Medvídek Pú: Jaro s klokánkem Rú

Winnie the Pooh: Springtime with Roo

Animovaný / Rodinný

USA, 2004, 65 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Tom Rogers

Mark Watters

Kvalitativně na stejné úrovni jako film věnovaný Prasátku, děti musí být nadšené a dospělí se alespoň pousmějí ;).(1.1.2014)

• Lalu

Velice si zahrávám s odpadem. MIluji milého, hloupoučkého, klasického Medvídka Pú, roztomilé a spravedlivé Prasátko, často mrzutého, ale přesto hodného Ijáčka, příjemného a pečlivého Králíčka, chytrou Sovu, mateřsky milující Klokanici, Klokánka atd. Tyto postavy mi byly bohužel odepřeny. Místo toho je tu jakýsi staršný kýč v čele s naprosto vynervovaným, paranoidním a zlým Králíkem. Když jsem byla malá, občas jsem si kupovala časopis s disneyovským Púem, ale teď se mi to protiví. Naštěstí se vždy uklidním "tím pravým"; opravdovým Púem a perfektním hlasem mého oblíbeného Marka Ebena, prostě mým zamilovaným CD.(11.5.2008)

Jako menší jsem se na tenhle film koukal skoro pořád. Hodně pěkný ...(29.11.2014)

Aj keď sa mi v tejto rozprávke zdajú takmer všetky postavičky "tupé", vždy sa k nej rada vrátim! Nezaberie veľa času a vie aj pobaviť! Milé pozeranie na chvíle "ničnerobenia" a "nepremýšľania" :)(21.1.2007)

• Bonaparte.

DEN JARNÍHO ÚKLIDU. Snad 3krát denně si to brácha pouštěl? Už nikdy víc.(19.11.2013)