Oběšenec (TV film)

USA, 2001, 96 min

Ken Girotti

Gerald Packer
  • Djkoma

Lou Diamond Phillips býval velký talent, bohužel ten klučina trochu svou kariéru nezvládl a zahučel do nejnižších vod televizní produkce. Tento film je naprsoto zbytečný a je škoda, každé koruny/dollaru na jeho výrobu.(27.10.2006)

Madchen Amick hraje zásadně rozporuplné ženy, opředené tajemstvím a nečitelné, není tomu jinak ani v tomto hodně dobrém thrilleru. Lou Diamond Phillips pro mě však navždy zůstane nezapomenutelným hlavně díky Mladým puškám.(7.8.2007)

• 5150

Řadový tv thriller, kterému chybí akce, hlášky, napětí a cokoli originálního..))(30.1.2008)

• Pepinec

Bezprostředně pod zhlédnutí bych byl býval patrně shovívavější. Leč pak jsem si uvědomil, že ač průměrně zpracovaný, disponuje Oběšenec opravdu primitivním scénářem, ohraným jako Bílá orchidej. No a ten herecké ansámbl… Já vám nevím, ale kdo mohl kdy shledat Loua Diamonda Phillipse charismatickým a vhodným pro ztvárnění dramatické role? A tak dále, a tak dále. Čili, nedívá se na to špatně, ale v porovnání se zástupem obdobných snímků musí snad každý uznat, že nemá nic, čím by skóroval.(7.2.2011)

• Shit

Bože kde to kopyto Lou Diamonda Phillipse našli? Ten když nic neumí, tak si nechá aspoň udělat zajímavý jméno, jinak byl ve filmu naprostej propadák a do svý roli hodnýho plicajta se vůbec nehodil, ale to bohužel neni jedinej problém tohohle filmu. Jako u většiny podbných thrillerů je i u tohohle jednoduše předvídatelnej děj a i když se zprvu způsob zabíjení zdá být vcelku originální, tak už to ke konci omrzí, ale zase na druhou stranu mě potěšilo, že to nemá úplně jasnej konec a že se to vlastně nevyřeší, to je asi jedinej klad , jinak je to ztráta času(20.8.2005)