Vše o orgasmu

• Francie

Tout le plaisir est pour moi

• slovenský

Všetko o orgazme

Pleasure Is All Mine, The

Romantický / Komedie / Drama / Erotický

Francie, 2004, 79 min

Prvá polovica filmu - 4. Druha polovica filmu - 2 (3 hviezdy s prižmúreným očkom ;)(16.4.2008)

• ChArLeNe

Honba za strateným klitorisom. A jéje, já ho našla. Congratulation!(8.10.2011)

• AngelAngie

Nudné, zajímavé jen námětem. Viděno s dabingem, který byl, jak už je snad tradicí u francouzských filmů, na pěst.(15.3.2009)

• Sarkastic

No, ten český název je víc než zavádějící. Podle názvu a asi 5 prvních minut příběhu, by si někteří mohli myslet, že to je nějaký porno. Jenže přitom je to obyčejná romantická komedie (a navíc, kdo by dával na čsfd porno, že ;-)). Je pravda, že tento film se musí brát s nadhledem (což mě se moc nedařilo), protože, když slyším v každé druhé větě, že nemá orgasmus, že ztratila klitoris a pak najednou, jestli náhodou není lesba...člověk se začne za chvíli docela nudit. Oceňuji sice přímost, docela hezkou hudbu a nadlehčenost snímku, ale jak je mi poslední dobou neustále předhazováno, asi nejsem romantik. Takže podtrženo sečteno, podprůměr na jedno podívání. p.s. igi B.:a nemyslel jsi náhodou šovinistu? ;-)"(13.5.2008)

Moc příjemná a žensky jemná francouzká komedie, na kterou se skutečně dobře dívá... nic víc, nic míň.(29.7.2007)