Zná ji jako svý boty

In den Schuhen meiner Schwester

Pozná ju ako svoje boty

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2005, 125 min

Scénář : Susannah Grant podle románu Jennifer Weiner. Kamera : Terry Stacey. CHYBA VE FILMU - Když Meggy přijede k babičce, má vlasy za uchem, v následujícím záběru je má ostříhané .(22.5.2011)

Skvělá racionální Tony Colette a vždy okouzlující bohémka Cameron Diaz v milém filmečku, kde dvě sestry hledají sebe samy a jedna druhou, své místo ve světě a samozřejmě lásku. Film sám osciluje na pomezí žánrů romantické komedie (vztah Rose se šéfem) a rodinného dramatu (traumata z dětství, Maggiino hledání babičky). Přes předvídatelný příběh se jedná o film, který stojí za vidění, kůli živelnosti Meggie, vznešené upjatosti její babičky, silně dojemným momentům a motivům sesterské lásky a nenávisti.(8.7.2007)

• F.man

Po všech stránkách průměrná záležitost. Pokud ale přežijete ujetou délku (proč tak moc probůh?), pár nelogičností a velmi divný střih, budete odměněni decentním snímem a ucházející Cameron Diaz. Hodnocení někde mezi 2 - 3 hvězdy. You look good. You look like you.(4.2.2006)

• Rosaviva

nedoukáno, nevydržela jsem to.(15.11.2009)

Klasická vzťahová chuťovka. Odporúčam sa nedať vopred znechutiť stupidným názvom filmu, pretože je to snímok s celkom sympatickou myšlienkou, aj keď pár klišeovitých náznakov budete musieť prehltnúť..Ide však o celkom vydarený film blízky realite.(16.1.2007)