Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ****

  Sledovat zápas v americkým fotbale mezi trestanci a bachaři byla podobná zábava, jako sledovat uplacený zápas první fotbalový ligy v Český republice.(19.2.2007)

 • Hellboy
  ***

  Začátek není špatný, všechny ty typické vězeňské příhody jsou docela dobrým způsobem ozvláštněné, takže má výtka v podstatě směřuje jen k zaměření filmu a jeho poslední půlhodince, protože to je cca 30 minut čistého času zaplněného americkým fotbalem. Trestná lavice je od první do poslední minuty nalajnovaná podle desítky let starých osvědčených schémat, ale Adam Sandler je sympaťák a některé vtípky jsou vážně vydařené, takže se na to dá dívat. A také nesmim zapomenout na malé role Williama Fichtnera a Jamese Cromwella.(19.8.2010)

 • petaspur
  ***

  Po zdařilém pohodovém vstupu do vozidla a následné policejní honičce se hlavní hrdina dostává do basy, kde končí smích a začíná vězeňská pohodička. Pak už si jenom parta vesměs čokoládových sympaťáků zahraje trochu fotbálku (toho s tou šišatou merunou) s partičkou kamarádů různých hodností za férového dohledu taťky ředitele. Čest sportu!(28.1.2009)

 • Xmilden
  *****

  Američani tentokráte neponechali nic náhodě a tato předělávka se možná může honosit titulem NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ REMAKE. Nejen že na nové verzi se objevují herci, kteří se účastnili původního filmu z roku 1974, ale dokonce i název na dresech zdobí Mean Machine. Už snad chybí jen cameo Vinnieho Jonese. Jinak jedna z nejlepších Sandlerovek. Pokud ne vůbec nejlepší.(29.8.2010)

 • Indiana
  ****

  Opravdu zábavná komedie. Vadilo mi jen, že už ke konci byli hrdinové až moc morální, ale to je jedinej důvod, proč si ten film nezaslouží 5*, ale bylo to opravdu těsně.....Peter Segal se rozhodně nemá za co stydět, myslim, že tohle je jeho nejzábavnější film.(21.10.2005)

 • - Natáčení probíhalo v lokalitách Torrance, Long Beach a Los Angeles. Dále se natáčelo v Novém Mexiku ve státní věznici v Santa Fe. (Terva)

 • - Když je Megget s dozorci v knihovně a dozorci už pomalu odchazejí, řeknou mu, že zapoměl ještě jednu knihu. Megget se ohne a zvedá tři. (Steew)

 • - Ve scéně, kdy starosta (Chris Rock) představuje Crewovi (Adam Sandler) "dívky", je možné v pozadí spatřit skutečné dívky, přestože se nachází ve vězení jen pro muže. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace