poster

Smrt přichází v bílém

 • Francie

  Dead End

 • Slovensko

  Smrť prichádza v bielom

Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie

Francie / USA, 2003, 85 min

Kamera:

Alexander Buono
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Zase po dlouhý době dobrej horor, kde mi některý scény fakt dávaly docela zabrat a s přibývajícím časem se atmosféra ještě mocně hutnila a ke konci už jsem byl docela hodně napnutej, jenže bohužel se film trochu pomaleji rozjíždí a konec je takovej divnej, i když to dává všechno smysl, tak mi tam něco chybělo. Výkony herců, na to že jsou dosti neznámý tak byly super a hudba skvěle podbarvovala a vyráběla výbornou atmosféru, škoda jen toho konce jinak bych dal 5*(1.3.2005)

 • kleopatra
  ****

  "Jestli to přežuju, tak si koupím cd toho Marilyna Bronsona"..... POMO neví, proč mají někteří tvůrci potřebu "tlačit do hororů humor", ale kdyby ho například do tohoto "netlačili", byl by to možná jen další tuctový horůrek a to by byla velká škoda, protože právě černohumorné lavírování bylo TO příjemně šimravé.(8.11.2005)

 • Djkoma
  ****

  Dost silná jízda v jednom autíčku po vašich nervech. Sledoval jsem tento filmek o půlnoci, když jsem byl sám doma a opravdu... opravdu to není nejlepší nápad :). Filmek jenž výborně vypiplává atmosféru. Výborný depresivní pohled z výšky na les a cestu po které jede jediné auto (no to protože je Štedrý večer). Další depresivní pohled pro mě je pohled na projíždějící auto v němž je váš příbuzný... Opravdu zajímavá cesta. Slušné herecké obsazení na jistě béčkový horor. Možná je tento horor opravdu béčkový, ale budete u něj vyděsení mnohem více než u jakéhokoliv normálního ne-B hororu. Pár hnusných vtípků a jedna cool líbačka. Stojí za shlédnutí!!!(28.12.2004)

 • KevSpa
  ****

  Po dlouhé době jsem se zase u filmu pořádně bála, až tak, že jsem si v půlce raději rozsvítila. Vidět to znova už ale nemusím, film působí velmi sugestivně. Něco podobného jsem naposledy zažila u Záhady Blair Witch.(13.1.2007)

 • zelvopyr
  *****

  Dost vtipná horrorová minimalistická talkshow. Rodinka si na pozadí postupného ubývání členů vyříkává tajemství, jede autem, a venku je to všechno nějaké divné. Je to ujeté, film s gustem cituje poctivé horrorové postupy, a přes všechny ty vtipné (bez ironie) dialogy atmosféra houstne a houstne. Někdy mě humor v horroru štve, tady nikoli. Dobré herecké obsazení, špičkoví béčkoví herci byli přesně to pravé.(21.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace