poster

Hudson Hawk

 • USA

  Hudson Hawk

 • slovenský

  Hudson Hawk

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1991, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ***

  Pokud si odmyslíte děj, tak se jedná o výborné gegy.(4.3.2003)

 • kingik
  odpad!

  Dost možná jeden z nejhorších filmů Wilisovi bohaté kariéry. Film vůbec nedává smysl, nedrží pohromadě a neobsahuje ani jeden zajímavý moment. Prostě dokonalá břečka, která skončila obrovským komerčním krachem.(4.4.2009)

 • packa
  *

  Johne McLaine, máš to zapotřebí, hrát v podobných kravinách? Asi jo, složenky se platit musí. Ale že se k podobné sračce propůjčila i krásná Andie MacDowell, která v té době točila opravdu vkusné snímky, je mi záhadou. Každopádně o nic nepříjdete, pokud film nikdy neuzříte, scénář je tak příšernej, že bych jeho tvůrci omlátil svazek malin o hlavu. Klidně zlatých(11.11.2004)

 • belldandy
  *****

  Hudson Hawk je perfektní komiksový úlet Bruce Willise. Patří do přední ligy mých oblíbených nedoceněných filmů. Řadí se tu hned za Carpentrův Dark Star. Jak jen vyjádřit onu ujetou fantaskní a neskutečnou atmosféru filmu? Mona Lisa má zkažené zuby. Tajná vatikánská policie sídlí hlavně v podzemí. Zamilovaná jeptiška váhá mezi dvěmi zradami. Papeži nefunguje televizor. Naštěstí let Leonardovým "letadélkem"všechny zachrání. Nádherný film pokud dokážete být na chvíli šílení.(25.3.2004)

 • Galadriel
  ****

  Podle mého nespravedlivě zatracovaný film, který neuvěřitelně propadl. Je mi jasné, že tenhle typ filmu není pro každého, ale mě se to prostě líbí. Má to vtip, nápad a slušnou výpravu.(3.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace