poster

Oběšenec (TV film)

 • USA

  Hangman

 • SK název

  Obesenec

Thriller

USA, 2001, 96 min

Režie:

Ken Girotti
 • anais
  **

  Lou Diamond Philips nenatočil příliš dobrých filmů. Naposledy jsem viděl Supernovu, což byl děs (Mladé pušky jsou holt jen jedny). Připravil jsem se tedy na nejhorší, a podíval jsem se na Oběšence. Byl jsem však mile překvapen, že to není špatný film. Oběšenec je velice chudý příbuzný Mlčení jehňátek a Sedm. Sériový zabiják vraždí lidi pomocí počítačové hry - v dabingu Kat, pro Čechy však známá coby Šibenice. A milý Lou Diamond je hlavní vyšetřovatel. Děj se poněkud vleče. Zachraňuje to několik zvratů, které přijdou vždy v poslední chvíli (těsně před divákovým usnutím), a (last but not lest!) Lou Diamond Phillips! Jeho výkon je příjemný, a vnáší do této levné nápodoby kultovních filmů jistou dávku serióznosti, důvěryhodnosti. Oběšenec by slušel spíš nočním televizním hodinám, ale LDP z něj dělá koukatelnou záležitost.(13.8.2005)

 • bassator
  **

  16. 11. 2009 - 40%(16.11.2009)

 • claudel
  ****

  Madchen Amick hraje zásadně rozporuplné ženy, opředené tajemstvím a nečitelné, není tomu jinak ani v tomto hodně dobrém thrilleru. Lou Diamond Phillips pro mě však navždy zůstane nezapomenutelným hlavně díky Mladým puškám.(7.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace