poster

Medvěd

 • český

  Medvědi

 • Francie

  Ours, L'

 • slovenský

  Medveď

 • anglický

  Bear, The

Dobrodružný / Rodinný / Drama

Francie / USA, 1988, 96 min

Scénář:

Gérard Brach

Producenti:

Claude Berri

Střih:

Noëlle Boisson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  V přírodě žijí medvědi. Někdy potkají člověka, někdy jiné zvíře, někdy si hrají, někdy bojují, někdy hodují a všechny tyto informace jsem měl již před zhlédnutím tohoto snímku. Takže informačně to moc zajímavé není, dějově je to trošku unylé a krásné záběry přírody to nezachrání. Já mohu hvězdy udělit pouze za herecké výkony obou hnědých ochotníků, protože jinak se tady hraje příliš okatě na city a tahle hra mne nudí. Mne zkrátka dokázal daleko víc pobavit jediný záběr na medvěda na hořícím mostě v sovětském filmu Sportloto, ale to je jiné hřiště, jiná liga a patrně úplně jiný sport.(14.1.2015)

 • J*A*S*M
  ***

  Hm moc pěkné, ale že by mě to nějak zaujalo, nebo že bych měl nedejbože potřebu si to pustit znova, to určitě ne...(27.10.2009)

 • Ainy
  *****

  Pro mne bezkonkurenčně nejlepší film natočený o zvířatech s hlavním hereckým obsazením - se zvířaty. Nádherný, dojemný a poučný příběh o přátelství medvíděte a dospělého samce, které v přírodě neuvidíme, protože dospělí samci většinou mláďata zabíjejí. Ve filmu není nouze o akci a dobrodružství a popravdě fandila jsem medvědům a ne těm lovcům ;-)(4.8.2011)

 • akisha
  *****

  Tenhle film je zásadní záležitost mého dětství, tudíž ho mám samozřejmě spojenej s těžkým traumatem při smrti medvídkovy matky a pak taky při jeho častých haluškách. Vidět ho po těch letech znova byl nádherný zážitek. Člověk víc ocení neuvěřitelnou Kanadskou přírodu a upravenou překrásnou Čajkovského melodii. Příběh je sice jednoduchý, ale funguje a rozhodně jsem se necítila citově vydíraná - podívejte se na takovýho Beethovena, to je aspoň vydíračka. Velkej obdiv pro trenéry a cvičitele zvěře. A střet u vodopádu je prostě geniální. (Musím zmínit i sympaťáka Tchéky Karyo, po medvědech hrál nejlíp). 90%(13.2.2012)

 • Radyo
  *****

  Nááááádhera! I medvědi jsou skvělí herci!(23.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace