poster

7 trpaslíků

 • Německo

  7 Zwerge - Männer allein im Wald

 • Slovensko

  Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  odpad!

  Kdosi a kdysi tenhle film přirovnal ke skečům od Monty Pythonů. Opravdu rád bych si vzpomněl, co to bylo za vola. Nehorázně stupidní slátanina. Němci zřejmě znovu kují pikle, a tentokrát chtějí jako první vyhladit nevinné diváky.(14.8.2011)

 • Boogeyman
  ***

  Bláznivá německá parodie na klasické pohádky. Je to krásně natočené a vizuálně nádherné, ale herci přehrávají a pitvoří se. Občas se najde velice vtipná parodická narážka (převážně Pán Prstenů) ale ostatní vtipy jsou až klasicky německé, což znamená že rozhodně ne vtipné. Ale koukat se na to dá velice příjemně, film neuráží, zabaví a uteče!(4.6.2006)

 • Noviik
  **

  Ale jo, dá se na to dívat, i když kravina to je pořádná. Párkrát se zasmějete a zase to vypnete, nic tak hrozného to však není :)(11.2.2008)

 • Skejpr
  ****

  Nečekaně zábavná dadaistická ztřeštěnost, obsahující překvapivě vysoké množství velmi kvalitně pointovaného humoru a v neposlední řadě také několik opravdu precizních momentů...(25.9.2012)

 • igi B.
  *

  Hloupoučká taškařice, která naštěstí si na nic nehraje, leč bohužel však ani moc nepobaví. Tedy pokud nepotřebujete k aspoň mírnému pousmání pitvoření průměrných kerců, vedených průměrným režisérem dle průměrného scénáře... Typická pitomost k uvedení na kterékoli pitomé televizní stanici k zaplácnutí pitomého programu pro pitomé konzumenty. Nepochybně s grantovou podporou nějakého pitomého unijního pakulturního fondu pro záchranu evropského filmu před kulturním imperialismem made in Hollywood... - - - P.S. Na dvd uvedeno jako "necenzurovaná verze". To si teda fakt neumím představit tu cenzurovanou...(14.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace