poster

Zná ji jako svý boty

 • USA

  In Her Shoes

 • Německo

  In den Schuhen meiner Schwester

 • Slovensko

  Pozná ju ako svoje boty

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2005, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Klobouček
  *****

  Na první pohled klasická americká romantická komedie, při bližším ohledání velmi kvalitní film, pečlivá sonda do sourozeneckého vztahu.. navíc je to příjemně svižné, místy vtipné, místy dojemné, ale ne lacině, jako u běžné americké produkce - při pohledu na jméno režiséra je jasné proč. Mrzi mně že jsem na to nešel do kina. TOP žánru u mně drží "Láska nebeská", ale tenhle nenápadný filmeček je hned druhý v pořadí. Doporučuji koupit, zvláště když se dá momentálně sehnat za 49 Kč.(22.3.2008)

 • Sofia
  ****

  Myslela jsem, že to bude nenáročná komedie a ono se z toho vyklubalo psychologicky komplikované drama o tom, jak dětství poznamená celý náš další život, ať už si to přiznáme nebo ne. Chválím především herecké výkony hlavní trojice + úžasnou sbírku bot + vtipné hlášky postarší floridské dámy. Odpouštím přehnanou stopáž i některé klišovité scénáristické momenty (dyslexie, čtení básně na svatbě).(16.8.2007)

 • klerik
  ****

  ŽIVOT S HELENOU+HOVORÍ SA... Tak po prvé - nikdy som netušil, že Toni Collette môže vyzerať príťažlivo. Za druhé - americké polodrámy snažiace sa dorovnať tie britské mi už trochu lezú krkom. Tento film je však aj vzhľadom na svoju dĺžku dostatočne rôznorodý a hrajúci sa so psychológiou, že sa mi musel páčiť. Dobré obsadenie, občasné klišé je vyvážené uveriteľným vývojom postáv. Trošku kostrbaté, ale pre mňa zrovnateľné s AKO NA VEC...(7.3.2009)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $83,073,883(8.1.2007)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Cameron Diaz, závěr snímku -hodně roztahaná stopáž, není to svižné/// Čekal jsem romantickou komedii a dostal jsem poctivé rodinné drama o dvou sestrách. Občas zdlouhavé, k nevydržení a málo zajímavé. Dobrý závěr to trošku napravil, ale čekal jsem víc./// Celkem 56%///(7.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace