poster

Medvídek Pú: Jaro s klokánkem Rú

 • USA

  Winnie the Pooh: Springtime with Roo

Animovaný / Rodinný

USA, 2004, 65 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Scénář:

Tom Rogers

Hudba:

Mark Watters
 • honzik10
  *****

  Jako menší jsem se na tenhle film koukal skoro pořád. Hodně pěkný ...(29.11.2014)

 • Lalu
  *

  Velice si zahrávám s odpadem. MIluji milého, hloupoučkého, klasického Medvídka Pú, roztomilé a spravedlivé Prasátko, často mrzutého, ale přesto hodného Ijáčka, příjemného a pečlivého Králíčka, chytrou Sovu, mateřsky milující Klokanici, Klokánka atd. Tyto postavy mi byly bohužel odepřeny. Místo toho je tu jakýsi staršný kýč v čele s naprosto vynervovaným, paranoidním a zlým Králíkem. Když jsem byla malá, občas jsem si kupovala časopis s disneyovským Púem, ale teď se mi to protiví. Naštěstí se vždy uklidním "tím pravým"; opravdovým Púem a perfektním hlasem mého oblíbeného Marka Ebena, prostě mým zamilovaným CD.(11.5.2008)

 • ekap
  ****

  Aj keď sa mi v tejto rozprávke zdajú takmer všetky postavičky "tupé", vždy sa k nej rada vrátim! Nezaberie veľa času a vie aj pobaviť! Milé pozeranie na chvíle "ničnerobenia" a "nepremýšľania" :)(21.1.2007)

 • Primus tesla
  ****

  Dcera si tenhle film pouští už asi pátý den, tak mám snad právo ho trochu strhat:-) Nesnáším časové paradoxy a Deus ex je mi ze srdce protivný. Proto dávám pouhé čtyři hvězdy. Ale příběh, zápletka, písničky a vlastně i to poselství jsou skvělé. Jenom nechci vidět co všechno budeme muset absolvovat na Velikonoce. PS. Je konec září a mi dnes barvili velikonoční vajíčka.(30.9.2014)

 • hippyman
  ****

  nápaditý velikonoční speciál s back-to-the-future-like časovou linií, jen je to na můj vkus až příliš zpěvné... 70%(24.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace