Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Zatím nejlepší Sandlerovka, kterou jsem viděl. Tolik tvrdéch chlapů a wrestlerů v akci jsem už pěkně dlouho neviděl. Jako maniak do sportu jsem tenhle film náležitě prožíval, sice je zde mnoho klišé a předvídatelnosti, ale způsobem jakým to Peter Segal natočil, se lehce odpustí + navíc tvrďácky natočené souboje ještě na prožitku přidávají. Napínavé, vtipné, svižné a myslím, že si jistě 4 hvězdičky zaslouží…(13.2.2007)

 • Djkoma
  ****

  Zase jsem se po delší době skvěle bavil s Adamem Sandlerem. Velmi potěší i vedlejší roličky BUrta Reynoldse, Chrise Rocka a Williama Fitchnera. Podle mě velmi vtipná komedie, která nesází na trapné okamžiky, ale na sportovní humor plynoucí z amerického fotbalu. Příjemná a nenucená komedie.(15.7.2007)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $82 million tržby celosvetovo : $190,320,568(13.12.2006)

 • juta
  ****

  Nezdá se, ale byla to fajn podívaná, která nabízí rovnou několik skvělých momentů včele s mým oblíbencem Sandlerem a několika dalšími jako je Schneider, Rock, Crews, nebo Morgan. Vlastně je to film našlapaný hollywoodskejma hvězdama. Odreagovačka jak se patří.(20.7.2014)

 • Xmilden
  *****

  Američani tentokráte neponechali nic náhodě a tato předělávka se možná může honosit titulem NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ REMAKE. Nejen že na nové verzi se objevují herci, kteří se účastnili původního filmu z roku 1974, ale dokonce i název na dresech zdobí Mean Machine. Už snad chybí jen cameo Vinnieho Jonese. Jinak jedna z nejlepších Sandlerovek. Pokud ne vůbec nejlepší.(29.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace