Nacktschnecken

Slugs

Drama / Komedie

Rakousko, 2004, 86 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $494,987(6.6.2010)

Návod k tomu, jak určitě netočit domácí porno s partou kamarádů.(2.8.2009)

Režiséra Kevina Smithe mám velice rád, nicméně vedle tohoto působí jeho novinka "Zack A Miri točí porno" jako mnohem hloupější, nerealističtější, nudnější a hollywoodsky nažehlená kopie. Téma mají takřka totožné, stylem se Slimáci (český název) od starších Smithovek také takřka neliší, jenže tady to na rozdíl od jeho filmu všechno funguje ve všech ohledech výborně, chytře a hlavně vtipně. 8/10(3.8.2009)

První díl hedonistické trilogie Michaela Glawoggera „sex-drogy-rock´roll“ (Nacktschnecken – Contact High - ?) je sice o poznání slabší než jeho drogová variace, ale pořád ještě svým hodně specifickým způsobem pobaví. [LFŠ 2009 – host: Michael Ostrowski](4.8.2009)

• ditechi

LFŠ 2009: Tak toto ma narozdiel od pokračovania Contact High vôbec, ale vôbec nevtiahlo. Zozačiatku to vyzeralo zaujímavo, námet je iste originálny, no ten vtip mi tu akosi nefungoval.(5.8.2009)

• Marys

LFŠ 2009: Podobne, ako aj Contact High, dielo od rovnakých autorov, Slimáci, ma vôbec neoslovilo. Sex a drogy som už videl, rock and roll si ale nepozriem, ak bude.(3.8.2009)

Suchári. Bolo to super vtipné, najmä zo začiatku, škoda že potom zľavili z tempa. Každopádne sa teším na ďalšieho Glawoggera.(2.8.2009)

• Hank

Intelektuální porno dobré na usnutí :o)) dokazující, že pojem intelektuální porno je protimluv...(3.8.2009)