Vánoce naruby

Christmas with the Kranks

Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

Krankovi se rozhodli,že nebudou slavit Vánoce, když jejich dcera opustila rodné hnízdo. Radši by odjeli na dovolenou a svátky vymazali z kalendáře. Bojkot se nepodaří. Jenže jejich dcera má přijet na svátky domů i se svým přítelem. Proto mají Krankovi pár hodin na to, aby nachystali báječnou vánoční párty, na kterou se jen tak nezapomíná.(4.12.2008)

Hodně příjemná vánoční atmosféra, pohodové výkony Tima Allena, Jamie Lee Curtisové a hlavně Dana Aykroyda (který si po více jak deseti letech střihl další skutečně komediální roli), pár spíše očekávaných, ale milých zvratů, též očekávaný, ale taktéž velmi milý konec a několik vtipných scén. Já nevim, ale pro mě tohle asi bude vánoční klasika stejně jako Sám doma nebo Rolničky, kam se podiváš s Arniem.(11.1.2006)

Ze začátku docela vtipná komedie částečně proti vánocům, ale zbytek filmu už nesrší tolik vtipem jako začátek. Druhá část filmu už je skoro o ničem, pár vtípků se objeví, ale to je tak všechno. Tim Allen a Jamie Lee Curtis tu jsou dobrá dvojce. 50%(25.12.2008)

Keby som to nevidel v rámci špecifickej vianočnej atmosféry, pravdepodobne minimálne jedna * ide dole. Toto, že napísal Grisham..?!(13.1.2015)

příjemná vánoční komedie.. že jsou ty Vánoce, možná bych dal i o hvězdu víc, ale budu objektivní :)(24.12.2008)