poster

Stigmata

 • USA

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmy

Drama / Horor / Thriller

USA, 1999, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  *

  Další z řady pseudomystických pitomostí pro čtenářky a čtenáře Cosmopolitanu a Blesku. Hovadina o zlém kněžourovi, který se vtělí do holičky, kterou mučí stigmaty, aby vyjevila světu něco, o čem on - tedy svět - už dávno ví, ale církev to tradičně tutlá, protože se jí to nehodí do krámu. Proto jsou flanďáci schopni i vraždy. Hodný spasitelský kněz - detektiv se ale nenechá zahnat ničím a neohroženě zažene ducha i zlé černoprdelníky a spasí nebožačku....:-)))))))))))))))))) ještě teď se směju.(20.11.2007)

 • matestlust
  ***

  Ze začátku solidní zábava,ale postupem času film ztrácí na hutnosti a později už i solidně nudí.(12.2.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $29miliónovTržby USA $50,046,268Tržby Celosvetovo $89,446,268║ Neskutočné sklamanie, príbeh tak prázdny ako sa len dá, chýba tomu dokonca aj napätie, príslušná temnota, je to fakt až amatérsky odbité na režisérskom poste, tých pár vizuálne podmanivých scén to nezachráni, omnoho pôsobivejší je akčný Koniec dní kde je opäť zúčastnení Gabriel Byrne ale na opačnej strane barikád a v omnoho lepšom podaní. /35%/(2.2.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Mnohé scény mě děsí dodnes ..(29.5.2008)

 • ScreamJay
  ***

  Posedlost démonem je něco jako make up. Když to dobře zmáknete, vzhledově vám to přidá, ale když ne, s takovým ksichtíkem pak neradno vycházet na ulici. A Stigmata jsou tak někde mezi. Snaží se po celou dobu filmu tvářit misteriózně, snaží se diváka držet v neustálém napětí. Ovšem bohužel snaha je jedna věc a výsledek druhá. Film stojí i padá spolu s Patricií Arquette, na jejíž opravdovosti roste i kvalita scén. Gabriel Byrne v roli fáterníka už není tak temný a chladný jako v nepříliš dotaženém Konci světa a možná se trocha marně a zbytečně snaží konkurovat slavnějším velebníkům v čele s otcem Karasem z Exorcisty. Trocha přebiblizovaný a přemýtizovaný scénář, stejně jako přečesnekovaná topinka leckdy docela protáhne mimické svalstvo, avšak dost scén se až velmi povedlo. Vyjma hořícího pokoje, jenž působí asi stejně opravdově jako jeptiška s čírem na punkovém koncertu. Zkrátka je to mystický thriller s prvky hororu, kterými se ovšem v poměru s ideologií náboženství a víry dost šetří. Stačilo si trocha více vyhrát s poměrem námět x scénář a bylo by to na více než 3*.......(2.8.2004)

 • - Když otec Kiernan (Gabriel Byrne) vstoupí do vatikánské pracovny, aby si převzal nový úkol, můžeme za ním slyšet kardinála Housemana (Jonathan Pryce) mluvit italsky s nějakým knězem. Překlad: "Ujišťuji vás, že nic z toho nikdy neopustí tento pokoj." (HappySmile)

 • - Scény v metru se natáčely na falešné trati metra - stejné jako byla použita v Show Jerryho Seinfielda (1990). (HappySmile)

 • - Tělo Almeidy, které leží v rakvi, je ve skutečnosti vosková figurína, které byla vyrobena v Los Angeles. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace