poster

Stealth: Přísně tajná mise

 • USA

  Stealth

 • Slovensko

  Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Payushka
  *

  Tohle byl trochu trapas... Sem si takhle rikala, ze v castu Stealthu je napsany Wentworth Miller, ze by tu mohl mit nejakou mensi roli stejne jako v Underworldu... Tak se na to divam, nadavam, jaka to je nehorazna blbost... A v tu chvili promluvila stihacka. Jediny my stesti je, ze jsem si to nepustila s dabingem :)(16.3.2008)

 • Kaka
  **

  Jeden z nejhloupějších a dějově nejslabších filmů roku, který se může pyšnit snad jen solidně natočenou akcí a několika efektně barvitými záběry na krajinu nádherně zeleného Thajska. Mluvící stíhačka je k smíchu, avšak nejvíce mně odrovnalo tankování ve vzduchu. Ukázkový příklad čiré scénáristické demence. Nic proti hercům, neboť zde se skutečně nic předvést nedalo. Oceňuji snad jen Jessicu Biel, která je v námořnickém ohozu neskutečně sexy. Akce je dravá a dynamická, nicméně přílišná počítačovost snímaných záběrů dost unavuje a zadělává na jeden velký stereotyp. O politickém pozadí celé situace ani nemluvě. Rozpočet nevídaný, paskvil nehorázný. Ovšem pro pobavení ? Proč ne.(23.8.2006)

 • flanker.27
  odpad!

  "Je příliš tvrdá, aby vyslala nouzový signál..." Tvůrcům bych pro začátek doporučoval k prostudování základy logiky, fyziky a zeměpisu. Začínáme v Číně, hned nato v Severní Koreji, náhle se přesuneme do Ruska a z něj na Aljašku, všechno v rámci cca 5 minut. Ale ano, to ty superletadla, co lítaj na palivo lehčí, nežli vzduch, žejo. Ehm ehm, o vzdušném boji jsme si toho taky moc nepřečetli. Hlavně, že máme super emerické krásné hrdiny zachraňující svět, politicky korektně rozhozené. Herci hrají hovno, ono s takovými charaktery a dialogy by si neporadil ani Stanislavskij. Souhlasím, že za takovou ubohost děje by se snad styděl i Michael Bay. Veškerá akce stojí rovněž za trus, navíc triky jsou za 135 mega dost ubohé, nemluvě o tom, co znázorňují. Napětí v divákovi nevyloudí žádné. Něco pro Hapy end? Dá se z toho dělat sranda.(7.7.2007)

 • Cabal
  *

  Poradna blbost(29.10.2005)

 • LiVentura
  *

  Zatraceně povedené efekty... A zatraceně nepovedený film!!!!(16.1.2011)

 • - O napsání písní k filmu byla požádána rocková kapela Incubus. (Elwanelyn)

 • - Spoiler: V závěru filmu pomůže Ben (Josh Lucas) Kaře (Jessica Biel) utéct přes severokorejské hranice a končí to pro ně tím, že projdou přes plot. Ve skutečnosti je mezi Severní a Jižní Koreou 4 kilometry široké demilitarizované pásmo poseté neprůchodně minami. (Thommy91)

 • - Samopal, který Lt. Kara Wade (Jessica Biel) používá po přistání v Severní Koreji, je Heckler & Koch MP7. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace