poster

Lidské tělo (TV seriál)

 • Velká Británie

  Human Body, The

Dokumentární

Velká Británie, 1998, 394 min

 • Disk
  *****

  Jeden z nejlepších dokumentů BBC, ne-li vůbec nejlepší. Dokument ukazuje, že lidské tělo je zázrak, něco jako stroj, kde místo tlačítek jsou jednotlivé orgány a žádný nefunguje sám o sobě. Perfektní znělka, zasvěcující komentář a naprosto jedinečné záběry. Škoda, že Česká televize toto veledílo uvedla jen jednou. Letos (říjen 2007) však vychází jako příloha MF Dnes.(16.10.2007)

 • RHK
  ****

  Vzdělávací dokumenty BBC mám opravdu rád, jsou proslulé špičkovým zpracováním. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=QLq_u-Liam8(18.10.2013)

 • Freemind
  *****

  Tohle mě naprosto dostalo. Nemá cenu to popisovat, musíte to vidět. Poslední díl o konci života mě - staré, otrlé hovado - rozplakal jako malé děcko. Krása.(4.3.2009)

 • Stegr
  *****

  90% - Rozhodně jsem to ocenil na hodině biologie mnohem víc, než výklad našeho pana profesora... :)(7.2.2008)

 • Flego
  *****

  Pútavo spracovaný dokument o zákutiach ľudského tela. Kamera sa dostáva na neuveriteľné miesta, všetko je natočené profesionálne s najnovšou technikou. Posledná časť ( 8 diel ) je atraktívna aj z filmárskeho hľadiska, lebo hovorí o spôsobe natáčania a získavania netradičných záberov. Lesná scéna vývoja ľudského organizmu od dvojmesačného dieťaťa po 102 ročného muža je fascinujúca.(24.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace