• MurielRezek
  **

  Tak tenhle film byl pro mne zklamáním. Četla jsem knihu Zuzky Zgurišky a to bude nejspíš tím. O co víc se mě kniha líbila, o to míň film. Zklamání z očekávání? Asi.(6.4.2014)

 • Flakotaso
  ***

  Ono to nebylo špatné, ale v porovnání s vynikajícím Raganem se Bičianka jeví mnohokrát slabší.(1.4.2010)

 • mchnk
  ****

  Velmi sympatický snímek o nedočkavých ženiších, autoritativní puritánské gazdině a o celkovém soužití na slovenské dědině dvacátých let minulého století. Bez diskuze lze poznamenat, že Jozef Zachar tímto plně zastupuje svého jmenovce (jednoho ze specialistů na podobně laděné filmy) a i na začátku osmdesátých let nabízí divákovi naprosto věrohodný obraz slovenského venkovského folklóru v doprovodu krásných žen, jemného humoru i dráma a pestrého hereckého obsazení.(25.12.2015)

 • Aky
  ****

  Příjemný film s inteligentním příběhem, na jehož pozadí se velmi nenásilně předvádějí zvyky a vůbec život na slovenské vesnici ještě před pár lety.(24.7.2011)

 • LadyPupu
  *

  Nejdřív jsem hercům nerozuměla co říkaj a pak jsem nechápala o co vlastně jde. Ale jinak nepopírám, že to je určitě klasické dílo slovenské kinematografie.(27.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace