Trestná lavice v hlavní roli s Adamem Sandlerem je komedií, u které jsem se rozhodně pobavil, ale jako jiných jeho filmů víckrát by mě to asi už nelákalo. Ono nejde zase tolik o vztahy jako spíš o sport, ze kterého si určitě jde udělat dost dobrou legraci. Ještě k tomu s takovou řádkou hereckých ikon, které se zde objeví. Většinou přátelé, kamarádi a prostě ti, kteří se dokázali dohodnout a dokáže je to bavit. Trestná lavice se i tak povedla. Příjemná, chvílemi nadprůměrná komedie z prostředí, který je už dost filmově okoukaný, ale občas nějaké novoty s radostí vytrouší. Krom toho dokázali autoři vytvořit občas opravdu zajímavé postavy a do nich dostat opravdu zajímavý herecký arzenál. --- Tak ty si myslíš, že si tady můžeš dělat, co chceš? Nijak se nelišíš od těchhle hajzlů, co tady s tebou bydlej. - Vážně? Taky si myslej, že jste pitomej vidlák?(20.8.2007)

• Hunt

Hudba: Teddy Castellucci. Klišé na klišé- vtipů pramálo, trapnosti nadmíru.(19.2.2011)

Zabavilo ma to na dosť vysokej úrovni, Sandler začína byť zárukou dobrého filmu. 80%.(29.3.2006)

Já nevím..asi jsem ještě pořád puberťačka?!... smála jsem se pořád :-) 80%(15.2.2010)

Klasická americká sračovina, leč milá a lidská.... ovšem ten závěr... opět příliš fádní.(25.7.2009)

• - Předtím, než se vězni dívají na fotbalová utkání dozorců, sledují film Číslo 5 žije. (viperblade)

• - Ve scéně, kdy Crewe (Adam Sandler) poprvé vstoupí na hřiště k zápasu proti dozorcům, je možné slyšet, jak pár lidí křičí "Sandler" místo Crewe. (KucC)

• - Brian Mann, quarterback z týmu Los Angeles Avengers, v náročných scénách zastupoval Adama Sandlera. (ArsenalEagle)