Oběšenec (TV film)

Ken Girotti
  • LiVentura

Kategorie "B".(16.11.2009)

• anais

Lou Diamond Philips nenatočil příliš dobrých filmů. Naposledy jsem viděl Supernovu, což byl děs (Mladé pušky jsou holt jen jedny). Připravil jsem se tedy na nejhorší, a podíval jsem se na Oběšence. Byl jsem však mile překvapen, že to není špatný film. Oběšenec je velice chudý příbuzný Mlčení jehňátek a Sedm. Sériový zabiják vraždí lidi pomocí počítačové hry - v dabingu Kat, pro Čechy však známá coby Šibenice. A milý Lou Diamond je hlavní vyšetřovatel. Děj se poněkud vleče. Zachraňuje to několik zvratů, které přijdou vždy v poslední chvíli (těsně před divákovým usnutím), a (last but not lest!) Lou Diamond Phillips! Jeho výkon je příjemný, a vnáší do této levné nápodoby kultovních filmů jistou dávku serióznosti, důvěryhodnosti. Oběšenec by slušel spíš nočním televizním hodinám, ale LDP z něj dělá koukatelnou záležitost.(13.8.2005)

• bassator

16. 11. 2009 - 40%(16.11.2009)