Stealth: Přísně tajná mise

Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

• Hellboy

No a když se na scéně objevila obří létající stanice pro doplňování paliva za letu, málem jsem umřel smíchy. Děs běs tenhle film.. Myslel jsem, že tam budou nějaké vzdušné souboje a dočkal jsem se..po 76 minutách, kdy se na scéně objevila dvojice Su-30. Bohužel, po několika chvílích bylo dobojováno a následovala nuda.. 120 minut bylo sakra moc!(9.6.2008)

Přiznávám se, že jsem se docela dobře bavil. Je sice pravda, že herci jsou neuvěřitelně prkenní a snaží se být co nejvíce cool i když jim to nejde ale o to v tomhle filmu prostě nejde. Hlavní je tu akce a té tu je vrchovatě a navíc velice kvalitní triky a pyrotechnické efekty. Vše spíše vypadá jako bychom sledovali nějakou PC hru. Ale já se opravdu bavil. Jen ten konec si mohli tvůrci odpustit.(31.3.2007)

Soundtrack BT: 1. Stealth Main Title ,2. War Machine ,3. EDI’s Arrival ,4. The Pilots’ Theme ,5. The Joy of Flight ,6. EDI’s New Data ,7. The Vertical Drop ,8. Hellava 1st Mission ,9. Lightning Strike ,10. Thailand ,11. Love Theme ,12. I’ll Tell You Back at the Boat ,13. Quantum Computer ,14. EDI is the Whole Idea ,15. Flight to Tajikistan ,16. Tin Man Will Prosecute ,17. Attack at Tajikistan ,18. Henry’s Death ,19. The Aftermath ,20. Kara’s Ejection ,21. Camel Hump ,22. Korean Waterhole ,23. Saving EDI ,24. EDI Feels Sorry ,25. Cummings’ Suicide ,26. DMZ ,27. Death of Col YunE ,28. EDI’s Sacrifice ,(14.5.2011)

• moviesfan

Téměř bezduchý film ve kterém má hrát největší roli bezpilotní ,,chytrý" letoun. Tady jsem už věděl, že mě to asi nechytne. A taky, že ne. Film nezachrání ani Foxx a dokonce ani Biel (zvláště pánskému publiku stačí alespoň pohled na ní:) ). Snímek nedokáže zaujmout. Možná jen fandy nadzvukových letounů.(1.11.2008)

• Lavran

Žezlo filmové demence má nového nositele pro rok 2005.(6.4.2007)

• - O napsání písní k filmu byla požádána rocková kapela Incubus. (Elwanelyn)

• - K explozi letiště na Aljašce bylo použito 500 galonů benzínu. Agentura NASA o tom byla informována v předstihu. (Elwanelyn)

• - Spoiler: V závěru filmu pomůže Ben (Josh Lucas) Kaře (Jessica Biel) utéct přes severokorejské hranice a končí to pro ně tím, že projdou přes plot. Ve skutečnosti je mezi Severní a Jižní Koreou 4 kilometry široké demilitarizované pásmo poseté neprůchodně minami. (Thommy91)