Klasická americká sračovina, leč milá a lidská.... ovšem ten závěr... opět příliš fádní.(25.7.2009)

Remake, který nemá s originálem moc společného, ale baví mě velmi, líbil se mi i víc než originál, možná je to i z důvodu žánru, protože originál moc komedie neni a jeho surovost je úplně někde jinde, tady jsemse fakt skvěle zasmál a je to dle mého názoru výborný film na večer, když si chci pustit komedii. 85%(3.6.2011)

Megazábavnej film s největším počtem namakanců na metr čtvereční. Sandler je dobrej, Chris Rock taky a Burt Reynolds je taková třešnička na dortu. Nejvíc mě ale dorazilo (v tom kladnym smyslu), že tu hrály dvě wrestlingové superhvězdy Stone Cold Steve Austin a Kevin Nash (který tam brečí a pak dělá roztleskávačku)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prostě fakt dobrá komedie a mamutí podíl na tom má Peter Sagal, protože přesně pochopil co má točit a neni to debilní jako jeho předchozí filmy. Skvělý krok s obsazením velkého počtu niggas, protože do tohohle filmu se to fakt hodí. No a don't worry Rob Schneider tam je naštěstí jenom chvilku.(26.10.2005)

Film o krachující hvězdě amerického fotbalu Adama Sandlera a jeho nesoužití s momentální velice bohatou přítelkyní Courtney Cox, který je natolik drzí, že si půjčí jejího Bentlaye a jede si zajezdit na mol opitý po městě, urazí policajta, pak mu zruší auto a nakonec když ho honí celá eskorta policejních aut a vrtulníků, si nechá zrušit automobil, jen aby naštval přítelkyni a aby jí oznámil, že už je mezi nimi konec. To já bych raději za toho námořníka na večírek mile rád šel po boku takové krasavice. Každopádně dal přednost vězení, a začíná tam sestavovat tým neprofesionálů - vězňů, kteří šišatý míč ještě nikdy nedrželi v ruce proti hlídačům vězení, kteří už dávno trénují a mají mezi sebou nějaké ty ředitelem narukované profesionály, protože chce ukázat lidem, že jeho lidé jsou tvrdší než vězni a tím se ukázat lidem, aby ho zvolili na guvernéra. Kvůli výhře se snaží vydírat i Adama S a ten je jak všichni víme tvrdohlavý a raději celý život stráví v lochu než aby se choval podruhé v životě nesportovně co nastartovalo jeho krach a život ve vězení.(6.11.2006)

Miestami zábavne miestami nuda.Ale skôr viac srandy.Zopár dobrých hlášok sa tam nájde.Sandler výborný.Veľmi podobné ale filmu víťazstvo kde hral Stallone.Len toto je komédia. 70% - 3*(3.3.2010)