poster

Píseň pro nevěstu

 • USA

  Wedding Singer, The

 • Slovensko

  Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

 • blackrain
  ***

  Bavilo mě hádat a poznávat písničky, které filmem proplouvaly. Byla to jedna osmdesátková pecka za druhou. Steve Buscemi a Jon Lovitz nezklamali. A už někdy zkamali?(27.12.2009)

 • freddy
  ****

  Zajímavý film, ve kterém nám Adam Sandler opět dokazuje, že umí být velice vtipný a že je přímo rozeným komikem. A v tomto filmu mu navíc zdatně sekunduje Drew Barrymore. A do toho všeho je v tomto filmu i vidění další z mnoha zajímavých hereckých kreací Stevea Buscemiho, kdy si tentokrát zahrál vedlejší postavu opilého svatebního hosta. Takže herecká jména rozhodně nejsou neznámá, co by mnozí režiséři za tato jména dali. A musím konstatovat, že tenhle film zase tak špatný není. Naopak, nabízí zajímavý nápad a po dějové stránce takřka vůbec nenudí. A ten efektní závěr v letadle, to je jedna velká jízda, kdy jsem se smál nepřetržitě celou dobu. Navíc zde měl vtipné cameo zpěvák Billy Idol. Takže tohle je film, který má co nabídnout, a který mne jako člověka, který se snaží nejčastěji vyhledávat právě filmy komediálního žánru, velice zaujal, a u kterého jsem se nejednou nahlas zasmál. A to jsem měl původně v plánu se na tenhle film nepodívat, a to, že jsem to viděl, byla jen náhoda, ale jsem tomu rád, protože bych se připravil o vtipný a zajímavý filmový zážitek. Já jsem prostě s touto romantickou komedií spokojený a nevidím důvod, proč sahat k nízkým hodnocením, když ten film splnil hlavní účel, a to sice, že mě dokázal rozesmát. Takže je to za čtyři hvězdičky.(21.12.2008)

 • eraserhead666
  *****

  Miluju osmdesátý léta - miluju tehdejší hudbu, tehdejší oblečení, tehdejší účesy a tohle všechno (plus skvělý humor, vynikající výstupy Jona Lovitze a Steve Buscemiho /kterej ani není napsaný v titulcích, ale za ten jeho výstup by tam měl být hned jako první a velkými písmeny/, nádhernou Christine Taylor, starý profláklý osmdesátkový hity mnohdy v novém otextování a Billyho Idola) mi tenhle film naservíroval v plné síle v naprosto vynikajícím provedení. Tohle je opravdu romantická komedie namíchaná přesně 50/50. Adam Sandler na počátku své nejlepší formy, zřejmě nejlepší film, co jsem s ním zatím viděl.(17.11.2008)

 • Smok
  ***

  Priemerná romantika, ktorá sa nevyhla poriadnej dávke žánrových klišé (neopätovaná láska, záverečné scény v lietadle), ale na druhú stranu mi poskytla aj dobrú zábavu v podobe zábavového speváka Sandlera, prierez tými najväčšími hitmi 80tych rokov a cameo Billyho Idola.(27.12.2009)

 • Rosaviva
  **

  Tak vám nevím, ale tohle se mi něják moc nelíbilo. Adam Sandler s naprosto příšernýma vlasama. Nemohla jsem si pomoct, ale přišlo mi, že jeho zpěv je hrůza. Drew mě v tomhle filmu taky zrovna moc neokouzlila a nebyla tam ani nejmenší stopa po pěknym herci. Tohle už znova ne-e. 2*(14.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace