Hněv duší

Scénografie:

Leslie Keel

Kostýmy:

Michael T. Boyd

No nevím, tahle duchařina se mi líbila to ne že ne, ale viděl jsem už i mnohem lepší. Každopádně mě děj několikrát velice mile překvapil a určitě jsem si tenhle kousek nepustil naposledy. Jen je škoda, že děj má místy hodně nevyrovnané pasáže a hlavně začátek má docela pomalý rozjezd (pokud nepočítám tu banku). Charakteristika postav se mi taky líbila, jen je škoda, že trošku víc prostoru nedostal můj oblíbenec Michael Shannon (Clyde). Tak za 65%(7.1.2011)

Po delší době pátrání mezi nějakými horory po roce 2000 od amíků,kdy sem z 99 % narážel na absolutní stupidity,nebo covery.Konečně pořádná pecka!Velice silně atmosferický film.Občasné gore scény jsou veliké plus.Dlouho jsem se u hororu takhle nepobavil.(11.5.2008)

• EvilPhoEniX

Ehm Spojit Western s Duchařinou nemohlo dopadnout hůře.. Tohle jsou dvě věci, které přímo Nesnáším! Dlouhá táhnoucí se Nuda, už ted pár minut po zhlédnutí.. nemám páru o čem ten film BYL!(20.7.2012)

Ale jo, aspoň ten konec to zachránil, i tak jsem chtěl dát 3*, ale slabší. Čekal jsem, že se ten film víc rozjede, začátek a hlavně doba, kdy vstoupili do hruzo - děsivého domu, vypadal nadějně a hororově,ale pak nic moc úchvatného... A proto spíš zklamání. Průměr - 60%(30.5.2010)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 13.3.2010 --- Skvelý atmosférický horor s geniálnou pointou, výborným hereckým obsadením a pôsobivými striedmo užitými efektami. Po veľmi, ale naozaj veľmi dlhom čase dielko ktoré je takmer po všetkých stránkach spektakulárne zvládnuté, napriek tomu, že sa vlastne jedná o dosť komornú záležitosť. Postmoderné ornamenty a "inteligentný" humor museli ustúpiť žánrovým kánonom a poctivému remeslu. Občas to nie je na škodu veci. (31.8.2005)(31.8.2005)