V dobré společnosti

In Good Company

V dobrej spoločnosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 106 min

Príjemný a hlavne vkusný romanticko - komediálny príspevok.(30.5.2009)

Aby film, který se celý odehrává někde v kanceláři nebyl nudný potřebuje chytlavý scénář, ale hlavně výtečné obsazení, což se mu zde dostalo. Příběh je takový sympatický a žánr filmu bych označil za jakousi "melancholickou komedii." Jak jsem říkal herci jsou výteční a ústřední trio opravdu výborně funguje. Logicky mě nejvíc překvapil Topher Grace, protože Quaid hraje už pěkných pár let a Scarlett dnes přetřásají každé druhé noviny, kdyžto Tophera Grace jsem viděl jen v malé roličce v Soderbergově "Traffic." "V dobré společnosti" je dobrý na nic si nehrající film.(7.2.2006)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $61,315,215(7.4.2006)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $45,806,659Tržby Celosvetovo $61,315,215║ Príjemná pohodová komédia. /85%/(25.3.2007)

Chvílemi zábavná, chvílemi dojímavá, každopádně né úplně typická komedie. Obsazení na můj vkus povedené, jen ten Topher mi tady děsně lezl krkem skoro celou stopáž, ale zřejmě to vyšlo z role, protože jinde mi tak žáhu nerozpálil.(2.2.2011)