poster

Stealth: Přísně tajná mise

 • USA

  Stealth

 • Slovensko

  Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  *

  Žezlo filmové demence má nového nositele pro rok 2005.(6.4.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack BT: 1. Stealth Main Title ,2. War Machine ,3. EDI’s Arrival ,4. The Pilots’ Theme ,5. The Joy of Flight ,6. EDI’s New Data ,7. The Vertical Drop ,8. Hellava 1st Mission ,9. Lightning Strike ,10. Thailand ,11. Love Theme ,12. I’ll Tell You Back at the Boat ,13. Quantum Computer ,14. EDI is the Whole Idea ,15. Flight to Tajikistan ,16. Tin Man Will Prosecute ,17. Attack at Tajikistan ,18. Henry’s Death ,19. The Aftermath ,20. Kara’s Ejection ,21. Camel Hump ,22. Korean Waterhole ,23. Saving EDI ,24. EDI Feels Sorry ,25. Cummings’ Suicide ,26. DMZ ,27. Death of Col YunE ,28. EDI’s Sacrifice ,(14.5.2011)

 • Dragoni
  ***

  Výborné akční sci-fi, které mě svým dějem příliš nepřesvedčilo, ale ani nezklamalo a svoji porci Akce jsem přeci jen dostal a díky výbornému soundtracku . 60%(10.9.2009)

 • becki_tu
  **

  Ultrabéčková jednohubka pro fanoušky leteckých simulátorů, Jessicy Biel a mluvících stíhaček (ano, tímto zdravím KITTa z Knight Ridera). Chápu, že jde o sci-fi, ale jak je možný, že uhasíte hořící elektroniku vodou? A taky asi málokomu se povede překecat tvrdohlavou umělou inteligenci ke spolupráci... 50%(2.11.2008)

 • DaViD´82
  *

  Pokud tento snímek je ve výsledku takový jaký ho tvůrci chtěli, tak... Tak nevím, jelikož se mi naprosto nedostává slov. Scénář neexistuje a pokud ano, tak ho napsali až po vytvoření snímku, jelikož ve filmu samotném není ani špetka děje. Dialogy jsou hrůza jaké není rovno a logika si vzala dlouhou dovolenou. Přes relativně slušné obsazení je to herecky naprosto děsné. K tomu neskutečně přemrštěná stopáž, jelikož tohle by nefungovalo ani v podstatně kratším filmu. Jediným, v rámci mezí, fungujícím elementem jsou některé akční scény, u kterých když vypnete mozek tak se lze i pobavit - respektive je alespoň bez úhony přežít. Celkově jde o trapnou záležitost, která je sice děsivě špatná, ale bohužel ne tím způsobem kdybyste se aspoň od srdce zasmáli na úkor tvůrců. Po tomhle u mě Rob Cohen ztratil status solidního rutinéra béčkových snímků. Není jediný důvod proč tomuto vůbec věnovat jakoukoli pozornost.(21.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace