• slovenský

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 1991, 96 min

Pokud si odmyslíte děj, tak se jedná o výborné gegy.(4.3.2003)

• kingik

Dost možná jeden z nejhorších filmů Wilisovi bohaté kariéry. Film vůbec nedává smysl, nedrží pohromadě a neobsahuje ani jeden zajímavý moment. Prostě dokonalá břečka, která skončila obrovským komerčním krachem.(4.4.2009)

• packa

Johne McLaine, máš to zapotřebí, hrát v podobných kravinách? Asi jo, složenky se platit musí. Ale že se k podobné sračce propůjčila i krásná Andie MacDowell, která v té době točila opravdu vkusné snímky, je mi záhadou. Každopádně o nic nepříjdete, pokud film nikdy neuzříte, scénář je tak příšernej, že bych jeho tvůrci omlátil svazek malin o hlavu. Klidně zlatých(11.11.2004)

Hudson Hawk je perfektní komiksový úlet Bruce Willise. Patří do přední ligy mých oblíbených nedoceněných filmů. Řadí se tu hned za Carpentrův Dark Star. Jak jen vyjádřit onu ujetou fantaskní a neskutečnou atmosféru filmu? Mona Lisa má zkažené zuby. Tajná vatikánská policie sídlí hlavně v podzemí. Zamilovaná jeptiška váhá mezi dvěmi zradami. Papeži nefunguje televizor. Naštěstí let Leonardovým "letadélkem"všechny zachrání. Nádherný film pokud dokážete být na chvíli šílení.(25.3.2004)

Podle mého nespravedlivě zatracovaný film, který neuvěřitelně propadl. Je mi jasné, že tenhle typ filmu není pro každého, ale mě se to prostě líbí. Má to vtip, nápad a slušnou výpravu.(3.3.2003)