Zná ji jako svý boty

Pozná ju ako svoje boty

In Her Shoes

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2005, 125 min

Vůči Cameron Diaz mám averzi.Připadá mi,že se neumí vymanit ze své škatulky blbých otravných blondýn,navíc jsem nikdy nechápala co na ní kdo vidí.Každopádně jsem se dokopala ke zkouknutí "In her shoes"a vůbec toho nelituji.Ne,že by mě snad Cameron přesvědčila o svém talentu,ale vztahové filmy já ráda a navíc jsem objevila sympatickou Toni Collette.Ale pořád je to průměrná podívaná,u které se mi příčí dát víc jak tři hvězdy.(26.3.2011)

Žasnu! Nevadila mi ani na první pohled přehnaná stopáž, ani čistě ženské téma, a dokonce jsem zapomněl i na slova jako doják, trapné či ubohé, které by ve mně mnohé prvky scénáře jinak automaticky vyvolaly. Je to určitě zásluhou perfektní trojice hereček a výborného režiséra. Zato scénář celý film stahuje dolů a má tak na svědomí celých těch 30%, které filmu schází do maxima.(19.1.2006)

Celkom prekvapený, že viacej priestoru dostala Toni Collette..nebolo to na škodu..fajn dráma/komédia(8.2.2010)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Cameron Diaz, závěr snímku -hodně roztahaná stopáž, není to svižné/// Čekal jsem romantickou komedii a dostal jsem poctivé rodinné drama o dvou sestrách. Občas zdlouhavé, k nevydržení a málo zajímavé. Dobrý závěr to trošku napravil, ale čekal jsem víc./// Celkem 56%///(7.3.2009)

Curtis Hanson točí i "malé" filmy, které vás strhnou opravdovostí a prožitkem. Navíc na Cameron Diaz je opravdu luxusní pohled.(4.12.2008)

• - Ve snímku se objeví také sestra a stará máma autorky literární předlohy Jennifer Weiner. Spisovatelka a její agent se objeví ve scéně na italském trhu, kde kráčí Toni Collette. (imro)

• - Toni Collette kvůli roli přibrala 15 kilogramů, které postupně shazovala, přesně tak jako její postava. (imro)

• - Pod novinkou oscarového scénáristy a režiséra Curtise Hansona jsou producentsky podepsaní také Tony (Domino) a Ridley (Království nebeské) Scottovi. (imro)