poster

Nine Inch Nails Live: And All That Could Have Been (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2002, 86 min

Režie:

Rob Sheridan
 • Kacenka_
  *****

  Et quand le jour arrive - Je deviendra le ciel - Et je deviendrai la mer _ Et la mer viendra pour m'embrasser pour moi - Vais à la maison _ Rien peut m'arrêter maintenant(7.3.2008)

 • GodComplex
  *****

  Extremne dobre zachyceny live feeling, spravne lowtech klepajici se chaoticke handheld kamery, fantasticky zmixovane audio, excellentni performance, husta atmosfera, NIN v plne forme, uzasna light show a jako tresnicka nadherne video sekvence Billa Violy. Jedno z nejlepsich live music DVD's. 10/10(7.5.2008)

 • COF_666
  *****

  Dokonalost! Ale koncert v Praze byl lepší.(24.11.2007)

 • Utero
  ****

  Tento záznam opravdu výborného koncertu mě bohužel nedostal takovým způsobem jako BYIT, což je asi způsobeno tím, že With Teeth mám radši než Fragile. Přesto doufám, že se mi jednou dostane do rukou originální dvd s hromadou bonusů a hodnocení už bude za plný počet. Takhle hodnotím pouze z dvdripu.(16.7.2010)

 • ScreamJay
  *****

  Pro mnohé již téměř legendární projekt hudebníka, multiinstrumentalisty a producenta Trenta Reznora, který kombinuje vlivy moderní elektroniky s tvrdým rockem a klávesami Nine Inch Nails si v roce 2002 vyjel na turné pod názvem And All That Could Have Been, ze kterého bylo pořízeno i Live CD pod stejným názvem. Celé koncertní turné pak patřilo k vrcholům veškerých koncertních šňůr, které byly v tom roce pořádány. Zvláštní spontánní atmosféra, největší hity a hosté, právě třeba Marilyn Manson jež spoluúčinkoval při skladbě Starfuckers, Inc. (i ve stejnojmeném klipu), to všechno dělá z tohodle koncertu kvalitní podívanou. Kapela jenž je prapůvodcem současného moderního rocku a metalu a svým průlomovým albem Pretty Hate Machine (z roku 1989) se nesmazatelně zapsala do podvědomí fanoušků celého světa má stále co říct a skladby jako Sin, Closer, Wish nebo Terrible Lie mají svůj šmrnc a své nezaměnitelné kouzlo. Reznor, jenž spolupracoval třeba s Davidem Bowiem prostě má pořád šťávu a jeho hudební klipy nepostrádají originalitu a někdy až perverzní zápletku. Zkrátka u mě jasných 5 hvězdiček, protože tuhle kapelu prostě můžu!(1.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace