Stealth: Přísně tajná mise

Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

• korbitch22

ty vole,jamie foxx,jessica biel,režisér který má s akčním béčkem zkušenosti,rob cohen a co stoho vzniklo???totální debilita plná stupidních dialogů,špatných vizuálních efektů a špatných hereckých výkonů.ani nevim jestli to šlo do kin,doufám že ne protože je to tak pro televizi.(6.11.2008)

• DaViD´82

Pokud tento snímek je ve výsledku takový jaký ho tvůrci chtěli, tak... Tak nevím, jelikož se mi naprosto nedostává slov. Scénář neexistuje a pokud ano, tak ho napsali až po vytvoření snímku, jelikož ve filmu samotném není ani špetka děje. Dialogy jsou hrůza jaké není rovno a logika si vzala dlouhou dovolenou. Přes relativně slušné obsazení je to herecky naprosto děsné. K tomu neskutečně přemrštěná stopáž, jelikož tohle by nefungovalo ani v podstatně kratším filmu. Jediným, v rámci mezí, fungujícím elementem jsou některé akční scény, u kterých když vypnete mozek tak se lze i pobavit - respektive je alespoň bez úhony přežít. Celkově jde o trapnou záležitost, která je sice děsivě špatná, ale bohužel ne tím způsobem kdybyste se aspoň od srdce zasmáli na úkor tvůrců. Po tomhle u mě Rob Cohen ztratil status solidního rutinéra béčkových snímků. Není jediný důvod proč tomuto vůbec věnovat jakoukoli pozornost.(21.1.2007)

• D.Moore

Ten děj, ten děj - kdyby tam buď nebyl nebo kdyby byl lepší, neměl bych proti Stealth takové výhrady... Takhle ta vata jen drží pohromadě podle mě velice slušné triky a dost dobře natočenou akci (člověk až žasne, že ten samý režisér zmršil Mumii 3, kde by se akční scény měly správně jmenovat jen "scény").(11.6.2009)

• Pejpr

No jo ten hošan s modrejma očima vůbec nebyl ošklivej, stejně tak ta bloncka s trojkama kozama. Nebyl to náhodou americkej film? Že byl? Aha, tak už je mi jasný, jak to, že jsou tam dokonalí lidé a šťastné konce...Zajímavé pojmenovat aeroplán stejně jako jednoho bezdomovce...(2.11.2008)

• dopitak

I sci-fi z prostředí bližší či vzdálenější budoucnosti musí mít nějakou důstojnost a nesnažit se opít diváka rohlíkem, u kterého s každým kousnutím uvidíte dobrých padesát bílých hvězdiček. I Knight Rider byl jenom stroj a svoje limity si dobře uvědomoval, a Eddieho si budeme navždy pamatovat z Pobřežní hlídky, takže smůla.(31.3.2012)