poster

Čarovné prstýnky (TV film)

Pohádka

Československo, 1978, 60 min

 • kajas
  ***

  Kdyby mi ta Rokytčina písnička za chvíli nezačala lézt na nervy, možná bych i přidala :). Skopal je sympaťák, Maciuchová se na vílu skvěle hodila. Opravdu pěkná pohádka na zpříjemnění víkendového odpoledne.(3.8.2013)

 • veronikav
  ****

  Jedna z moc hezkých pohádek. Takových už je dnes málo :-((23.10.2008)

 • flanker.27
  ****

  Příjemná pohádka mého dětství. Maciuchové bych tu vílu skoro věřil, neobyčejně jí to zde slušelo.(27.4.2014)

 • Tryskomyš
  ***

  Už dlouho jsem tuhle pohádku neviděla. Snad od dětství. Ale jak ji teď dávali, tak se mi ta písnička okamžitě vybavila.(6.12.2015)

 • honajz
  ****

  Mně to přijde roztomilé, i když místo Haničky bych si dovedl tehdy spíše představit Milenu Steinmaslovou než (tehdy) poněkud již na váze přibývající Naďu Konvalinkovou. Ale Hana Maciuchová to celé táhne svým úžasným šarmem a optimismem, a jak zde někdo píše v komentářích (flanker.27), tu vílu jí člověk věří. Na nic si to nehraje, kulisy jsou na TV pohádku velmi slušné, a povšimněte si v davu žen mladé Haliny Pawlovské. Dokonalí ve svých záporných rolích jsou pak mimochodem i Martin Růžek a František Husák.(12.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace