7 trpaslíků

7 Zwerge - Männer allein im Wald

Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Ale jo, byla to docela prča. Pár hlášek se fakt povedlo a když k tomu přičtu překrásnou prsatou Sněhurku, tak mi vychází 3 hvězdičky. :-D :-D(1.1.2010)

• Starface

Viděl jsem kousek v originále a stačilo...(14.12.2010)

Bláznivá parodie na Sněhurku, kde padne i pár povedených hlášek a zazní ujeté "Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou, hej trpaslíci už jdou jdou jdou" ... :) Ne všem to sedne ale někteří v tomto filmu můžou najít i oblíbenou komedii.(29.6.2013)

Netvrdim, ze je tenhle film neco extra, ale rozhodne mi to neprislo jako uplne zkazena parodie. Samozrejme kvalita jednotlivejch vtipku hodne kolisa, ale to je skoro v kazde parodii, navic je tohle nejspis jedina parodie s podobnym tematem. Samozrejme se tu najde par vtipku, ktery opakovanim ztraci vtipnost, par hodne krecovitejch, ale na druhou stranu i par naprosto genialnich a par nadprumernejch (rek bych ze pomer dobrejch a spatnej je tak 1:1). Hlavni problem filmu je v hercich a rozpoctu. Herci sou fakt priserny, takle spatny "herecky" vykony jsem uz dlouho nevidel, ale na druou stranu, banda retardu jim de slusne a imho ani nemuseli moc hrat. Taky je videt, ze film mel dost malej rozpocet, takze spousta veci pusobi hodne lacine. Dohromady to nedava nic uzasnyho, ale na ty 3* to bude, protoze i presto, ze se neda rict, ze bych se furt smal, tak sem se skoro nenudil a docela dobre se pobavil.(8.3.2006)

Věřím, že na tuhle bláznivou parodii musí mít člověk náturu a náladu a že se nemusí líbit každému, ale já se u ní solidně bavil. Lechtivé a přitom ne vulgární, vtipné, 80%.(11.5.2008)

• - Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)

• - Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)