7 trpaslíků

7 Zwerge - Männer allein im Wald

Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Bláznivá parodie na Sněhurku, kde padne i pár povedených hlášek a zazní ujeté "Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou, hej trpaslíci už jdou jdou jdou" ... :) Ne všem to sedne ale někteří v tomto filmu můžou najít i oblíbenou komedii.(29.6.2013)

• Noviik

Ale jo, dá se na to dívat, i když kravina to je pořádná. Párkrát se zasmějete a zase to vypnete, nic tak hrozného to však není :)(11.2.2008)

Docela povedené moderní převyprávění Sněhurky pro dospělé.. :-) Nejde o nic zázračného, ale já se u filmu docela dobře bavila.. Herecké výkony mizerné, ale v nějakých částech to ani nevadilo, spíše zlepšovalo celkový efekt..(6.4.2006)

Ujetá kravina která i přesto rozesměje... 2-3 hvězdy(8.6.2012)

Myslím, že jako pohádka se to opravdu podařilo a místy jsem se válela smíchy. Bylo to dobře střelený, nenásilný a nijak nevulgární. (Ze začátku jsem čekala, že se z toh vyklube německé porno) Nakonec mě film mile překvapil a malým dětem bych ho s klidem pustila :)(8.9.2009)