poster

Vánoce naruby

 • USA

  Christmas with the Kranks

 • Slovensko

  Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Další pěkný vánoční film, který vykouzlí smích a usadí vás vklidu do pohovky. Kolik komických situací může nastat, když se rozhodnete Vánoce úplně vymazat a raději odletět do tepla na dovolenou? Hodně! Jako v tomto filmu, i když k dokonalosti má přeci jen daleko, ale vždy si ho rád pustím.(25.12.2013)

 • Her0.89
  ***

  Poněkud ospalý začátek, ale konec se mi líbil. Smíchy jsem se rozhodně neválel, ale občas jsem se pousmál. Komedie byla spíše příjemná než zábavná. Typická amerika ( když jseš v koncích, sousedé a známí ti vždy pomůžou).(25.1.2008)

 • Gemini
  **

  Smutný důkaz toho, že knižní bestseller od !!!Johna Grishama!!! může taky skončit jako jeden z těch filmů, který ne snad že by byl o ničem, kdyby se v něm ani ne snad VŠICHNI POŘÁD nechovali jako idioti, ale který by nebylo možné natočit, kdyby se v něm jednou jedinkrát někdo nezachoval jako idiot. Předlohu jsem nečetl, takže je klidně možné, že to tak Grisham prostě z čiré předvánoční srandy napsal, aby měl nějaké ty prémie na dárky, a že výsledek nemá na svědomí scénárista Chris Columbus ani režisér podivuhodně nevýrazných America's Sweethearts Joe Roth, ale taky tomu věříte tak jako já, že?:) Nemůžu pominout ani fakt, že je to celé z jednoho konce děsně crazy (a že se tam děsně srandovně padá, a že jsou tam srandovní postavičky jako policajt Cheech Marin), aby se to na druhém konci zvrhlo v totální sentimentální "jsme komunita a uděláme tomu všichni společně happy end" kýč , takže z toho všeho zbylo jen něco, co je k povzdechnutí nad komediálním umem Tima Allena a Jamie Lee Curtis, protože ten výsledek jich skutečně není hoden (a ano, mají na tom svůj díl viny, tak jako třeba i vedlejšák Dana Aykroyda). Prostě další zbytečná vánoční komedie, kterým se obvykle dává prostor o prázdninových dopolednách. A opravdu mě to ani trošičku neláká k přečtení předlohy, protože nevěřím, že by byla natolik míň odpudivá než tohle předměstské dobrodružství času vánočního s poučením, abych to nemusel vyhodnotit jako ztracený čas. 40%(25.12.2010)

 • Sofia
  **

  Kutil Tim Allen jako vždy vtipný, ale chabý scénář ani on nezachrání. Pár vtipných scén (Botox a solárium), ale to je asi tak všechno. Navíc mě překapilo, jaký má Jamie Lee Curtis v originále nepříjemný pištivý hlas.(30.1.2007)

 • heyda
  ***

  Myslím, že tenhle filmeček mohl sahat výš, bohužel postupně se propadával až na obyčejný průměr.(14.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace