poster

Vrána

 • USA

  The Crow

 • Slovensko

  Vrana

Akční / Drama / Fantasy / Thriller

USA, 1994, 102 min (Director's cut: 92 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Temná atmsoféra filmu , temná legenda o Vráně, , spousty temných historek kolem tohoto filmu a vynikající hudba . Je to vše co děla s tohoto filmu mimořádný zážitek .Po skončení filmu máte co dělat odehnat všechny Vrány z parapetu. Ted ,ale vážně ,velmi nejasná smrrt Brandona Lee byla pro mě velkým šokem .(6.6.2006)

 • Shit
  *****

  Alex Proyas je fakt dobrej, takhle skvěle temně natočenej film jsem už dlouho neviděl, ta atmosféra je prostě úžasná a je ještě skvěle dotvářená perfektní hudbou, která je přesně vyvážená, že v pomalejch a napínavejch scénách hraje pomalá a v nějaký akci se pěkně rozjede. Co se týče herců, tak je tam samozřejmě nejvíc vytíženej Brandon Lee, kterej se tady překonává a podává svuj životní výkon, ale neni to tim, že by to byl nadpozemskej výkon, ale spíš tim že před timhle točil spíš takový béčka a po tomhle filmu to už vylepšit nemohl, což teda musim uznat že to je skvěle natočený, protože na tom ani neni poznat, že tenhle film už nemohl dotočit. A ty ostatní herci co tam hajou, už spíš zapadnou do průměru, nebo jsou vybraný jenom na to aby byly co nejnechutnější a uměly pěkně chcípnout, ale ty tam nehrajou velkou roli, takže to ani nevadí, hlavní je že to dobře zahrál Brandon Lee a ty ostaní už jsou tam jenom na okraj(19.5.2005)

 • Marius
  ****

  Výborný filmový cover známeho comicsu. Typicky proyasovská atmosféra, výborne štýlové, k dokonalosti tomu ale chýba to, čo majú neskoršie Proyasove filmy (Dark City).(27.12.2004)

 • lesumir
  **

  Má to sice aktraktivní začátek a dark atmosféru si to drží od začátku do konce. Vykreslení města se mi taky líbilo, ale cělkově to na mě působí jako velký hype, kvůli Brandonově smrti.(12.2.2009)

 • pan Hnědý
  ****

  Temný film - temná atmosféra. VRÁNA diváka vtáhne do temného prostředí, který je mrazivý a silně deprimující, ale pořád chcete být jeho součástí až do konce. Záporák-pomsta, příběh, geniální vizuální stránka: vše podtrženo nádherný film.(29.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace