Nenávist

Nenávisť

Horor

USA / Japonsko, 2004, 96 min

• hellstruck

Hororům zrovna neholduju,ale tenhle není nijak špatný.Sází spíš na "lekavé"momenty,než na litry prolité krve,za což jsem byla celkem vděčná.Gellar jako takovou dvakrát nemiluju,ale sem se hodila a ani nevadila.(27.11.2011)

Jelikož jsem neviděl původní Japonskou verzi, tak nemůžu moc srovnávat, ale tenhle americkej remake je fakt hodně povedenej, hned od začátku je pěkně mrazivá atmosféra a nejděsivějších 20 minut filmu a atmosféra hned tak nepoleví, bohužel je asi ve 3/4 filmu takový trošku hluchý místo, ale to se hned napravý pekelně mrazivým koncem, některý lekačky z tohohle filmu opravdu stojí za to a i když jsem ten původní film neviděl, tak tohle se mu určite vyrovná a podle mě je to lepší i než kruh, kterej mi nepřipdal tak děsivej po celou dobu jako je tohle. Lepší 4*(11.2.2006)

• bestlama

Ju-on style forever..... Forever to hell.... Nehorázná blbost....(18.5.2009)

Dlho som vahala, ale nakoniec som zhodnotila, ze si to tie 4 zasluzi. Bala som sa, ale zaroven necitila hnus a to je pre mna pri horore dolezite :)(10.8.2009)

Pěkná atmosféra, velmi strašidelná hudba, příběh není vůbec špatný, ale "duchové" působí poněkud směšně a chvílemi nechápete, proč jsou ti lidé tak naivní a zbytečně riskují život. Slušný horor, poku se chcete trochu bát, ale Kruh byl rozhodně lepší. Japonský originál sem bohužel neviděla a zdá se, že je to škoda.(16.8.2005)

• - Režisér Shimizu těží ze svého původního nápadu už řadu let. Nejprve totiž ve své domovině natočil dva videofilmy Ju-on a Ju-on 2. Potom prišly kinofilmy Ju-on: The Grudge a Ju-on: The Grudge 2 a tento jejich americký remake Nenávist. (imro)

• - Už po prvním víkendu v kinech dalo studio zelenou pokračování. (imro)

• - První volbou do hlavní role byla Selma Blair. (HellFire)