Vánoce naruby

Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

• castor

Potenciál (John Grisham, Chris Columbus coby scénárista, ústřední herecké duo) i slušně navozená atmosféra jsou přebyté zbytečným tlačením na pilu!! Vánoční podprůměr, ideální tak ke smažení štědrovečerního kapra..(25.12.2008)

• Sofia

Kutil Tim Allen jako vždy vtipný, ale chabý scénář ani on nezachrání. Pár vtipných scén (Botox a solárium), ale to je asi tak všechno. Navíc mě překapilo, jaký má Jamie Lee Curtis v originále nepříjemný pištivý hlas.(30.1.2007)

• Crocuta

Nemám rád "vánoční komedie", tím méně ty, v nichž z je rozhodnutí jednoho postaršího páru "neslavit vánoce" považováno za katastrofu větší, než jsou všechny válečné konflikty, hladomory a zemětřesení současnosti dohromady. Tim Allen se asi do podobného spektáklu hodí, Jamie Lee Curtisovou (která se , chudák, snaží co to jde) mohu jen litovat. Celý tento film mne zkrátka neskutečně sral a do konce jsem ho shlédl jen pod nátlakem rodiny, která to má u mne ještě schované...(31.12.2012)

• Xeelee

Zbytečnej kýčovitej vánoční film pro celou rodinu, ze kterýho si určitě každej odnese nějaký to ponaučení. Já ho tu radši zveřejňovat nebudu, aby náhodou někoho můj komentář zbytečně nepohoršoval, když máme ty svátky klidu a míru.(18.12.2009)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $73,780,539Tržby Celosvetovo $96,572,480║ "Nič nové pod slnkom" - škoda niečo viac k tomuto počinu dodávať, ( 100x otrepaná vianočná príbehová schéma s blbými ako že vtipnými scénkami, nás čaká aj v tomto prípade ) /30%/(20.12.2008)