Oběšenec (TV film)

Marc Bienstock

Scénografie:

Rupert Lazarus
  • Djkoma

Lou Diamond Phillips býval velký talent, bohužel ten klučina trochu svou kariéru nezvládl a zahučel do nejnižších vod televizní produkce. Tento film je naprsoto zbytečný a je škoda, každé koruny/dollaru na jeho výrobu.(27.10.2006)

• LiVentura

Kategorie "B".(16.11.2009)

• Shit

Bože kde to kopyto Lou Diamonda Phillipse našli? Ten když nic neumí, tak si nechá aspoň udělat zajímavý jméno, jinak byl ve filmu naprostej propadák a do svý roli hodnýho plicajta se vůbec nehodil, ale to bohužel neni jedinej problém tohohle filmu. Jako u většiny podbných thrillerů je i u tohohle jednoduše předvídatelnej děj a i když se zprvu způsob zabíjení zdá být vcelku originální, tak už to ke konci omrzí, ale zase na druhou stranu mě potěšilo, že to nemá úplně jasnej konec a že se to vlastně nevyřeší, to je asi jedinej klad , jinak je to ztráta času(20.8.2005)

• Chrustyn

Ničím nepřekvapující, předvídatelný a nudný thriller.(24.10.2007)

• 5150

Řadový tv thriller, kterému chybí akce, hlášky, napětí a cokoli originálního..))(30.1.2008)