Parádní komedie s podařenými akčními scénami. Sandlar zase zaválel. Vůbec celá ta skvadra trestaneckých fotbalistů je výborná. Překvapivě dokonce i Chris Rock, který tady snad není skoro vůbec otravný a přesto dostane to co si ve většině jiných filmů zaslouží.(25.7.2009)

Megazábavnej film s největším počtem namakanců na metr čtvereční. Sandler je dobrej, Chris Rock taky a Burt Reynolds je taková třešnička na dortu. Nejvíc mě ale dorazilo (v tom kladnym smyslu), že tu hrály dvě wrestlingové superhvězdy Stone Cold Steve Austin a Kevin Nash (který tam brečí a pak dělá roztleskávačku)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prostě fakt dobrá komedie a mamutí podíl na tom má Peter Sagal, protože přesně pochopil co má točit a neni to debilní jako jeho předchozí filmy. Skvělý krok s obsazením velkého počtu niggas, protože do tohohle filmu se to fakt hodí. No a don't worry Rob Schneider tam je naštěstí jenom chvilku.(26.10.2005)

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Adam Sandler a celkově fain obsazení, dobré zpracování (divím se, že to nešlo do kin), celkem sranda a ke konci výborný tah na branku -příjde mi, že se to žánrově pře o to jestli to má být vážná komedie nebo odlehčené drama, obojího je tak půl na půl, takže to až tak nevadí, ale čístá žánrovka s Adamem Sandlerem by byla možná lepší a tady bych chtěl spíše vidět to drama/// Přikloním se spíš ke čtyřem hvězdám, protože tento film dokáže zaujmout i zabavit. Sice nedokáže uchvátit jako to dokážou jiná vezeňská dramata, ale myslím si, že o to mu ani nejde./// Celkem 73%///(4.10.2009)

Botulinový jehelníček C.Cox, vězeňské cheerleaders s penisem, místo A.Pacina coach B.Reynolds a je tu Any Given Sunday z nápravného zařízení vyprahlého Texasu. Reklama na anabolické steroidy nasáklá typickým humorem Made in Sandler se bohužel utápí v bezradnosti při vážnějších momentech, které si nejspíš chtěla propůjčit z originálu a taky v některých přehnaně patetických gestech. Třeba taková závěrečná charakterová proměna dozorce W.Fichtnera - tam už mi jen scházelo předání bochníku chleba s pilníkem a vlhké spojení jazyků.. Komentátorské eso Tichá voda Bob ať prosím okamžitě nahradí Tittelbacha - na Nově tak bude zastoupené další etnikum a hlavně, obsahem svých sdělení hravě Vaška překoná..(21.2.2011)

Týden na samotce za tuhle výhru stojí. Americká limonáda, ve které vězni rozdrtí v poslední vteřině tým zákeřných dozorců, aneb Amerika fandí vrahům a znásilňovačům. Časy se mění a i Peter Segal ušel slušný kus cesty (třeba od druhého Zamilovaného profesora). Schéma je profláknuté, dějový zvrat úsměvný, Courteney nějak moc prsatá a Sandler je prostě Sandler.(4.12.2014)