Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

viperblade

Scott Ziehl se snažil. To mu nemůžeme upřít. Ono to taky je zábavnější a možná i o trochu lepší, než dvojka nicméně, dávám tomu stejné hodnocení. A proč? Pokud vás ve filmu z několika "překvapivých momentů" opravdu překvapí jen jeden, tak je něco špatně. Takže 2 * a nezbývá mi než prosebně doufat, že už 4 nikdo nenatočí!!! ()

bouncer

První Velmi nebezpečné známosti se mi celkem líbili, ale ruku na srdce, tak kvalitní, aby si vysloužily dvě pokračování, rozhodně nebyly. Taky to podle toho s nimi vypadá. Od tohoto třetího "dílu" jsem rozhodně nic nečekal a k mému velkému překvapení jsem se také ničeho nedočkal. Průměrní herci, zmatený scénář, který pracuje s dost okoukanými "překvapivými" zvraty atd. ()

Pethushka

Bylo mi jasné, že to nebude tak dobré jako jednička. Přála jsem si ale, aby to překonalo alespoň dvojku. Myslím, že nejlepší by bylo prokombinovat druhý a třetí díl. Herecké obsazení mi totiž přijde dost nevyvážené. Ve druhém díle mi chyběl charizmatický muž, tady zase ženy. A tak tu máme namísto nebezpečných známostí docela trapné hrátky rádoby drsných a rozmazlených teenagerů. 3* ()

Aljak

Klamstvá, podvody, faloš, zrada, intrigy, stávky - no hotová telenovela! Ehm, ešte horšie ako telenovela. Pôvodná predloha Nebezpečných známostí sa akosi stratila a všetko to nabralo iný rozmer. Niektoré časti z toho filmu boli celkom dobre a dalo sa na tom občas aj zasmiať (nad hlúposťou niektorých ľudí to však bolo skôr do plaču), avšak väčšina filmu mi prišla ako snaha priblížiť sa k skvelému spracovaniu Cruel Intentions - avšak veľmi sa im to nepodarilo. Zbytočne si prepožičali názov, lebo toto bolo úplne mimo... Neviem prečo niekto ukradne názov úspešného filmu, pridá tam za to číslovku (akože "pokračovanie") a potom z toho spraví perverzne úchylnú "drámu" bez pôvodnej schémy. Takže naozaj nič moc! Hviezdička v hodnotení je akurát tak za pohladné herečky :) - Kristina Anapau. ()

Damiel

Když vezmete použitý čajový sáček a potřetí ho vymácháte v šálku s vařící vodou, moc lahodný nápoj nečekejte. Přesně to je případ druhého volného pokračování Velmi nebezpečných známostí – film s pořadovým číslem 3 totiž kvalit jedničky z roku 1999 nedosahuje ani omylem. Zhruba po hodině film doklouže tam, kam to i středně všímavý divák očekává, ovšem téměř strojově synchronizovaný závěr nepůsobí přirozeně, ostatně jako celý film. Ten je zkrátka vhodný hlavně pro obdivovatelky playboye Kerra Smithe, pro obdivovatele sexy Kristiny Anapau a to je asi tak všechno. A ještě možná pro ty, kdo mají rádi muziku značek Dalton Grant, Piebald, Glimpse, The Walking Hours, Fade a dalších. Ta je na tom celém možná to nejlepší. ()