Vše o orgasmu

• Francie

Tout le plaisir est pour moi

• slovenský

Všetko o orgazme

Pleasure Is All Mine, The

Romantický / Komedie / Drama / Erotický

Francie, 2004, 79 min

• AngelAngie

Nudné, zajímavé jen námětem. Viděno s dabingem, který byl, jak už je snad tradicí u francouzských filmů, na pěst.(15.3.2009)

Moc příjemná a žensky jemná francouzká komedie, na kterou se skutečně dobře dívá... nic víc, nic míň.(29.7.2007)

• ChArLeNe

Honba za strateným klitorisom. A jéje, já ho našla. Congratulation!(8.10.2011)

Luisa ztratila orgasmus a mně jí bylo líto. Takže zatímco frčela na skútru za šamanem, tak já jsem ho začal hledat. Prošťoural jsem všechny odpadkové koše, prosondoval jsem dno Seiny a dokonce i pod postel jsem se vychytrale podíval, ale žádnou vlhkou stopu jsem nezachytil. Nechci spoilerovat, ale schovával se lumpík jeden na kolotoči, což mne zaskočilo, ale nic to nemění na tom, že podobnému tématu by nezaškodilo méně rodinných trablů a o hodně žhavější zpracování. Přesto si troufám tvrdit, že v laskání, zasouvání a rozvodovosti patří frantíci po právu mezi světovou elitu.(12.11.2013)

• Sarkastic

No, ten český název je víc než zavádějící. Podle názvu a asi 5 prvních minut příběhu, by si někteří mohli myslet, že to je nějaký porno. Jenže přitom je to obyčejná romantická komedie (a navíc, kdo by dával na čsfd porno, že ;-)). Je pravda, že tento film se musí brát s nadhledem (což mě se moc nedařilo), protože, když slyším v každé druhé větě, že nemá orgasmus, že ztratila klitoris a pak najednou, jestli náhodou není lesba...člověk se začne za chvíli docela nudit. Oceňuji sice přímost, docela hezkou hudbu a nadlehčenost snímku, ale jak je mi poslední dobou neustále předhazováno, asi nejsem romantik. Takže podtrženo sečteno, podprůměr na jedno podívání. p.s. igi B.:a nemyslel jsi náhodou šovinistu? ;-)"(13.5.2008)