Týden na samotce za tuhle výhru stojí. Americká limonáda, ve které vězni rozdrtí v poslední vteřině tým zákeřných dozorců, aneb Amerika fandí vrahům a znásilňovačům. Časy se mění a i Peter Segal ušel slušný kus cesty (třeba od druhého Zamilovaného profesora). Schéma je profláknuté, dějový zvrat úsměvný, Courteney nějak moc prsatá a Sandler je prostě Sandler.(4.12.2014)

Opravdu zábavná komedie. Vadilo mi jen, že už ke konci byli hrdinové až moc morální, ale to je jedinej důvod, proč si ten film nezaslouží 5*, ale bylo to opravdu těsně.....Peter Segal se rozhodně nemá za co stydět, myslim, že tohle je jeho nejzábavnější film.(21.10.2005)

Miestami zábavne miestami nuda.Ale skôr viac srandy.Zopár dobrých hlášok sa tam nájde.Sandler výborný.Veľmi podobné ale filmu víťazstvo kde hral Stallone.Len toto je komédia. 70% - 3*(3.3.2010)

Tenhle film se mi líbil. Těžký odolat, když se v jednom filmu objeví Goldberg, Steve Austin, Bob Sapp a další megatvrďáci, no a navíc se střetnou v americkém fotbalu, v tomhle případě v jeho dost brutálním provedení. Místy stejná komedie asi jako rána cihlou do hlavy.(11.11.2007)

Po kurzu sebeovládání je to nejlepší Sandlerova komedie..(23.2.2009)