poster

Stigmata

 • USA

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmy

Drama / Horor / Thriller

USA, 1999, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  ****

  "Žijeme ve světě plném konkurence Andrew.. církev není vyjímkou!"(7.4.2010)

 • Djkoma
  ****

  Podle mě hodně zajímavý film o ďáblových zraněních. Dost atmosférické scény a jeden z lepších hororů. Gabriel Byrne se do takovýhle snímku dokonale hodí a i Patricia Arquette sem dobře zapadne. Její vzezření i svým způsobem trochu varuje v kom se může objevit stigmata. Velmi dobře odvedená práce i režiséra, který z dosáhl výborné atmosféry. Rozhodně stojí za podívání a pro mě osobně zajímavější a lepší než (nudný) vymítač ďábla.(13.12.2004)

 • jarkolar
  **

  Na tom filmu nebylo vlastně nic vyloženě špatně. Děj byl od začátku docela napínavej a tajemnej. Největším plusem byli pro mě herci, jejichž výběr se hodně povedl. Jenže já nemám prostě rád filmy, kde vystupuje církev a půlku děje se točíme kolem růženců, ukřižovaných ježíšů, koukáme do stropu kostela a posloucháme evangelia ...(24.5.2013)

 • lamps
  ***

  Řemeslně velmi dobře zvládnuté, leč žádné zásadní nebo zapamatování hodné dílo to také určitě není. Formálně odzbrojující - vizuální stránka je nádherná a některé obrázky by se mohly vystřihnout a z fleku vystavit v národní galerii, avšak emocionálně plochý recyklát tisíce a jednoho motivu z řad satanské tématiky, které už mohou výrazněji oslovit pouze v případě bezchybné souhry všech filmařských složek nebo drtivě navozené atmosféry v autenticky synchronizovaném příběhu - ani jedno se zde však nekonalo... 60%(11.1.2013)

 • schizmo
  ***

  Mysterióznní thriller, který spíš než zpracováním vyniká zásadní myšlenkou, a který způsobil ve své době poprask rouhačskou teorií o evangeliu, které napsal sám Ježíš a které popírá podstatu novodobého křesťanství. Celkem by mě zajímalo, jak se k podobně pojatým tezím stavějí lidé z druhé strany barikády(12.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace