Grázlové

David Wasco

Kostýmy:

Karen Patch
  • predators

Až jsem si říkal, jak může být někdo takový debil, že se pustí do takových loupeží. Ty v podstatě nemají žádný význam, protože jejich cíle jsou dost pofiderní. No považte...kdo by šel krást do knihovny nebo chladírny? Takže už to samo o sobě dost vypovídá o nápaditosti tvůrců. Ještě horší však je, že je to totálně o ničem, zasmál jsem se tak jednou a není to ani tak free, jak by se dalo čekat. 37%(17.8.2010)

Nepříliš originální, ani ne kultovní, ani úžasné. Ale celkem pohodová zábava se skvělými Wilsony.(16.12.2004)

Celovečerní prvotina specifického Andersona, sice nemá takové kouzlo, jako režisérovi pozdější snímky, ale pořád to je zajímavý, i když poněkud utahaný snímek.(14.9.2013)

Kdybych si doma vedl filmotéku, všechno pečlivě nadepisoval, zakládal a budoval ten fetiš, tak tenhle film bych pravděpodobně zařadil pod písmena "KK". Kultovní komedie. Minimálně do doby, než se podívám na Grandhotel Budapešť, je pro mě Bottle Rocket Andersonův nejlepší film.(5.4.2014)

• golfista

Při porovnání kvalit tohohle filmu s oficiálním textem distibutora, který o něm píše jako o "kultovním komediálním hitu" se musím přiznat, že jsem buď tenhle "termín", nebo tenhle film nepochopil :)(24.9.2004)

• - James Caan (Mr. Henry) a Tak Kubota (Rowboat) si spolu zahrali už vo filme The Killer Elite (1975). (m.a.t.o.)

• - Vlajka, ktorú možno vidieť zavesenú v suteréne motela, je štátna zástava Kolombie. (m.a.t.o.)

• - Wes Anderson bol s prácou hlavného kameramana Roberta D. Yeomana tak spokojný, že s ním spolupracoval na všetkých nasledujúcich filmoch, ktoré režíroval. (m.a.t.o.)