9 hráčů se smrtí

House of 9

9 hráčov so smrťou

Thriller

Velká Británie / Francie / Německo / Rumunsko, 2005, 86 min

Ten konec nema chybu. Ale vickrat to videt nemusim(25.10.2006)

• Terva

Čekal jsem o hodně víc. Tvůrci se postupem času ztrácejí a herci chřadnou ( a umírají . což je jasné). Pár dobrých scén, ale k dobrému příběhu nestačí.(8.12.2014)

• corpsy

Neoriginálne, ale to by až tak nevadilo, avšak toporné a amatérske.(25.2.2011)

• jojinecko

O námete a scenári sa ani netreba baviť, to je len lacná a predestilovaná sračkoidná verzia a mix známejších titulov ako Kocka, Saw alebo povedzme japonské Battle Royale- deväť ľudí za "záhadných okolností" zavretých v jednom dome a len jeden môže vyjsť živý, waw! Dennis Hooper a jeho postava kňaza ma neskutočne otravovala a rozčulovala a osem ďalších odporných ksichtov detto! Nebol nikto komu by ste držali palce, celý tento blábol bol ešte podfarbený tak otravnou hudbou, že okrem očí som mal chuť si pár krát zapchať aj uši. Neskutočne stupídna zlátanina a vykrádačka, ktorej dávam bod LEN za absolútny (skvelo vypointovaný) záver!(1.9.2006)

Rozpočet $6miliónov║ Naivný vývar. /20%/(15.11.2007)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na filmovém festivalu v Cannes 20. května 2004. (Terva)

• - Bonus na DVD obsahuje dva alternativní konce. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve filmovém studiu MediaPro v rumunské Bukurešti. (Terva)