce, husy....... jsou všude uáááá........ a mluví uááááá.....(22.1.2007)