7 trpaslíků

7 Zwerge - Männer allein im Wald

Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Pro podobné ujeté blbosti mám zřejmě slabost, protože u tohohle jsem se fakt dost nasmál. Bobík je neskutečně zábavný, jeho ksichty a ujetý smích mě prostě dostávají. Stejně tak zlá královna. Po Manituově botě z Německa další překvapivě zábavná komedie.(27.5.2010)

Bláznivá parodie na Sněhurku, kde padne i pár povedených hlášek a zazní ujeté "Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou, hej trpaslíci už jdou jdou jdou" ... :) Ne všem to sedne ale někteří v tomto filmu můžou najít i oblíbenou komedii.(29.6.2013)

Netvrdim, ze je tenhle film neco extra, ale rozhodne mi to neprislo jako uplne zkazena parodie. Samozrejme kvalita jednotlivejch vtipku hodne kolisa, ale to je skoro v kazde parodii, navic je tohle nejspis jedina parodie s podobnym tematem. Samozrejme se tu najde par vtipku, ktery opakovanim ztraci vtipnost, par hodne krecovitejch, ale na druhou stranu i par naprosto genialnich a par nadprumernejch (rek bych ze pomer dobrejch a spatnej je tak 1:1). Hlavni problem filmu je v hercich a rozpoctu. Herci sou fakt priserny, takle spatny "herecky" vykony jsem uz dlouho nevidel, ale na druou stranu, banda retardu jim de slusne a imho ani nemuseli moc hrat. Taky je videt, ze film mel dost malej rozpocet, takze spousta veci pusobi hodne lacine. Dohromady to nedava nic uzasnyho, ale na ty 3* to bude, protoze i presto, ze se neda rict, ze bych se furt smal, tak sem se skoro nenudil a docela dobre se pobavil.(8.3.2006)

Určite sa táto magorina a primitivita dá pozrieť. Ako paródia na rozprávky to nebol zlý nápad, ktorý mal naviac, než len na ďalší úbohý pokus o znovuzrodenie žánru. Nemci sa o to určite nepostarajú. No ako rodinný film by som to určite neodporúčal. Pár dementných hlášok by rodičov s deťmi určite nepotešili. 55%.(2.4.2008)

Ujetá kravina která i přesto rozesměje... 2-3 hvězdy(8.6.2012)

• - Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)

• - Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)