poster

Charlotte Gray

 • Velká Británie

  Charlotte Gray

 • Německo

  Die Liebe der Charlotte Gray

 • Slovensko

  Charlotte Gray

Drama / Válečný / Romantický

Velká Británie / Austrálie / Německo, 2001, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ****

  Velice silný příběh, kolidující místy se Sophiinou volbou a britským špionážními věcičkami, k tomu navrh impozantní výkon Cate Blanchettové. Velice pocitová záležitost, která místo samoúčelných vizuálních manýrů sází na místo ve vaší duši...(30.10.2002)

 • Cervenak
  ***

  Televízne vyzerajúci, nudne zrežírovaný, predvídateľný priemer, ktorému dávam 3* len kvôli Cate, ktorá je (ako vždy) úchvatná. V tomto prípade nielen ako herečka, ale aj ako krásna ženská. Len tá chémia medzi ňou a Crudupom, tá tam teda nebola...(31.1.2009)

 • Slarque
  ***

  Průměrné milostné drama se skvělou Cate Blanchett, která naštěstí téměř nesleze z plátna. Na nejdražší britský film působí celkem levně a nevýrazně - působí na mne dojmem, že nemohl stát více než polovinu udávaného rozpočtu (60 milionů dolarů). Pokud čekáte výpravný film, pusťte si Tmavomodrý svět.(16.2.2003)

 • POMO
  ***

  Veľmi pekná kamera, kostýmy a vôbec historické vystihnutie dejiska a obdobia. Ale ten dej nemá motor a až do poslednej štvrtiny je príliš televízne utlmený, nevýrazný a nudný. Dokonca ani Cate Blanchett z neho nevyčnieva a akoby sa riadila pokynmi režisérky 'menej je niekedy viac.' Nebyť toho zdramatizovania na konci, nechal by ma film rovnako chladným ako čítanie nezáživnej knihy.(22.8.2004)

 • HAL
  **

  Vyumělkované pseudodrama odehrávající se na kulise druhé světové války plné nudy, unyle hrajících herců, s nepříliš zajímavým a špatně podaným příběhem a hlavně s velmi hroznou režií. Kromě dobrých kostýmů a pár pěkných panoramatických záběrů na krajinu v něm žádné klady nejsou.(29.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace