Distrikt!

District, The

Animovaný / Komedie

Maďarsko, 2004, 87 min

Áron Gauder

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $200,000(7.9.2010)

• Jossie

Zajímavá animace a jistě netradiční filmový počin, který mě ovšem vůbec nebavil, ani dějově, ani humorem, pokud tam měl nějaký být.(10.4.2007)

Animace docela zajímavá, ale jinak nic moc. Sem tam jsem se pousmál, ale ono to jaksi brzy omrzí, když jsou vulgarismy nadužívány a ještě k tomu zcela samoúčelně. Vybombardování hlavího města Maďarska Bukurešti mě pobavilo asi nejvíc.(19.12.2009)

Srovnání se South Parkem jsem se dlouho vyhýbal, ale nakonec proč ne. Je to animované, sprosté, satirické a útočí na aktuální události ve světě. Sice trošku jiným způsobem než SP, ale co taky čekat z Maďarska, že? První co mě zaujalo je velice zajímavá animace. Hudební vložky jsou taky povedené, i když rap moc nemusím. Příběh moc propracovaný není, tvůrci tam dali co je napadlo a když něco nesedělo, tak to prostě zaplácli násilím, vulgaritami nebo rádoby aktuálními narážkami. Ale překvapivě to pro mě funguje a celkem jsem se bavil. Především díky animaci a odvaze maďarských tvůrců hodntím za 4*.(20.10.2006)

• Rosomak

Pod velmi zajímavou vizuální slupkou (velmi originálně řešená animace) se skrývá nudný příběh, který jsem musel po chvíli vypnout, protože je pouhou přehlídkou nezajímavých scének, které zřejmě pobaví jen puberťáky, kteří počítají každé slovo "fuck", které zazní a jsou z toho na vrcholu blaha...(8.2.2008)

• - Film bol vytvorený inovačnou metódou, ktorá mieša dvoj a trojrozmernú animáciu. Vzorom postavičiek boli nasnímané tváre a gestá skutočných hercov. (corona)