Oběšenec (TV film)

Ken Girotti

Gerald Packer

Marc Bienstock
  • 5150

Řadový tv thriller, kterému chybí akce, hlášky, napětí a cokoli originálního..))(30.1.2008)

• Shit

Bože kde to kopyto Lou Diamonda Phillipse našli? Ten když nic neumí, tak si nechá aspoň udělat zajímavý jméno, jinak byl ve filmu naprostej propadák a do svý roli hodnýho plicajta se vůbec nehodil, ale to bohužel neni jedinej problém tohohle filmu. Jako u většiny podbných thrillerů je i u tohohle jednoduše předvídatelnej děj a i když se zprvu způsob zabíjení zdá být vcelku originální, tak už to ke konci omrzí, ale zase na druhou stranu mě potěšilo, že to nemá úplně jasnej konec a že se to vlastně nevyřeší, to je asi jedinej klad , jinak je to ztráta času(20.8.2005)

• Cival

No podle mě spíš naprostá sračka s absurdní záplatkou a nulovými schopnostmi tvůrců.(10.3.2003)

• Chrustyn

Ničím nepřekvapující, předvídatelný a nudný thriller.(24.10.2007)

Madchen Amick hraje zásadně rozporuplné ženy, opředené tajemstvím a nečitelné, není tomu jinak ani v tomto hodně dobrém thrilleru. Lou Diamond Phillips pro mě však navždy zůstane nezapomenutelným hlavně díky Mladým puškám.(7.8.2007)