poster

Píseň pro nevěstu

 • USA

  Wedding Singer, The

 • Slovensko

  Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::::::::::: Moc hezká komedie s mými oblíbenými herci Drew a Adamem ! Konec je kouzelný !!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::(27.3.2009)

 • Kryton
  **

  Barrymore není hezká, Sandler vypadá jak fanda metalu z 80tek a celek pusobí klišovitě. Každý den není vtiposvícení.(1.1.2008)

 • Vojcl
  **

  Málo vtipná romantická volovina,ostatně tak jako většina Sandlerovek. Tahle zaujme snad jen milovníky hudby z 80.let, která zabírá většinu soundtracku, jinak scénář a herci slabší průměr.(3.3.2010)

 • monolog
  *

  Zlatý nechutný vulgární komedie se Sandlerem, který obvykle točí. Ty jsou aspoň dost často dost zábavný. Tohle ale je tak nudný, že nudnější jsem už dlouho neviděl. Naprosto nevýrazní herci a zápletka tak pitomá, až si nejsem jistej, jestli se mi to jen nezdálo, romantiky by se nevešlo ani jen za nehet a postavy jedna nesympatičtější, než druhá. To jen tak ve zkratce. Miluju romantický komedie, když mají nějakej náboj a jsou romantický, kdy jsou hlavní hrdinové sympatičtí a příjemní a člověk jim drží palce, aby to opravdu vyšlo, kdy jde o něco víc, než jen hodit kupu lidí do kotle, aby se nějak namíchali dohromady. Sandler a Drew se mi líbili v 50x a stále poprvé, jenže tam byl silnej příběh. Tady ne. A jedna dobře zazpívaná písnička to nespraví (tu co skládal před a po rozchodu). Vlastně dvě, Elvis Johna Lovitze byl sakra suprovej. Thank you very mutch!(26.11.2006)

 • tron
  **

  „Rebierka, rebierka, samé rebierka! Prečo nejedia ryby?“ Žriebä zo „Saturday Night Live“, Adam Sandler, malo v čase PIESNI PRE NEVESTU (1998) za sebou len hosťovanie v cudzích filmoch (ROCKERI, RIVALI, STRELENÍ), ale už onedlho prišiel úspech s ROZNÁŠAČOM VODY (ktorý nakrútil znova Frank Coraci, autor PIESNE PRE NEVESTU), VEĽKÝM TATOM či KURZOM SEBAOVLÁDANIA, pričom tento talentovaný a sympatický komik ukázal i svoju vážnu tvár (OPITÍ LÁSKOU) a v roku 2004 sa druhýkrát stretol s Drew Barrymoreovou (50x A STÁLE PRVÝ RAZ). V PIESNI PRE NEVESTU vytvorili zdatný vtipný pár, snímka však postráda výraznejšiu atmosféru, vtipnejšie dialógy, lepšie/výraznejšie podporné figúrky atď. Plusom sú mnohé slávne pesničky, opilec Steve Buscemi a niekoľko vydarených scén (Mutanti od stola číslo 9).(15.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace