• slovenský

USA, 1991, 96 min

• bassator

40%(3.3.2009)

• Falko

Bruce Willis - (Eddie `Hudson Hawk` Hawkins) +++ Andie MacDowell - (Anna Baragli) +++ James Coburn - (George Kaplan) +++ Danny Aiello - (Tommy Five-Tone) +++ David Caruso - (Kit Kat) +++ Frank Stallone - (Cesar Mario) +++ Produkcia: Joel Silver, David Willis +++(23.9.2006)

Tento s chutí udělaný film je sice naprosto nelogický - ale nelze mu upřít obrovský smysl pro nadsázku, která je v podání Bruce Willise mile odzbrojující a jeho herecká "bláznivá" kreace mu celkem vychází. U Andie MacDowell už je to horší - tam to občas hraničí s trapností (viz delfín). Nicméně tato "chuť" a veskrze pozitivní nálada snímku mě vždycky dokáže tak nějak pobavit - a od toho tu film je, takže já dávám tomuto propadáku palec nahoru. (Udělené Razzie Award za nejhorší režii a scénář bych snad ještě byl schopný ignorovat - ale nechápu nominace za nejhorší výkony pro ústřední ďábelskou dvojici rozmařilých milionářů).(21.11.2007)

• paascha

I v době, kdy mě ještě BW zajímal jako zajímavý a neotřelý herec - to je blbost, co? - byl tenhle film velká volovina, natož dneska. 1* za Andy, která v té době myslela na jiné věci, než svoje vlasy:-))(27.7.2007)

• 5150

Tahle záležitost je vyloženě otázka vkusu... Bohužel tento druh humoru jde mimo mě... Jinak za zmínku stojí zejména velmi kvalitní herecké obsazení...(3.9.2007)