Stealth: Přísně tajná mise

Stealth

Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Čekala jsem ještě větší průšvih .. Jessica je krásná a Josh sakra sexy chlap.(24.5.2008)

• moviesfan

Téměř bezduchý film ve kterém má hrát největší roli bezpilotní ,,chytrý" letoun. Tady jsem už věděl, že mě to asi nechytne. A taky, že ne. Film nezachrání ani Foxx a dokonce ani Biel (zvláště pánskému publiku stačí alespoň pohled na ní:) ). Snímek nedokáže zaujmout. Možná jen fandy nadzvukových letounů.(1.11.2008)

Čakal som niečo o veľa horšie, dostal som síce len priemerný film, ale v niektorých pasážach skutočne stál za to. Nebyť tej nudnej výplne v strede filmu, možno by som išiel aj s hodnotením vyššie, takto je to tak na pol ceste. Obsadenie mi nevadilo, efekty sa veľmi vydarili, taktiež akcia, ale na tie dve hodinky som sa nudil akosi priveľa.(18.8.2007)

Nemôžem si pomôcť, ale nechápem, prečo je tento film považovaný až za taký odpad. Úplne normálna, neškodná bezmozgová jednohubka. Akčné scény sú veľkolepé a občas dokonca slušne adrenalínové.(16.9.2007)

• Gilmour93

Prostoduchý Top Gun budoucnosti s nulovými nároky na vaše myšlení. Oscarem obdarovaný Foxx při výběru role tentokrát šlápl dost vedle a to, do čeho šlápl, ošklivě smrdí. Že by kaviárový nálet..?(3.11.2008)

• - Spoiler: V závěru filmu pomůže Ben (Josh Lucas) Kaře (Jessica Biel) utéct přes severokorejské hranice a končí to pro ně tím, že projdou přes plot. Ve skutečnosti je mezi Severní a Jižní Koreou 4 kilometry široké demilitarizované pásmo poseté neprůchodně minami. (Thommy91)

• - Design Stealth stíhaček použitých ve filmu je patentem firmy, která skutečně v roce 1999 navrhla pro vládu Stealth bombardéry B-2. (Dr Lizal)

• - Tento snímek byl pořízen s podporou amerického námořnictva, a byl to první film s fiktivními bojovými letadly na skutečné letadlové lodi. (Elwanelyn)