poster

7 trpaslíků

 • Německo

  7 Zwerge - Männer allein im Wald

 • Slovensko

  Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ***

  Ujetá kravina která i přesto rozesměje... 2-3 hvězdy(8.6.2012)

 • Damiel
  odpad!

  Udělat dobrou parodii na klasickou pohádku je věc vskutku těžká a ne každý má tvůrčí potenciál dvojice Svěrák – Smoljak, která to geniálně dokázala s Dlouhým, Širokým a Bystro (vlastně Krátko) zrakým. Unterwaldův pokus postrádá inteligentní humor a je plný křečovitých vtípků a trapných hereckých výkonů. Nefunguje ani pokus o parodii na známé blockbustery v čele s Pánem prstenů. Je to primitivní „zábava“ pro lidi, kteří si vystačí opravdu s málem. U nás je pro tyto účely stvořen Kameňák, který je ale pořád o hodně horší než 7 trpaslíků. Úplně ale stačí se na DVD podívat na tříapůlminutový videoklip, který shrne vše podstatné, a film můžete klidně vynechat.(15.1.2006)

 • Handle
  ***

  U této komedie jsem se výborně bavil :) Nejdřív jsem si říkal ''Proboha, co to je?'', ale když vypnete mozek už se tomu jen smějete a smějete..(23.7.2009)

 • Jenda
  **

  Ti němci mi připadají jako totální úchylové. A ta děsivá trpasličí písnička....(4.6.2006)

 • Mr.Bulanek
  ****

  Hej kluci, hej kluci, hej kluci jdou. Hej trpaslíci už jdou jdou jdou. Dobrý den kdo jste? Bílý Helpje nejmoudřejší z moudrých jsme 7 trpaslíků a máme problém - Jó tak ten prsten hoďte do ohně - Ale my nemáme prsten my máme Sněhurku - Jo tak hoďte Sněhurku do ohně. Ale přece nemůžeme hodit Sněhurku do ohně! Jo ale to pak teda to pak teda máte problém.(22.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace