poster

Smrt přichází v bílém

 • Francie

  Dead End

 • Slovensko

  Smrť prichádza v bielom

Horor / Mysteriózní / Thriller / Komedie

Francie / USA, 2003, 85 min

Kamera:

Alexander Buono
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Kdyby přišel konec se zajímavější pointou, bylo by to špičkové. Černý humor bez nějakého zvláštního tlačení na pilu bezchybně funguje, herci jsou velmi sympatičtí a opravdu mě mrzelo, když vyklízejí pozice. Hodně příjemný film.(23.10.2013)

 • pan Hnědý
  ***

  Pročítám komentáře uživatelů a větší procento celkové reakce je v negativním ohlasu ohledně přidaného humoru v tomhle žánru. Můj pohled je pozitivní. Skvělý horor s výbornou atmosférou. *Hodnocení*: Jedna hvězdička zaslouženě pro Lin Shaye, která byla vynikající a byla přínosem lekaček (nejvíce s brambůrkami, když jsem se ponořil do příběhu Raye Wise - to jsem myslel, že odhodím šálek s kávou). Druhá hvězdička patří škrábání v mozku (na tuhle scénu nezapomenu) a třetí za finální pointu, která je velmi cenná v tomhle žánru.(8.3.2012)

 • J*A*S*M
  *****

  Velmi příjemné překvapení. Horor, který by byl takhle zajímavě nakombinován s komedií, to je docela rarita. Do naprosto husté atmosféry najednou skočí vtip, kteý vás donutí začít se smát, po chvíli už se ale budete zase bát. A nejpodivuhodnější na tom, že to dokonale drží pohromadě. K dobru přispívá i originální a vynalézavá pointa (titulkovou scénu neberu v potaz). Jediná opravdu špatná věc na tomto filmu je jeho český název. Horror movie of the year(15.8.2007)

 • bestlama
  *****

  Jeden z nejstrašidelnějsích filmů co jsem kdy viděl ... Já a dokonce každý komu jsem film ukázal má strach z Rolniček.(18.5.2009)

 • Dever
  ****

  // Production Companies: Sagittaire Films //(14.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace