Otevřené moře

Chris Kentis

Graeme Revell

Laura Lau
  • Caelos

Nudný film až k zdechnutí a odpad nedávám jen proto... protože... protože nevím, prostě si to odpad nezaslouží, ačkoli kdybych hodnotil zábavu, tak bych ho tam vlepil hned. Ta jedna hvězda je za zajímavý nápad, jinak se mi nelíbilo nic, herci, zpracování, "scénář" a všechny ty další sračky stojí za hovno. Jo a nesnáším tyhle rádoby autentické kamery, vždyť je to film. Až budu chtít realitu, tak si vemu kameru a nechám se vysadit uprostřed moře.(23.6.2009)

• Spinosaurus

Nuda,nuda,nuda a zase nuda. Těšil jsem se na žraloky,ale místo toho jen nuda,nuda a zase nuda. Ta hvězdička je za kozy.(7.1.2007)

Při sledování filmu jsem přemýšlel, zda-li by se z tématu nedalo vytěžit víc, a zda by se to vše nedalo natočit působivěji. Na nic jsem nepřišel, ale i tak dávám pouze 3*. Otevřené moře je dobře natočené drama podle skutečné události, které má díky použití digitální kamery dokumentární nádech. A až pojedu v červnu zase na jachtu, budu si zatraceně dávat pozor, aby mi při potápění neujeli.(7.1.2005)

Divné, smutné, zle natočené, dobre zahrané, zaujímavý príbeh. Určite stojí za to jedno pozretie.(14.1.2005)

• Jamal

Bohužel jsem čekal celou dobu na něco, čeho jsem se nakonec nedočkal. Ale zpět k situaci - musím říct, že roli těch dvou nezávidím. Museli vše točit naostro v kleci se skutečnými žraloky.... a ohledně prý skutečného příběhu - to byla fakt hrozná smůla.(18.10.2007)