poster

Zná ji jako svý boty

 • USA

  In Her Shoes

 • Německo

  In den Schuhen meiner Schwester

 • Slovensko

  Pozná ju ako svoje boty

Komedie / Drama / Romantický

USA / Německo, 2005, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *

  priblblá a nasladkastá nie vtipná komédia pre americké paničky, aby si poplakali a utešili sa, že nie sú na tom zle, že na nich čaká láska ich života, všetko bude dobré, nice, sweet a cool a pritomvšetkom sanič nedeje. Jediné, čo môže ten film ponúknuť, je pekné telo cameron diaz, ale na to predsa stačí navštíviť nejakú jej fanpage a nepozerať dvojhodinovú hovadinu(23.2.2006)

 • nunka
  ****

  Klasická vzťahová chuťovka. Odporúčam sa nedať vopred znechutiť stupidným názvom filmu, pretože je to snímok s celkom sympatickou myšlienkou, aj keď pár klišeovitých náznakov budete musieť prehltnúť..Ide však o celkom vydarený film blízky realite.(16.1.2007)

 • rt12
  ****

  Název filmu svádí k tomu, že půjde o nějakou tuctovou komedii. Tak to není a je to víc než průměrný film. Není o hloupostech, jen o hlouposti, povrchnosti,zmoudření, smíření, poznání sama sebe. Prostě o životě.(22.5.2014)

 • Malarkey
  **

  Kde je Cami, tam je na 95 procent dobře. Občas se ale objeví film, kterej v sobě nemá nic...jenom tu Cami. A to je přesně případ tohodle kousku. Dvě hodiny nudy, kterou na dvě hvězdy zaplácla právě Cameron Diaz. Zbytečnější film jsem ale v její filmové kariéře snad ale ještě nezažil.(22.9.2014)

 • claudel
  ****

  Dvě věci si budu pamatovat, když uslyším název tohohle díla i za dvacet let - právnička, která sekla se svojí prací a začala lidem venčit psy a matka dvou dcer, která trpí těžkými psychickými problémy a dokázala jim přesto vytvořit úžasné dětství, na které obě budou vzpomínat. A že by zatřetí před staříky se promenující Cameron v plavkách?:-)(4.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace