Ostrov příšer (TV film)

Kanada / USA, 2004, 92 min

Jack Perez

Marcus Manton
  • Hurley

První hvězdička je za klišojidní příběh, který drží film v souvislém celku. No a ta druhá hvězdička je za Carmen Electru.(22.10.2006)

• hippyman

pro všechny, co si myslí, že je Carmen ukáže, mám vysvobozující SPOILER! - neukáže :-( ale nebuďte smutní... ;-) 10% [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

CITÁT - To snad není možný, to je vtip!!!......... Příběh začíná útěkem, řevem a první hláškou. Ano je to reklama na MTV, ale věřte, je tam i trocha Rocku a pár super monster. Jo a pár krásných holek, ikdyž některé mají IQ velikosti součtu písmen M.T.V.,ale co se dá dělat, že? Někomu to nevadí:) Naštěstí se to hned rozjede a tak divák moc netrpí. Triky z padesátých let, šmrncnuté barvou, trochou plastelíny, něco z Lega a papírových skládaček. Monstra jsou krásná, hravá, dravá a srandovní. Spousta hlášek, ironie, srandy a také smrti. CITÁT - Můžete si škrtnout další......... Například mě rozesmála scéna "chytání ryb", je to prostě legrace. CITÁT - Hele, něco jsem chytil.......... Vůbec jsem nečekal, že se budu dívat až do konce, moje první myšlenka, před spuštěním, byla, že to po půl hodině vypnu a zahodím. Nestalo se tak. CITÁT - Dá si někdo pivo?......... Pravda, triky jsou strašné, ale kupodivu jsou snad lepší než od Asylum, alespoň se nesnaží na něco si hrát. Tvůrci si prostě hrají a je vidět, že je to baví. V závěrečných titulcích jsou ještě představeni všechna monstra. Například Paní Kudlanka a Pan Kudlanka. Nejnebezpečnější monstrum je nepochybně Ruda, jen jsem čekal, že profesor na konci řekne "nesmíš ho koupat a krmit po půlnoci". Já se bavil 60%(31.12.2014)

• MM_Ramone

Hudobná televízna stanica MTV zorganizovala párty pre svojich divákov na exotickom, neobývanom ostrove niekde v bermudskom trojuholníku. Zišla sa tam celá horda hlúpych amerických teenagerov. Hlavnou hviezdou show mala byť stará, trapná, preplastikovaná Carmen Electra. Lenže ostrov je zamorený nukleárnym odpadom. Hmyz tam zmutoval do gigantických rozmerov a začal útočiť na ľudí. Obrovský okrídlený mravec schmatol úbohú Carmen a odvliekol ju do mraveniska. Tak sa zopár holobriadkov rozhodlo, že ju zachránia. Vydávajú sa na nebezpečnú záchrannú akciu. Malo by to byť asi akože vtipné, ale ja som sa pri tom nebavil ani trocha. "Ostrov príšer" je fakt príšerný film. *(8.4.2016)

Kdepak nějaký Uwe Boll, reinkarnací Eda Wooda je Jack Perez. Tomuhle filmu musím dát tři hvězdy, a to proto, že je tak špatný. Jenže narozdíl od jiných, tenhle je špatný zcela úmyslně. A abych se do toho ještě víc zamotal, není to vůbec špatné... tak. Chce to mít jen smysl pro humor, opravdu zvrhlý smysl pro humor, a mít rád filmové řemeslo včetně všech nadšenců, kteří je dělají především pro svůj dobrý pocit a pobavení... Nedovedu si představit, že by se Ostrov příšer točil kvůli výdělku. Je to prostě prča.(23.6.2009)