7 trpaslíků

7 Zwerge - Männer allein im Wald

Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Viděla jsem to dokonce v jednom týdnu dvakrát. Poprvé jsem jen nevěřícně zírala a po půl hodině se smála na celý kolo, že mi to nevadilo vidět shodou okolností znovu. Ani se mi nechtělo věřit, že tohle stvořili Němci. Je to neuvěřitelně stupidní a zároveň neuvěřitelně jetý. Ideální k vyčištění stávajícího obsahu mozku:-) :-)(18.5.2014)

U této komedie jsem se výborně bavil :) Nejdřív jsem si říkal ''Proboha, co to je?'', ale když vypnete mozek už se tomu jen smějete a smějete..(23.7.2009)

Ale jo, byla to docela prča. Pár hlášek se fakt povedlo a když k tomu přičtu překrásnou prsatou Sněhurku, tak mi vychází 3 hvězdičky. :-D :-D(1.1.2010)

• D.Moore

Kdosi a kdysi tenhle film přirovnal ke skečům od Monty Pythonů. Opravdu rád bych si vzpomněl, co to bylo za vola. Nehorázně stupidní slátanina. Němci zřejmě znovu kují pikle, a tentokrát chtějí jako první vyhladit nevinné diváky.(14.8.2011)

• Pejpr

Pro mě naprosto nepochopitelný (rádoby) humor.(10.1.2008)

• - Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)

• - Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)