poster

Vánoce naruby

 • USA

  Christmas with the Kranks

 • Slovensko

  Vianoce naruby

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ***

  Neškodný vánoční film s několika výbornými gagy... nic víc, nic míň...(24.12.2008)

 • freddy
  ****

  Velice příjemná a pohodová vánoční rodinná komedie, která se mi zaryla hluboko pod kůži a nelze vyloučit, že si ji příští Vánoce znovu nepustím. Tenhle film je vlastně o tom, jak se manželé Krankovi rozhodli vypustit Vánoce a místo toho odjet na plavbu po Karibiku, a to vše jen proto, že jejich jediné dítě, dcera Blair, odjíždí na svátky pryč. Jenže co se stane, když náhle zavolá Blair rodičům na Štědrý den a oznámí jim, že za 12 hodin bude doma, aniž by tušila, že její rodiče nemají na Vánoce nic přichystáno? Rozhodně velice zajímavý děj skýtá tato komedie, která mě dokázala hlasitě rozesmát v mnoha okamžicích. Já jsem se bavil vpravdě královsky, k čemuž také kromě skvostného děje dopomáhaly úžasně vtipné herecké kreace komika Tima Allena (kterého už jsem si oblíbil v jiné vánoční klasice, a to sice ve filmu Santa Claus) a neméně kvalitní herectví Jamie Lee Curtis. Ale i všechny ostatní herecké výkony byly povedené a film neměl jediné hluché místo. Takže celkově nemohu jinak než tuhle komedii pochválit a poděkovat za ní tvůrcům. Zda se pro mne stane tenhle film vánoční klasikou ještě nyní netuším, ale rozhodně je to po prvním zhlédnutí na dobré cestě. Uděluji čtyři hvězdičky.(23.12.2008)

 • JohnnyD
  *

  Som človek, ktorý má rád americkú komerciu, komerčné Vianoce, Santa Clausa a patetické vianočné filmy nasiaknuté lacnou rodinnou atmosférou. Christmas with the Kranks je už ale riadne over the top. Kým väčšina vianočných filmov má nejakú tú banálnu pointu s tým, že rodina je podstatná a na Vianoce treba byť doma, tento film je len o honbe za stromčekmi, svetielkami, darčekmi, šunkami, snehuliakmi a neviem čím ešte. Všetky postavy sa správajú ako banda dementov (najmä "komunita", odpor hlavných hrdinov k pozlátku je zo začiatku celkom sympatický) a čakal som ako na konci dostanú nakladačku, že Vianoce nie sú o ozdobách ale o rodine a vzájomnej úcte. No chyba. Až na menší sentimentálny zádrheľ, ostáva v ústach pachuť po nevtipnej komédii.(30.12.2011)

 • Stegr
  ***

  50%(2.1.2010)

 • Sofia
  **

  Kutil Tim Allen jako vždy vtipný, ale chabý scénář ani on nezachrání. Pár vtipných scén (Botox a solárium), ale to je asi tak všechno. Navíc mě překapilo, jaký má Jamie Lee Curtis v originále nepříjemný pištivý hlas.(30.1.2007)

 • Tim Allen

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace