Kouzelný kolotoč

Čarovný kolotoč

Sprung! The Magic Roundabout

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie, 2005, 85 min

Serge Danot (původní scénář)

Scénografie:

Lilian Fuentefria
  • svik

2* je akorat přirovnal bych to k teletubies(13.4.2006)

• Tuxedo

Roztomilé a občas dokonce vtipné, ale plné různých klišé.(1.8.2005)

Putování a soupeření, kdo na konci cesty plné úkladů první zhaftne šutr, kterým zachrání (eventuálně ovládne) svět nebo tak něco. Originalitou to nesrší, ale není to úplná bída; největší nevýhodou tohoto animáku je, že prostě není pro dospělé a je to na něm na první pohled vidět. Ale nemusí snad na světě existovat jenom stomilionové trháky, není-liž pravda?(15.7.2010)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $7,417,319Tržby Celosvetovo $26,691,243(23.10.2008)

• B!shop

No co k tomu dodat, bejt mi pet let tak budu asi nadsenej. Mame tu particku potvor, dva souperici kouzelniky - modry a cerveny pero, nejakou tu akci v podobe honby za kouzelnejma diamantama. Pet mi ale neni, takze me to nijak zvlast nebralo, animace vypada divne plasticky, postavy jsou dost otravny, tempo obcas vazne, na druhou stranu, obcas to precejen je vtipny a o minimu scen by se skoro az dalo rict, ze jsou natoceny docela stylove. Film ale hodne zachranuje perfektni hudba, diky ni sem se skoro nenudil a bez nejakyho vetsiho nasrani dokoukal tuhle infantilnost pro nejmensi do konce. Lepsi 2*.(10.3.2010)