• slovenský

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1991, 96 min

FUJ! MENTOLKA! Film je nabitý vtípky od začátku až do konce a slabě odlehčená atmosféra dává Bruci Willisovi, který se představuje v úplně jiném typu role, než tehdy hrál (!!!) opravdu vyniknout. Další příklad toho, kdy nechápu, proč se někomu to či ono (většinou zábavně nekomlikovaného) nelíbí :-) -ANNO, CO TADY DĚLÁŠ? MĚLI JSME TĚ ZACHRÁNIT MY! -PROMIŇ, PŘIŠLO MI TO NUDNÉ A TAK JSEM SE ZACHRÁNILA SAMA.(9.4.2003)

• bassator

40%(3.3.2009)

Ola lá, Andie MacDowell mě teda dala zabrat. Kvůli tý její nadpozemský kráse jsem si zapoměl nalít do skleničky vychlazenýho tonika a normálně jsem brčkem asi 10 minut nasával na prázdno než jsem to zjistil !!! To je fakt hrozný, co všechno dokážou ženský způsobit. Jinak Hudson Hawk je jako můj život. Nedává smysl, nemá žádný význam, ale je plný bláznivých nápadů a šílených situací, kvůli kterým ho miluju.(30.8.2009)

Hodně střelená trhlá komedie, ale mě to bavilo. Willis mě tu bavil, dost jsem se tu zasmál. Nějakou scénu bych vygumoval třeba, ale tak co mam asi dále psát. Pro mě tak na 84% = ****(9.10.2012)

Tři hvězdičky s odřenýma ušima Bruce Willise... :-)(24.10.2005)

• - S rozpočtem 65 milionů amerických dolarů a výdělkem jen 17 milionů byl snímek ve své době označená za největší filmový propadák v dějinách. (vimanzen)

• - Bruce Willis se na snímku podílel i coby spoluscénárista. Dobrodružství titulního superzloděje hýčkal v hlavě celých 12 let. Po tomto snímku se již na žádném scénáři nepodílel. (Coldrex)

• - Postava Jamese Coburna se jmenuje George Kaplan, což je odkaz na Hitchcockův film Na sever severozápadní linkou, kde se vyskytuje fiktivní agent George Kaplan. (MrCreosote)