poster

Píseň pro nevěstu

 • USA

  Wedding Singer, The

 • Slovensko

  Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

 • Handle
  **

  Sandlera mám rád, ale tohle nebylo nic extra. Průměrná romantická komedie, která má jen pár dobrých momentů a to ostatní je buď nuda a nebo "neurazí, nenadchne". Například v 50x a stále poprvé je u mě Sandler i Barrymore někde úplně jinde - co se týče komedie i romantiky.(25.12.2011)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Emoce 9/10/// +nádherná hudba, Adam Sandler ještě nikdy nebyl příjemnější, krásný příběh, skvělí český dabing, romantika až na půdu -jej, snad jen škoda, že jsem film neobjevil dříve/// Obrovské překvapení. Dlouho jsem se k tomuto filmu nedostal a nyní 11 let od natočení jsem měl tu možnost. Film jsem si z nedostatku času rozdělil na čtyři části, ale vždy když jsem se začal dívat tak mě film neuvěřitelně zaujal a vtáhl do děje. Ke konci jsem si přál aby ještě nebyl konec. Moc se mi to líbilo./// Celkem 90%///(12.11.2009)

 • Rosaviva
  **

  Tak vám nevím, ale tohle se mi něják moc nelíbilo. Adam Sandler s naprosto příšernýma vlasama. Nemohla jsem si pomoct, ale přišlo mi, že jeho zpěv je hrůza. Drew mě v tomhle filmu taky zrovna moc neokouzlila a nebyla tam ani nejmenší stopa po pěknym herci. Tohle už znova ne-e. 2*(14.1.2011)

 • Djoker
  **

  Lidé, kteří prožili celá 80. léta si po tomto filmu mohou připadat jako totální blbci, protože prezentace zmíněného období se opravdu nepovedla, ale možná to byl účel. Drew je tady sladká, takže proto relativně slušné hodnocení.(27.12.2009)

 • Kryton
  **

  Barrymore není hezká, Sandler vypadá jak fanda metalu z 80tek a celek pusobí klišovitě. Každý den není vtiposvícení.(1.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace