Ostrov příšer (TV film)

Kanada / USA, 2004, 92 min

Jack Perez

Marcus Manton
  • Rainey13

No to zas bylo! :D(30.11.2013)

• JJ.Gibson

Tato fraška je dokonalým příkladem jak se dá ušetřit na natáčení: 1. setříte na hercích, 2. šetříte na kostýmech, 3. šetříte na scénaristovi, 4. šetříte na exteriérech, 5. šetříte na speciálních efektech. A vše co ušetříte, padne na honorář Carmen Electry. A důsledek: Totální hovadina na filmovém plátně!!!(2.3.2007)

• mysiak

Je to obludné, ale s trochou dávkou irónie a nadhľadu pozerateľné..dialógy sú ako nacvičené Televízne noviny, triky sú ako z Celebrity Deathmatch a reklama na MTV je vidieť...je to pre teenagerov, a hlavne pre ksupiny inak si tento film znechutíte...a nedopozeráte ho do konca nikdy...a čo tu robí Carmen Electra a Mary Elizabeth Winstead mi je doteraz záhadou...(7.9.2009)

• MM_Ramone

Hudobná televízna stanica MTV zorganizovala párty pre svojich divákov na exotickom, neobývanom ostrove niekde v bermudskom trojuholníku. Zišla sa tam celá horda hlúpych amerických teenagerov. Hlavnou hviezdou show mala byť stará, trapná, preplastikovaná Carmen Electra. Lenže ostrov je zamorený nukleárnym odpadom. Hmyz tam zmutoval do gigantických rozmerov a začal útočiť na ľudí. Obrovský okrídlený mravec schmatol úbohú Carmen a odvliekol ju do mraveniska. Tak sa zopár holobriadkov rozhodlo, že ju zachránia. Vydávajú sa na nebezpečnú záchrannú akciu. Malo by to byť asi akože vtipné, ale ja som sa pri tom nebavil ani trocha. "Ostrov príšer" je fakt príšerný film. *(8.4.2016)

• eraserhead666

Vrchol nevkusu, trapnosti, bezobsažnosti, tuposti a nanicovatosti. No prostě hnus, kterému se nedá ani vysmát. Co jiného ale čekat od MTV. Jen jsem si tak říkal, že tenhle film ji a většinu (to zdůrazňuji) jejich diváctva přesně vystihuje. Horror? Ani omylem. Komedie? A kdy jsem se měl tedy smát? Že se tomu upsala Carmen bych ještě pochopil, ona na podobných věcech svou kariéru staví a evidentně jí to prospívá, ale že se do toho namočila M. E. Winstead, to trochu nechápu. Ještě by mě zajímalo, na jakou věkovou skupinu to je zaměřené. Předškolní děti? Jakékoliv jiné hodnocení nemůžu dát byť z jednoho jediného důvodu - nechlastám ani nehulím, takže možná nejsem pod vlivem schopen odhalit možná skrytá moudra.(23.3.2012)