Já nevím..asi jsem ještě pořád puberťačka?!... smála jsem se pořád :-) 80%(15.2.2010)

Američani tentokráte neponechali nic náhodě a tato předělávka se možná může honosit titulem NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ REMAKE. Nejen že na nové verzi se objevují herci, kteří se účastnili původního filmu z roku 1974, ale dokonce i název na dresech zdobí Mean Machine. Už snad chybí jen cameo Vinnieho Jonese. Jinak jedna z nejlepších Sandlerovek. Pokud ne vůbec nejlepší.(29.8.2010)

Tohle není film o americkém fotbale, ale o přátelství a o smíření se s tím, jaký jsem, kde jsem a jací jsou kolem mne lidé. Je to film o životě!(18.4.2011)

• hippyman

ufff, to zas byla bída... chtěl jsem dát jednu, ale zdařilé efekty, kamera a nepochopitelný smích přítelkyně během filmu mě obměkčily... 40%(28.4.2008)

Takže co tu máme? Fotbalová ex-hvězda v lochu, sadističtí bachaři a.k.a. fotbalový team Krym Utd., plná basa nespravedlivě obviněných, fanatický ředitel a fanda US fotbalu v jedné osobě. Co z toho může vzniknout? "Originální" nápad na zápas ve fotbale (tom zámořském, of course) mezi strážci vězeňského pořádku (kteří vesměs vypadají jako Áríjci s postavami Černočerného Arnolda) a sbírkou lidského odpadu, t.č. obývajícího omylem (pře)výchovné centrum Allenville. Samozřejmě je vše sehráno tak, aby ti zlí byli vlastně hodní a ti hodní vlastně zlí, nechybí ani uplacený sudí, nefér zákroky (např. rovnání zlomeného nosu - no fuuuuj!) a hrdina, zpytující svědomí. Výsledek není podstatný, protože to vše už tady bylo mockrát, ale vzhledem k tomu, že jde o tak líbivé téma, které ukazuje na to, že současný stav vězeňství je špatný i v takové výspě demokracie, jako je Kuba, eeeh, chci říci USA, dávám za tři. Btw. Hezký štěk Courteney Cox. A možná přijde i Rob Schneider (jako ostatně skoro v každém Sandlerově bijáku).(26.2.2015)