Píseň pro nevěstu

Wedding Singer, The

Pieseň pre nevestu

Komedie / Romantický / Hudební

USA, 1998, 95 min

Náhodou je to dobrý, klasická romantická komedie + písničky + milí herci + překvapivě nepřekvapivý konec + rapující babča = 65%(2.10.2007)

• Vojcl

Málo vtipná romantická volovina,ostatně tak jako většina Sandlerovek. Tahle zaujme snad jen milovníky hudby z 80.let, která zabírá většinu soundtracku, jinak scénář a herci slabší průměr.(3.3.2010)

• Rosaviva

Tak vám nevím, ale tohle se mi něják moc nelíbilo. Adam Sandler s naprosto příšernýma vlasama. Nemohla jsem si pomoct, ale přišlo mi, že jeho zpěv je hrůza. Drew mě v tomhle filmu taky zrovna moc neokouzlila a nebyla tam ani nejmenší stopa po pěknym herci. Tohle už znova ne-e. 2*(14.1.2011)

krásný film...Sandleruv zpěv na začátku :-D taky má pár vtipných momentu na který nezapomenu(19.5.2010)

Docela milá romantická komedie s jasným záměrem - že ne vždycky plánovaná svatba a dlouhodobá láska vydrží i dál. Adam Sandler je tu ohromně vtipnej, nejen jak vypadá, ale jak se šíleně chová. Sice je to docela zábavně natočené, ale dabing byl naprosto šílenej, taky některé scény byly skoro trapné a přišlo mi to docela dlouhé... No jen tak tak...(20.12.2008)