Vše o orgasmu

• Francie

Tout le plaisir est pour moi

• slovenský

Všetko o orgazme

Pleasure Is All Mine, The

Romantický / Komedie / Drama / Erotický

Francie, 2004, 79 min

• ChArLeNe

Honba za strateným klitorisom. A jéje, já ho našla. Congratulation!(8.10.2011)

Prvá polovica filmu - 4. Druha polovica filmu - 2 (3 hviezdy s prižmúreným očkom ;)(16.4.2008)

• Pepinec

Tož, z tohohle filmu jsem byl fakt hotovej...(2.10.2010)

Luisa ztratila orgasmus a mně jí bylo líto. Takže zatímco frčela na skútru za šamanem, tak já jsem ho začal hledat. Prošťoural jsem všechny odpadkové koše, prosondoval jsem dno Seiny a dokonce i pod postel jsem se vychytrale podíval, ale žádnou vlhkou stopu jsem nezachytil. Nechci spoilerovat, ale schovával se lumpík jeden na kolotoči, což mne zaskočilo, ale nic to nemění na tom, že podobnému tématu by nezaškodilo méně rodinných trablů a o hodně žhavější zpracování. Přesto si troufám tvrdit, že v laskání, zasouvání a rozvodovosti patří frantíci po právu mezi světovou elitu.(12.11.2013)

• AngelAngie

Nudné, zajímavé jen námětem. Viděno s dabingem, který byl, jak už je snad tradicí u francouzských filmů, na pěst.(15.3.2009)