Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Týden na samotce za tuhle výhru stojí. Americká limonáda, ve které vězni rozdrtí v poslední vteřině tým zákeřných dozorců, aneb Amerika fandí vrahům a znásilňovačům. Časy se mění a i Peter Segal ušel slušný kus cesty (třeba od druhého Zamilovaného profesora). Schéma je profláknuté, dějový zvrat úsměvný, Courteney nějak moc prsatá a Sandler je prostě Sandler.(4.12.2014)

 • Indiana
  ****

  Opravdu zábavná komedie. Vadilo mi jen, že už ke konci byli hrdinové až moc morální, ale to je jedinej důvod, proč si ten film nezaslouží 5*, ale bylo to opravdu těsně.....Peter Segal se rozhodně nemá za co stydět, myslim, že tohle je jeho nejzábavnější film.(21.10.2005)

 • Shakers
  ***

  Miestami zábavne miestami nuda.Ale skôr viac srandy.Zopár dobrých hlášok sa tam nájde.Sandler výborný.Veľmi podobné ale filmu víťazstvo kde hral Stallone.Len toto je komédia. 70% - 3*(3.3.2010)

 • Slasher
  ****

  Tenhle film se mi líbil. Těžký odolat, když se v jednom filmu objeví Goldberg, Steve Austin, Bob Sapp a další megatvrďáci, no a navíc se střetnou v americkém fotbalu, v tomhle případě v jeho dost brutálním provedení. Místy stejná komedie asi jako rána cihlou do hlavy.(11.11.2007)

 • Jeremy.jk
  ****

  Po kurzu sebeovládání je to nejlepší Sandlerova komedie..(23.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace