Nine Inch Nails Live: And All That Could Have Been (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2002, 86 min

Rob Sheridan

Velmi husty koncert so suprovym zvukom a niekolkymi vydarenymi skrytymi bonusmi na DVD. Mna samozrejme najviac potesil prichod Mansona k Reznorovi a ich spolocne podanie Starfuckers,inc. a nasledne The Beautiful People. Celkovo vsak koncert ma vybornu kvalitu a vidiet, ze Trent sa s nim riadne vyhral.4,5/5*(4.2.2006)

Pure divinity.(15.6.2010)

Tento záznam opravdu výborného koncertu mě bohužel nedostal takovým způsobem jako BYIT, což je asi způsobeno tím, že With Teeth mám radši než Fragile. Přesto doufám, že se mi jednou dostane do rukou originální dvd s hromadou bonusů a hodnocení už bude za plný počet. Takhle hodnotím pouze z dvdripu.(16.7.2010)

Fenomen okolo Trenta Reznora sa vyhrotil v roku 1994 ked vyslo druhe album Downward Spiral, kde sa miesali prvky syroveho industrialu s prvkami mainstreamovej brutality. The Fragile bola pre niektorych krok spat a pre inych kultove novodobo progresivne industrialne album. Pre mna je to alfou a omegou Trentovej kreativity. And All That Could Have Been je perfektne namiesana davka jeho novych a starych songov zacinajuc od roku 1989 (Pretty Hate Machine) az po Fragile (1999). Paradne svetelne efekty a este lepsia vizualna performacia vsetkych clenov komparzu.(18.4.2006)

Dokonalost! Ale koncert v Praze byl lepší.(24.11.2007)