Píseň pro nevěstu

Wedding Singer, The

Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

::::::::::::::::::::::::::::::: Moc hezká komedie s mými oblíbenými herci Drew a Adamem ! Konec je kouzelný !!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::(27.3.2009)

• Kryton

Barrymore není hezká, Sandler vypadá jak fanda metalu z 80tek a celek pusobí klišovitě. Každý den není vtiposvícení.(1.1.2008)

• Vojcl

Málo vtipná romantická volovina,ostatně tak jako většina Sandlerovek. Tahle zaujme snad jen milovníky hudby z 80.let, která zabírá většinu soundtracku, jinak scénář a herci slabší průměr.(3.3.2010)

• monolog

Zlatý nechutný vulgární komedie se Sandlerem, který obvykle točí. Ty jsou aspoň dost často dost zábavný. Tohle ale je tak nudný, že nudnější jsem už dlouho neviděl. Naprosto nevýrazní herci a zápletka tak pitomá, až si nejsem jistej, jestli se mi to jen nezdálo, romantiky by se nevešlo ani jen za nehet a postavy jedna nesympatičtější, než druhá. To jen tak ve zkratce. Miluju romantický komedie, když mají nějakej náboj a jsou romantický, kdy jsou hlavní hrdinové sympatičtí a příjemní a člověk jim drží palce, aby to opravdu vyšlo, kdy jde o něco víc, než jen hodit kupu lidí do kotle, aby se nějak namíchali dohromady. Sandler a Drew se mi líbili v 50x a stále poprvé, jenže tam byl silnej příběh. Tady ne. A jedna dobře zazpívaná písnička to nespraví (tu co skládal před a po rozchodu). Vlastně dvě, Elvis Johna Lovitze byl sakra suprovej. Thank you very mutch!(26.11.2006)

• tron

„Rebierka, rebierka, samé rebierka! Prečo nejedia ryby?“ Žriebä zo „Saturday Night Live“, Adam Sandler, malo v čase PIESNI PRE NEVESTU (1998) za sebou len hosťovanie v cudzích filmoch (ROCKERI, RIVALI, STRELENÍ), ale už onedlho prišiel úspech s ROZNÁŠAČOM VODY (ktorý nakrútil znova Frank Coraci, autor PIESNE PRE NEVESTU), VEĽKÝM TATOM či KURZOM SEBAOVLÁDANIA, pričom tento talentovaný a sympatický komik ukázal i svoju vážnu tvár (OPITÍ LÁSKOU) a v roku 2004 sa druhýkrát stretol s Drew Barrymoreovou (50x A STÁLE PRVÝ RAZ). V PIESNI PRE NEVESTU vytvorili zdatný vtipný pár, snímka však postráda výraznejšiu atmosféru, vtipnejšie dialógy, lepšie/výraznejšie podporné figúrky atď. Plusom sú mnohé slávne pesničky, opilec Steve Buscemi a niekoľko vydarených scén (Mutanti od stola číslo 9).(15.9.2008)