poster

Píseň pro nevěstu

 • USA

  Wedding Singer, The

 • Slovensko

  Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

 • B!shop
  ****

  Nevim, co proti tomu vsichni maj. Jasne, neni to buhvijakej film, ale jako ramnticka komedie to funguje na vybornou. Drew je spravne roztomila, Sandler spravnej sympatak a chemie mezi nima funguje. Pribeh je sice predvidatelnej, ale vyplnujou ho fajnovy pisnicky a sem tam i nakej ten fajn forek, takze tech 90 minut utece jako nic.(24.8.2009)

 • liquido26
  ****

  Sice příběhově totálně průměrná romantická komedie, ale jednu hvězdu přidávám za skvělý osmdesátý léta a Sandlera s trvalou, se kterou vypadá mnohem líp než bez ní :-)(1.1.2016)

 • Tommassi3
  ***

  "A jak souvisí svatba se vzhledem ??" - "No, musíš se vdát, než budeš mít velikej zadek a narostou ti vousy pod nosem, což se určitě stane, to po matce tvého otce.." ;) Americký režisér Frank Coraci alespoň u mě nesmírně zabodoval s jinou komedií s Adamem Sandlerem, samozřejmě mluvím o snímku Click, jinak se ovšem veze na vlně naprosté průměrnosti, a ani Píseň pro nevěstu není výjimkou.. Typická raná sandlerovka, hybrid jak noha od kulečníku, zato však s naprosto luxusním soundtrackem Teddyho Castellucciho a tradičně i skvostným came(o)níkem Stevem Buscemim jako nejlepším svatebním ožralou v historii filmu.. Vše ovšem drží pohromadě výtečný Sandler v poloze loosera, jehož trumfem i obranou je humor.. Biják narvaný osmdesátkovými hity a spoustou odkazů, tu více, tu méně vtipnými, na zmiňovanou éru..(28.7.2014)

 • AngelAngie
  **

  Adam už v téhle době ukazoval, že smysl pro humor má a jeho pěvecké číslo už je tak trošku klasika ..(28.5.2008)

 • lamps
  ***

  Za Adama, za Steva Buscemiho a Jona Lovitze a částečně i za Drew, která zde byla alespoň docela roztomilá, když už nic jiného, nemohu hodnotit záporněji. Ona je to koneckonců docela nevinná a příjemná romantická oddechovka, která sice moc originality nepobrala a vtipem se také překvapivě dost šetří (na Sandlerovy poměry Neuvěřitelně Přístupný Humor!), ale sladkým příběhem, několika retro písničkami a klasickým, leč nakažlivě optimistickým happyendem vůbec nic nekazí. Jenom mi pořád vrtá hlavou, proč nechtěl radši tu její kamarádku, idiot.. :-) 60%(14.8.2013)

 • - Režisér filmu Frank Coraci má ve filmu menší cameo. Objevuje se jako postava zpívající skladbu "Love Stinks" ve chvíli, kdy kolem něj prochází Robbie (Adam Sandler) s mikrofonem. (JORDY)

 • - Produkce filmu trvala přes rok a půl. (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace