Zná ji jako svý boty

In Her Shoes

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2005, 125 min

• rikitiki

Rozbředlý cajdák o ničem. /8. 1. 2011/(9.1.2011)

• Toshiro

Z počátku jsem byl příjemně překvapen. Děj rychle ubíhal. Cameron Diaz byla skvěle nesnesitelná. Druhá půlka ale jako by patřila k jinému filmu. Vše se v dobré obrátilo tak neskutečné ohraným způsobem, který vcelku originální první půli úplně smazal.(25.2.2007)

Film tuším kdysi v Premiere dostal čtyři hvězdičky, což mě u takového typu filmu mírně zarazilo, a proto jsem jej chtěla vidět, abych si mohla udělat vlastní názor. Toni Colette se mi vryla do paměti díky Malé Miss Sunshine, tady film příjemně oživovala. Veteránka Shirley Maclane byla taky fajn, dokonce i Cameron Diaz, kterou fakt nemám ráda, se mi nějak podařilo zkousnout a do své role celkem zapadla. Ano, film má klasický scénář, který končí předvídatelně, ale je to veskrze milé dílko na dlouhá zimní odpoledne, která dokáže zpříjemnit.(15.6.2013)

Skvělý herecký koncert Cameron Diaz, Toni Collette a Shirley MacLaine, každá je jiná, ale všechny jsou sympatické. Film je sice trochu delší a pomalejší, ale přesto mě ani chvíli nenudil. Sondu do pokažených rodinných vztahů už jsme viděli hodněkrát, tahle má ale dobře vykreslené postavy a navíc je v ní spousta povedených vtípků a hlášek.(8.6.2006)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $83,073,883(8.1.2007)

• - Toni Collette kvůli roli přibrala 15 kilogramů, které postupně shazovala, přesně tak jako její postava. (imro)

• - I když Toni Collete ztvárnila starší sestru Camerion Diaz, ta je od ní ve skutečnosti starší o dva měsíce. (imro)

• - Snímek za první víkend (7. – 9. 10. 2005) v amerických kinech vydělal 10 mil. dolarů a po třech týdnech promítání měl na kontě 26,1 milionu. (imro)