poster

Medvídek Pú: Jaro s klokánkem Rú

 • USA

  Winnie the Pooh: Springtime with Roo

Animovaný / Rodinný

USA, 2004, 65 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Scénář:

Tom Rogers

Hudba:

Mark Watters
 • Lalu
  *

  Velice si zahrávám s odpadem. MIluji milého, hloupoučkého, klasického Medvídka Pú, roztomilé a spravedlivé Prasátko, často mrzutého, ale přesto hodného Ijáčka, příjemného a pečlivého Králíčka, chytrou Sovu, mateřsky milující Klokanici, Klokánka atd. Tyto postavy mi byly bohužel odepřeny. Místo toho je tu jakýsi staršný kýč v čele s naprosto vynervovaným, paranoidním a zlým Králíkem. Když jsem byla malá, občas jsem si kupovala časopis s disneyovským Púem, ale teď se mi to protiví. Naštěstí se vždy uklidním "tím pravým"; opravdovým Púem a perfektním hlasem mého oblíbeného Marka Ebena, prostě mým zamilovaným CD.(11.5.2008)

 • Paity
  ****

  Většina a to drtivá většina záležitostí s Medvídkem Pú je geniální a nepotřebuje žádný veliký komentář. Proto napíšu jen: Užijte si to!(11.12.2012)

 • kajas
  ***

  Kvalitativně na stejné úrovni jako film věnovaný Prasátku, děti musí být nadšené a dospělí se alespoň pousmějí ;).(1.1.2014)

 • Fingon
  ****

  Ještě v žádné Disneyovce jsem neviděl takové hrátky s časem...(8.10.2006)

 • honzik10
  *****

  Jako menší jsem se na tenhle film koukal skoro pořád. Hodně pěkný ...(29.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace