Ostrov příšer (TV film)

Komedie / Horor / Dobrodružný / Sci-Fi

Kanada / USA, 2004, 92 min

Jack Perez
  • hippyman

pro všechny, co si myslí, že je Carmen ukáže, mám vysvobozující SPOILER! - neukáže :-( ale nebuďte smutní... ;-) 10% [7. PFF Čakovická Be(´)čka](23.6.2012)

Kdepak nějaký Uwe Boll, reinkarnací Eda Wooda je Jack Perez. Tomuhle filmu musím dát tři hvězdy, a to proto, že je tak špatný. Jenže narozdíl od jiných, tenhle je špatný zcela úmyslně. A abych se do toho ještě víc zamotal, není to vůbec špatné... tak. Chce to mít jen smysl pro humor, opravdu zvrhlý smysl pro humor, a mít rád filmové řemeslo včetně všech nadšenců, kteří je dělají především pro svůj dobrý pocit a pobavení... Nedovedu si představit, že by se Ostrov příšer točil kvůli výdělku. Je to prostě prča.(23.6.2009)

• eraserhead666

Vrchol nevkusu, trapnosti, bezobsažnosti, tuposti a nanicovatosti. No prostě hnus, kterému se nedá ani vysmát. Co jiného ale čekat od MTV. Jen jsem si tak říkal, že tenhle film ji a většinu (to zdůrazňuji) jejich diváctva přesně vystihuje. Horror? Ani omylem. Komedie? A kdy jsem se měl tedy smát? Že se tomu upsala Carmen bych ještě pochopil, ona na podobných věcech svou kariéru staví a evidentně jí to prospívá, ale že se do toho namočila M. E. Winstead, to trochu nechápu. Ještě by mě zajímalo, na jakou věkovou skupinu to je zaměřené. Předškolní děti? Jakékoliv jiné hodnocení nemůžu dát byť z jednoho jediného důvodu - nechlastám ani nehulím, takže možná nejsem pod vlivem schopen odhalit možná skrytá moudra.(23.3.2012)

CITÁT - To snad není možný, to je vtip!!!......... Příběh začíná útěkem, řevem a první hláškou. Ano je to reklama na MTV, ale věřte, je tam i trocha Rocku a pár super monster. Jo a pár krásných holek, ikdyž některé mají IQ velikosti součtu písmen M.T.V.,ale co se dá dělat, že? Někomu to nevadí:) Naštěstí se to hned rozjede a tak divák moc netrpí. Triky z padesátých let, šmrncnuté barvou, trochou plastelíny, něco z Lega a papírových skládaček. Monstra jsou krásná, hravá, dravá a srandovní. Spousta hlášek, ironie, srandy a také smrti. CITÁT - Můžete si škrtnout další......... Například mě rozesmála scéna "chytání ryb", je to prostě legrace. CITÁT - Hele, něco jsem chytil.......... Vůbec jsem nečekal, že se budu dívat až do konce, moje první myšlenka, před spuštěním, byla, že to po půl hodině vypnu a zahodím. Nestalo se tak. CITÁT - Dá si někdo pivo?......... Pravda, triky jsou strašné, ale kupodivu jsou snad lepší než od Asylum, alespoň se nesnaží na něco si hrát. Tvůrci si prostě hrají a je vidět, že je to baví. V závěrečných titulcích jsou ještě představeni všechna monstra. Například Paní Kudlanka a Pan Kudlanka. Nejnebezpečnější monstrum je nepochybně Ruda, jen jsem čekal, že profesor na konci řekne "nesmíš ho koupat a krmit po půlnoci". Já se bavil 60%(31.12.2014)

• mysiak

Je to obludné, ale s trochou dávkou irónie a nadhľadu pozerateľné..dialógy sú ako nacvičené Televízne noviny, triky sú ako z Celebrity Deathmatch a reklama na MTV je vidieť...je to pre teenagerov, a hlavne pre ksupiny inak si tento film znechutíte...a nedopozeráte ho do konca nikdy...a čo tu robí Carmen Electra a Mary Elizabeth Winstead mi je doteraz záhadou...(7.9.2009)