poster

Nine Inch Nails Live: And All That Could Have Been (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2002, 86 min

Režie:

Rob Sheridan
 • COF_666
  *****

  Dokonalost! Ale koncert v Praze byl lepší.(24.11.2007)

 • Wormboy
  ****

  Velmi husty koncert so suprovym zvukom a niekolkymi vydarenymi skrytymi bonusmi na DVD. Mna samozrejme najviac potesil prichod Mansona k Reznorovi a ich spolocne podanie Starfuckers,inc. a nasledne The Beautiful People. Celkovo vsak koncert ma vybornu kvalitu a vidiet, ze Trent sa s nim riadne vyhral.4,5/5*(4.2.2006)

 • GodComplex
  *****

  Extremne dobre zachyceny live feeling, spravne lowtech klepajici se chaoticke handheld kamery, fantasticky zmixovane audio, excellentni performance, husta atmosfera, NIN v plne forme, uzasna light show a jako tresnicka nadherne video sekvence Billa Violy. Jedno z nejlepsich live music DVD's. 10/10(7.5.2008)

 • Kacenka_
  *****

  Et quand le jour arrive - Je deviendra le ciel - Et je deviendrai la mer _ Et la mer viendra pour m'embrasser pour moi - Vais à la maison _ Rien peut m'arrêter maintenant(7.3.2008)

 • ScreamJay
  *****

  Pro mnohé již téměř legendární projekt hudebníka, multiinstrumentalisty a producenta Trenta Reznora, který kombinuje vlivy moderní elektroniky s tvrdým rockem a klávesami Nine Inch Nails si v roce 2002 vyjel na turné pod názvem And All That Could Have Been, ze kterého bylo pořízeno i Live CD pod stejným názvem. Celé koncertní turné pak patřilo k vrcholům veškerých koncertních šňůr, které byly v tom roce pořádány. Zvláštní spontánní atmosféra, největší hity a hosté, právě třeba Marilyn Manson jež spoluúčinkoval při skladbě Starfuckers, Inc. (i ve stejnojmeném klipu), to všechno dělá z tohodle koncertu kvalitní podívanou. Kapela jenž je prapůvodcem současného moderního rocku a metalu a svým průlomovým albem Pretty Hate Machine (z roku 1989) se nesmazatelně zapsala do podvědomí fanoušků celého světa má stále co říct a skladby jako Sin, Closer, Wish nebo Terrible Lie mají svůj šmrnc a své nezaměnitelné kouzlo. Reznor, jenž spolupracoval třeba s Davidem Bowiem prostě má pořád šťávu a jeho hudební klipy nepostrádají originalitu a někdy až perverzní zápletku. Zkrátka u mě jasných 5 hvězdiček, protože tuhle kapelu prostě můžu!(1.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace