poster

Vše o orgasmu

 • Francie

  Tout le plaisir est pour moi

 • slovenský

  Všetko o orgazme

 • anglický

  Pleasure Is All Mine, The

Romantický / Komedie / Drama / Erotický

Francie, 2004, 79 min

 • ivishka
  odpad!

  "Dělala jsem si to když jsem byla malá. Předstírala jsem, že mi je zima, máma mi dala deku a já si to dělala tak aby máma nic nepoznala. A nikdy nic nepoznala... Teda...Alespoň myslím...". Tak po tomhle filmu mám skutečně pocit, že představení Monology vagíny je o tomto tématu mnohem smysluplnější. Já nevím ale jako film mi to nějak zajímavé nepřijde. Spíše než komedii či erotický film bych volila dokumentární cestu s výpověďmi žen otázkou ovšem je, jestli by se na to někdo díval.... Nechápu ty zpovědi starších žen před menopauzou nebo po ní, které říkají kde si to dělají a jak...Nebo návštěva u sexuologa - co to děláte? hladím váš klitoris..a můj výraz byl asi jako :-O." Pak jsem dostala nápad, že použiju vibrační kartáček na zuby mého přítele..".(21.9.2012)

 • ChArLeNe
  odpad!

  Honba za strateným klitorisom. A jéje, já ho našla. Congratulation!(8.10.2011)

 • Pepinec
  **

  Tož, z tohohle filmu jsem byl fakt hotovej...(2.10.2010)

 • StarsFan
  ***

  Moc příjemná a žensky jemná francouzká komedie, na kterou se skutečně dobře dívá... nic víc, nic míň.(29.7.2007)

 • igi B.
  ****

  Milá, leč chvílemi už docela nudná - mládeži lehce pikantní - francouzská (:-) komedie o tom, jaké že je to k nepřežití nemít orgasmus... Luisa je mladá, krásná, stylová, úspěšná, poněkud sebestředná kočička a má to ráda, nejvíc nejspíš takhle k ránu oránně (;-)... Leč jednoho dne to >nemá< a svět se zbořil. Lehce hystericky běhá a každému se na potkání svěřuje s trampotami kolem svého klitorisu. Klitoris, klitoris, klitoris... "Ztratila jsem klitoris!...". Svět se točí kolem píči - konkr. její ztráty klitorisu a když to slovo slyšíte z té její roztomilé papulky už nejmíň posté, chce se vám řvát... Poštěvááák!!! Slečna je to vpravdě sladká, že byste jí s chutí vylízali třikrát denně, no ale když nepomůže ani věhlasný gynekolog (co místo ptáka používá raděj ptačí zpěv :-), naše milá Lízetka má pocit, že musí být lesba. A vytroubí to do celého světa, protože aby bylo jasno - je přece úspěšná moderátorka v rádiu že... A to už by jste jí nejraději naplácali - ne - to už by jste ji museli seřezat - a to by v tom byl čert, aby se při tom výprasku zase jednou neudělala. No - naštěstí se ale včas vše zase v dobré obrátí, Lízinku nevyhodí z rádia, miláček Francois vše pochopí a mocná láska všechno a nakonec i ten klitoris přes hory zpátky přinese... :-) Jak říkám: roztomilý - takový ženský - francouzský film. Jen chvílemi trochu... Takže tři a půl hvězdičky za film, z ryze pánských důvodů zaokrouhleno dolů ;-) - - - P.S. A s odstupem času s nadhledem napraveno erektivně nahoru ;o) - - - P.P.S. Nejlepší nakonec fakt je asi přece jen ty ženy raděj milovat, než se s nimi trápit... :-)) - - - P.P.P.S. A to si myslím, že jsem feminista... :-)))(10.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace