Luke Caine, bývalý člen gangu, se má po 15 letech setkat se svojí dcerou Emily. Před 15 lety jeho dcera onemocněla, léčba byla drahá a tak okradl svého kumpána Lyla. Dceru zachránil, ale musel utéct a skrývat se před Lylem. Luke si dal s Emily sraz v jedné kavárně. Shodou náhod se zde potkávají s Lylem a jeho bandou... (TV Barrandov)

Martin741

T 1000-ka je byvaly clen gangu a ma dceru, no ty pico ... teda zase pardon, chcel som napisat div sa svete , aspon ta akcia sa dala pozerat : 42 % ()

Mamlas odpad!

Úžasný zážitek. Můžete přeskakovat celé desítky minut a přesto se děj nikam nepohodlné. Hrozná blbá nudná kravina. ()

dopitak

Atmosférou (výborná hudba a v úvodní sekvenci i filtrování kamery) snímek hodně podobný loňskému adeptovi na Oscara Winter's Bone, odehrávající se také v té "druhé" Americe. Na americkém venkově, prosyceném country, dříve bychom řekli na Divokém západě, kde nosit zbraň je nutností, zvláště pokud máte v patách minulost jako Luke Cain. Film bohužel zvláště v druhé části sklouzává na úroveň laciné televizní nicky, nelíbil se mi střih a naprosto otřesná je kamera. ()