poster

Hudson Hawk

 • USA

  Hudson Hawk

 • slovenský

  Hudson Hawk

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1991, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  K tomuto filmu se můžu postavit dvěma způsoby: A) Nevypnu u toho mozek, budu to brát vážně. Film si neužiju a pak napíšu, jaká to byla blbost, jak mohl Bruce až takhle klesnout a dám odpad! Nebo B) Vypnu u toho mozek, nebudu přemýšlet a budu se jen bavit. A pak tomu můžu dát dobré hodnocení. No, pro mě je rozhodně schůdná druhá varianta. Protože tak šílený, ujetý a zábavný film, jsem už hodně dlouho neviděl. Rozhodně můžu doporučit. Zvláště pokud se vám fakt nechce přemýšlet a chcete se jen zasmát.(30.8.2009)

 • Gemini
  ****

  Já teda nevím jak vy, ale já ten Willisovský úšklebek zbožňuju. Tenhle film je klasa a nechápu co proti němu všichni mají. Já se moh smíchy potrhat od začátku až do konce. A třeba You could be swinging on a star byla podaná naprosto bravurně. A R.E. Grant je coby odporný slizký milionářský megalomanský úchyl k sežrání :)))) Jen by mě ještě zajímalo, co má Willis proti pizze se sobím sýrem?(14.3.2003)

 • Ruut
  ***

  Přesně tohle by mělo běžet jako kulisa na nějaké alkohol párty.(19.12.2009)

 • 5150
  *

  Tahle záležitost je vyloženě otázka vkusu... Bohužel tento druh humoru jde mimo mě... Jinak za zmínku stojí zejména velmi kvalitní herecké obsazení...(3.9.2007)

 • Divočák
  *****

  Hudson Hawk asi nebude pro každého. Film obsahuje vysoké množství bizardních postav, střelený děj a dokonce i zpívajícího Willise. Pokud ale na Lehmannovu hru přistoupíte, budete se opravdu neskutečně bavit! Bruce v klobouku a s trojnásobným piercingem v uchu působí neskutečně charismaticky, hází všude kolem svoje typické hlášky a dokáže ukradnout třeba i žvýkačku amercikému prezidentovi z pusy (pokud by na to přišlo). Vedlešjí postavy jsou opravdu geniálně šílené, ať už začneme tajnou agentkou Vatikánu, jeptiškou a delfínem v jedné osobě s tváří Andie MacDowell, přes šíleného milionáře Granta nebo tajným agentem CIA Jamesem Coburnem a jeho "čokoládovými tyčinkami" konče. No a sám velký Leonardo by se asi divil, co se dá s jeho vynálezy všechno vyvádět.(16.7.2007)

 • - Snímek byl nominován na celkem 6 Zlatých malin. Odnesl si nakonec ceny pro nejhorší režii, nejhorší scénář a nejhorší kameru. (Terva)

 • - Bruce Willis se na snímku podílel i coby spoluscénárista. Dobrodružství titulního superzloděje hýčkal v hlavě celých 12 let. Po tomto snímku se již na žádném scénáři nepodílel. (Coldrex)

 • - S rozpočtem 65 milionů amerických dolarů a výdělkem jen 17 milionů byl snímek ve své době označená za největší filmový propadák v dějinách. (vimanzen)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace