Sledovat zápas v americkým fotbale mezi trestanci a bachaři byla podobná zábava, jako sledovat uplacený zápas první fotbalový ligy v Český republice.(19.2.2007)

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Adam Sandler a celkově fain obsazení, dobré zpracování (divím se, že to nešlo do kin), celkem sranda a ke konci výborný tah na branku -příjde mi, že se to žánrově pře o to jestli to má být vážná komedie nebo odlehčené drama, obojího je tak půl na půl, takže to až tak nevadí, ale čístá žánrovka s Adamem Sandlerem by byla možná lepší a tady bych chtěl spíše vidět to drama/// Přikloním se spíš ke čtyřem hvězdám, protože tento film dokáže zaujmout i zabavit. Sice nedokáže uchvátit jako to dokážou jiná vezeňská dramata, ale myslím si, že o to mu ani nejde./// Celkem 73%///(4.10.2009)

Týden na samotce za tuhle výhru stojí. Americká limonáda, ve které vězni rozdrtí v poslední vteřině tým zákeřných dozorců, aneb Amerika fandí vrahům a znásilňovačům. Časy se mění a i Peter Segal ušel slušný kus cesty (třeba od druhého Zamilovaného profesora). Schéma je profláknuté, dějový zvrat úsměvný, Courteney nějak moc prsatá a Sandler je prostě Sandler.(4.12.2014)

Paul Crew prodal zápas ve fotbale, byl vyloučen z fotbalové ligy a v opilosti řídil auto své přítelkyně (sexy Courtney Cox), byl po honičce s policií zatčen a uvězněn na tři roky do vězení. Zde si má sestavit svůj fotbalový tým a rozdat si to v duelu s bachaři. Podle mě zatím jeden z nejlepších výkonů Adama Sandlera.(29.11.2007)

Trestná lavice v hlavní roli s Adamem Sandlerem je komedií, u které jsem se rozhodně pobavil, ale jako jiných jeho filmů víckrát by mě to asi už nelákalo. Ono nejde zase tolik o vztahy jako spíš o sport, ze kterého si určitě jde udělat dost dobrou legraci. Ještě k tomu s takovou řádkou hereckých ikon, které se zde objeví. Většinou přátelé, kamarádi a prostě ti, kteří se dokázali dohodnout a dokáže je to bavit. Trestná lavice se i tak povedla. Příjemná, chvílemi nadprůměrná komedie z prostředí, který je už dost filmově okoukaný, ale občas nějaké novoty s radostí vytrouší. Krom toho dokázali autoři vytvořit občas opravdu zajímavé postavy a do nich dostat opravdu zajímavý herecký arzenál. --- Tak ty si myslíš, že si tady můžeš dělat, co chceš? Nijak se nelišíš od těchhle hajzlů, co tady s tebou bydlej. - Vážně? Taky si myslej, že jste pitomej vidlák?(20.8.2007)

• - Spoiler: Ve filmu je 1 mrtvý. (KucC)

• - Ve své době se jednalo o druhý nejvýdělečnější film v kategorii sportovních komedií. (KucC)

• - Čísla, které nosil Lambert (Michael Irvin) a Moss (Bill Romanowski) ve filmu, tedy 88 a 53, jsou stejná čísla, která ve skutečnosti nosili v NFL. (KucC)