poster

Stealth: Přísně tajná mise

 • USA

  Stealth

 • Slovensko

  Prísne tajná misia

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Thriller

USA, 2005, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  **

  Ultrabéčková jednohubka pro fanoušky leteckých simulátorů, Jessicy Biel a mluvících stíhaček (ano, tímto zdravím KITTa z Knight Ridera). Chápu, že jde o sci-fi, ale jak je možný, že uhasíte hořící elektroniku vodou? A taky asi málokomu se povede překecat tvrdohlavou umělou inteligenci ke spolupráci... 50%(2.11.2008)

 • Superpero
  **

  Mám hodně rád Jessicu Biel a Jamie Foxxe. Josh Lucas mi nevadí a po tomhle filmu mi vadit nezačal. Roba Cohena jsem svým způsobem měl vždycky rád taky, Jasně "Rychle a Zběsile" nebo "xXx" byli megapřehnaný, ale akce byla cool a celkově se to tak ňák dalo. Jenže "Stealth" to je jiný kafe. Rob se snaží a ty bitky jsou někdy fakt nabušený a i ty herci se docela snažej, jenže lepší scénář by napsala i čokokobliha. Fakt ubohost. Miloval jsem Knight Ridera i Johnnyho 5, ale mluvící-živý letadlo? Když ten trapnej vědec u monitoru heurékózně začne řvát "on cítí," tak jsem se začal smát jen proto abych nemusel brečet. Neříkám, že je to uplně nudný ale 2 hodiny jsou moc a basta. Přiznávám ale, že kdyby mi bylo 12 let dal bych 100% hodnocení. Jenže ten věk už je dávno pryč, a tak to ani Jessica Biel v bikinách nezachrání. A to je co říct.(2.4.2006)

 • Slarque
  **

  Rob Cohen se docela snažil, byť dost vykrádal nápady použité v Rychle a zběsile. Kamera kouzlí dobře vypadající záběry, střih funguje, Jessica Biel v bikinách vypadá výborně, tak kde je problém? Jako skoro vždycky: ve scénáři. Tahle po kupě nedržící směs klišé, nelogičností, romantiky, patosu a akce vypadá, že ji napsal žák základní školy a připadala mu děsně cool. Až bude aspoň na střední, tak z toho snad vyroste.(4.3.2009)

 • Gilmour93
  *

  Prostoduchý Top Gun budoucnosti s nulovými nároky na vaše myšlení. Oscarem obdarovaný Foxx při výběru role tentokrát šlápl dost vedle a to, do čeho šlápl, ošklivě smrdí. Že by kaviárový nálet..?(3.11.2008)

 • Lima
  *

  Scenáristi by neměli fetovat.........(26.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace