Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  No tak tohle zas kdovijaka pecka neni. Problem je, ze ackoliv je Sandler v hlavni roli, nema dostatek prostoru a neni pozornost soustredena na nej, takze spoustu vtipku musi obstarat ostatni a tem to dvakrat nejde. Parkrat je sice nakej vostrej forek, ale vetsinou to tezi ze vzhledu a povah trestancu, nez ze by se vyskytlo neco originalniho. Navic pribeh je predvidatelnej od zacatku do konce. Nastesti je ale film sviznej, dobre natocenej a se solidni hudbou, jen by moh bejt trochu kratsi. Slabsi 4*.(4.8.2008)

 • Boogeyman
  ****

  No, vtipné to je!(6.7.2007)

 • genetique
  ****

  Zabavilo ma to na dosť vysokej úrovni, Sandler začína byť zárukou dobrého filmu. 80%.(29.3.2006)

 • Boss321
  ****

  Paul Crew prodal zápas ve fotbale, byl vyloučen z fotbalové ligy a v opilosti řídil auto své přítelkyně (sexy Courtney Cox), byl po honičce s policií zatčen a uvězněn na tři roky do vězení. Zde si má sestavit svůj fotbalový tým a rozdat si to v duelu s bachaři. Podle mě zatím jeden z nejlepších výkonů Adama Sandlera.(29.11.2007)

 • Viktooorka
  ****

  tabulku čokolády jsme nezískali.. máme aspoň čtvereček :-D(31.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace