Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

Mitopus odpad!

Vůči prvnímu dílu byla dvojka sice sračka, ale mělo to stále tu příjemně nepříjemnou atmosféru snobský školy a intrikujících bezskrupulózních šmejdů s přebytkem peněz, s - v porovnání s jedničkou - lehce nevhodnejma, ale přesto zábajvnejma prvkama komedie. Tohle je takový nudný plážový BéHáčko s naprosto nezajímavejma postavama a naprosto o ničem, něco jako S-Club 7. ()

jojinecko odpad!

Hmmm, dobrá a kvalitná srajda-to je fakt:))) A ešte na margo "charizmatického" Kerra Smitha (ako ho vidí "kolega" Kerion)...Tak odporný nesympatický antiherecký zjav som už fakt dlho nevidel. Som síce mierumilovný človek, ale ksicht a herecký prejav tohto pána vo mne enormne zvýšil hladinu adrenalínu a skoro som zaútočil na monitor PC... ()

TheRaven odpad!

Předem se omlovám za styl svého komentu, ale "jaký film, takový komentář". Film, který kazí jméno velmi dobrému prvnímu dílu. Velice hloupoučká americká shitovina o odporných, povrchních mladých Američáncích. Pokud opravdu někde na světě existují "lidé" jako jsou tito, tak pevně doufám, že je nikdy nepokám a snad ani z dálky neuvidím. Po stránce filmařské primitivní a nenápadíté, tudíž ani ta mé hodnocení nespraví. Po celkem zábavném závěru jsem i dostal chuť přece jen tu jednu hvězdu poslat, ale nejde to. Sám sobě se divím, proč jsem se vůbec na něco takového koukal. A ještě, druhý díl jsem neviděl, takže na porovnání mám pouze tu výše zmiňovanou "jedničku". ()

Pethushka

Bylo mi jasné, že to nebude tak dobré jako jednička. Přála jsem si ale, aby to překonalo alespoň dvojku. Myslím, že nejlepší by bylo prokombinovat druhý a třetí díl. Herecké obsazení mi totiž přijde dost nevyvážené. Ve druhém díle mi chyběl charizmatický muž, tady zase ženy. A tak tu máme namísto nebezpečných známostí docela trapné hrátky rádoby drsných a rozmazlených teenagerů. 3* ()

Aljak

Klamstvá, podvody, faloš, zrada, intrigy, stávky - no hotová telenovela! Ehm, ešte horšie ako telenovela. Pôvodná predloha Nebezpečných známostí sa akosi stratila a všetko to nabralo iný rozmer. Niektoré časti z toho filmu boli celkom dobre a dalo sa na tom občas aj zasmiať (nad hlúposťou niektorých ľudí to však bolo skôr do plaču), avšak väčšina filmu mi prišla ako snaha priblížiť sa k skvelému spracovaniu Cruel Intentions - avšak veľmi sa im to nepodarilo. Zbytočne si prepožičali názov, lebo toto bolo úplne mimo... Neviem prečo niekto ukradne názov úspešného filmu, pridá tam za to číslovku (akože "pokračovanie") a potom z toho spraví perverzne úchylnú "drámu" bez pôvodnej schémy. Takže naozaj nič moc! Hviezdička v hodnotení je akurát tak za pohladné herečky :) - Kristina Anapau. ()