poster

Vánoce naruby

 • USA

  Christmas with the Kranks

 • Slovensko

  Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  I moje ponožky naruby jsou vtipnější než tohle. Dneska třeba táta povídal: "Proč je na týhle ponožce napsaný moje, když moje vůbec není?" - "To není moje, taťko, ale move..."(26.12.2012)

 • Tuax
  ****

  Moc jsem to nečekal, ale nakonec jsem se u tohoto filmu až náramně moc bavil, přestože spousta vtípků byly takové prkotinky. Bylo to tím ovšem roztomilé. Herecky vyloženě sympatické. A ta jakože komunita jedné ulice, to bylo pojato taky celkem schopně. Samozřejmě má svá velká "ale". Těžko si představit že ve velkém městě je jen jeden prodejce vánočních stromků, jen jeden obchod se šunkou atd. S touhle minimalizací možnosí v rámci ostatní maximalizace scén je to uděláno hodně účelově a celé se to tak háže hodně do absurdna. Což byl sám o sobě taky úžasný záběr na zamrzlou koču. Ke konci každopádně z toho už dýchá takový ten duch vánoc se vším všudy. A postava Martyho byla takovou pěknou třešničkou navíc. Chlapík, který všechny zná, ale jej nezná nikdo. Dan Aykroyd se mi zde líbil hodně. J.L. Curtis prima poběhlice a Tim Allen a jeho klasika. Pro tu zábavnost musím jít s bodíkem ještě o jedna nahoru. 7/10(7.12.2013)

 • Hejtmy
  *

  Jestli by měl tenhle film navodit vánoční atmosféru, jak se asi na Nově domnívají, tak je něco špatně. Stres a shon, kterýmu se máme údajně před Vánocema vyhýbat, s čímž souhlasím, je tady totiž vygradovanej jak to jen jde. Pro Američany jsou asi Vánoce hlavně o nákupech žrádla a o megaparty na štědrej večer, mně ale takový Vánoce nic neříkaj, stejně jako mi nic neříká ani tenhle film. Herci slabí, děj neúnosně kýčovitej, vtipy trapný... hrůza. 10%(19.12.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Poměrně příjemná vánoční komedie, která pobaví a nenudí...přesně takový film, který může běžet každý rok v televizi a já při něm budu zdobit stromeček!(24.11.2007)

 • viperblade
  ***

  Neškodný vánoční film s několika výbornými gagy... nic víc, nic míň...(24.12.2008)

 • - Snímek byl natočen na motivy bestselleru "Skipping Christmas" (Vánoce nebudou) od Johna Grishama. (tomeek)

 • - Toto je poslední film Toma Postona. (Valsadora)

 • - Štáb a obsazení prý při natáčení snědli přes pět kilo falešného sněhu. (Tom Riddle)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace