poster

Stigmata

 • USA

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmata

 • Slovensko

  Stigmy

Drama / Horor / Thriller

USA, 1999, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $29miliónovTržby USA $50,046,268Tržby Celosvetovo $89,446,268║ Neskutočné sklamanie, príbeh tak prázdny ako sa len dá, chýba tomu dokonca aj napätie, príslušná temnota, je to fakt až amatérsky odbité na režisérskom poste, tých pár vizuálne podmanivých scén to nezachráni, omnoho pôsobivejší je akčný Koniec dní kde je opäť zúčastnení Gabriel Byrne ale na opačnej strane barikád a v omnoho lepšom podaní. /35%/(2.2.2010)

 • matestlust
  ***

  Ze začátku solidní zábava,ale postupem času film ztrácí na hutnosti a později už i solidně nudí.(12.2.2008)

 • schizmo
  ***

  Mysterióznní thriller, který spíš než zpracováním vyniká zásadní myšlenkou, a který způsobil ve své době poprask rouhačskou teorií o evangeliu, které napsal sám Ježíš a které popírá podstatu novodobého křesťanství. Celkem by mě zajímalo, jak se k podobně pojatým tezím stavějí lidé z druhé strany barikády(12.3.2013)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Stigmata je vcelku kvalitní Hororové Drámo s neotřepaným hororovým námětem. Nenudil jsem se,avšak mi film nenabídl nic, co by mě donutilo zvýšit mé hodnocení . 65%(22.7.2013)

 • hrona
  **

  Stigmata jako thriller nefungují prakticky vůbec, o hororu bychom zde mohli polemizovat úplně. Naprosto bezduchý film s velice špatnými dialogy, nemluvě o nějakém tajemnu a naprosto vytracenou pointou,. Po hodině hraní Patricie Arquette už jsem měl sto chutí jí přetočit a doufat, že to s ní v závěru švihne. Byrne většinu času filmu prozírá, fandit mu v prolomení morální zásady a klína hlavní hrdinky také nešlo, neb měli stejně divný vztah, který se snažili tvůrci vykonstruovat dosti neobratně. A samotná akce spíše připomínala požití jakýchsi halucinogenů s roztrhanou kamerou. Škoda, námět dobrý, ale viděl bych ho spíše v Italské režii.(17.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace