poster

Nine Inch Nails Live: And All That Could Have Been (koncert)

Hudební / Dokumentární

USA, 2002, 86 min

Režie:

Rob Sheridan

Kamera:

Rob Sheridan

Střih:

Rob Sheridan
(další profese)
 • Kacenka_
  *****

  Et quand le jour arrive - Je deviendra le ciel - Et je deviendrai la mer _ Et la mer viendra pour m'embrasser pour moi - Vais à la maison _ Rien peut m'arrêter maintenant(7.3.2008)

 • Hermit
  *****

  Nejúžasnější koncert nejlepší kapely pod sluncem...(28.1.2007)

 • COF_666
  *****

  Dokonalost! Ale koncert v Praze byl lepší.(24.11.2007)

 • ScreamJay
  *****

  Pro mnohé již téměř legendární projekt hudebníka, multiinstrumentalisty a producenta Trenta Reznora, který kombinuje vlivy moderní elektroniky s tvrdým rockem a klávesami Nine Inch Nails si v roce 2002 vyjel na turné pod názvem And All That Could Have Been, ze kterého bylo pořízeno i Live CD pod stejným názvem. Celé koncertní turné pak patřilo k vrcholům veškerých koncertních šňůr, které byly v tom roce pořádány. Zvláštní spontánní atmosféra, největší hity a hosté, právě třeba Marilyn Manson jež spoluúčinkoval při skladbě Starfuckers, Inc. (i ve stejnojmeném klipu), to všechno dělá z tohodle koncertu kvalitní podívanou. Kapela jenž je prapůvodcem současného moderního rocku a metalu a svým průlomovým albem Pretty Hate Machine (z roku 1989) se nesmazatelně zapsala do podvědomí fanoušků celého světa má stále co říct a skladby jako Sin, Closer, Wish nebo Terrible Lie mají svůj šmrnc a své nezaměnitelné kouzlo. Reznor, jenž spolupracoval třeba s Davidem Bowiem prostě má pořád šťávu a jeho hudební klipy nepostrádají originalitu a někdy až perverzní zápletku. Zkrátka u mě jasných 5 hvězdiček, protože tuhle kapelu prostě můžu!(1.9.2004)

 • MManual
  ****

  Fenomen okolo Trenta Reznora sa vyhrotil v roku 1994 ked vyslo druhe album Downward Spiral, kde sa miesali prvky syroveho industrialu s prvkami mainstreamovej brutality. The Fragile bola pre niektorych krok spat a pre inych kultove novodobo progresivne industrialne album. Pre mna je to alfou a omegou Trentovej kreativity. And All That Could Have Been je perfektne namiesana davka jeho novych a starych songov zacinajuc od roku 1989 (Pretty Hate Machine) az po Fragile (1999). Paradne svetelne efekty a este lepsia vizualna performacia vsetkych clenov komparzu.(18.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace