Critters

Rupert Harvey

Larry Bock

Scénografie:

Gregg Fonseca

Když má člověk chuť na nějakou osmdesátkovou "klasiku", Critters nebudou nikdy špatná volba. Hororových pasáží by sice člověk ocenil drobátko více, ale na druhou stranu průvodní děj rámuje masožravé chlupáče do celkem humorných intencí a hlavní postavy také nejsou vůbec otravné, ba naopak, rodinka působi soudržně a sympaticky... Atmosféra je z dnešního pohledu spíče nostalgická, než hrůzostrašná, Critters jsou ryzí béčko, které má spoustu much a momentů, z nichž mohlo být vytěženo víc, ale i tak jako odreagovačka dokáže sloužit... 6/10(22.6.2012)

Superžraví ježci z vesmíru...příjemná nostalgická oddychovka s ukousnutou hlavou E.T.:)(16.11.2011)

For ME 70%(26.8.2007)

Jedna z legend meho detstvi skoda ze Critters byly zprzneny dalsimy prumernymy nebo uplne zpackanymy pokracovanimy jednicka je totiz naprosto genialni hororova komedie z originalnim nametem sviznou osmdesatkovou muzickou plna bezva forku a hlasek kterym se nejde netlemit pro mne naprosto zasadni zalezitost(26.7.2012)

Ten konec, ale ale...(23.12.2007)

• - Oficiálne propagované ako odpoveď štúdia New Line Cinema na film Gremlins (1984) od Warner Bros. (beso74)

• - John Lydon odmítl roli vesmírného lovce s tváří fiktivní rockové star. (Fenk)

• - Spoiler: Ve filmu zemřou kupodivu jen dva lidé. (-bad-mad-wolf-)