Vánoce naruby

Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

• MATADOR

Vůbec ne špatný vánoční film, jen má hromadu nedotažeností a postrádá ve výsledku smysl. Ale ústřední dvojici si zamilujete.(20.12.2009)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $73,780,539Tržby Celosvetovo $96,572,480║ "Nič nové pod slnkom" - škoda niečo viac k tomuto počinu dodávať, ( 100x otrepaná vianočná príbehová schéma s blbými ako že vtipnými scénkami, nás čaká aj v tomto prípade ) /30%/(20.12.2008)

Chuťovka:-) Na tomto filmu mě fascinují především postupy, které obvykle vídáme spíše v hororech.(19.6.2006)

• moviesfan

Typický vánoční film vyrobený v USA. Opět se zde setkáme s nepřítelem Vánoc, záhadným člověkem, ze kterého se vyklube Santa Claus, a také s lidmi, kteří pozitivem jen hýří. Sice je tento film čistým průměrem, ale i přesto jsou ,,Vánoce naruby" občas dobrá zábava.(24.12.2008)

• Xeelee

Zbytečnej kýčovitej vánoční film pro celou rodinu, ze kterýho si určitě každej odnese nějaký to ponaučení. Já ho tu radši zveřejňovat nebudu, aby náhodou někoho můj komentář zbytečně nepohoršoval, když máme ty svátky klidu a míru.(18.12.2009)

• - Snímek byl natočen na motivy bestselleru "Skipping Christmas" (Vánoce nebudou) od Johna Grishama. (tomeek)

• - Ve scéně, kdy se Luther (Tim Allen) rozhoduje, zda dá svým sousedům letenky, ve sněhu u jeho domu nejsou žádné stopy jako u jeho sousedů, u kterých předtím byl, což dokazuje, že natáčení scény probíhalo přerušovaně. (Nevka)

• - Toto je poslední film Toma Postona. (Valsadora)