Kostka 0

Ernie Barbarash

Ernie Barbarash

Mark Sanders
  • kitano

Takto sa kazia dobré filmy. Zbytočnými pokračovaniami. Nieje to ani zďaleka tak hrozné ako v prípade druhého dielu, ale ja sa pýtam : načo ? Pôvodná kocka je už načisto vyžmýkaná a ak sa objaví ďalšie pokračovanie, to si už odpustím. (2/10 )(27.8.2009)

O něco málo lepší než druhý díl.(8.5.2009)

Docela mily prekvapeni. Tvurci dobre smichali "spinavost" pasti z jednicky s nejakejma tema hi-tech prvkama a vysledek je paradni. Navic jsou smrti originalni a zvlast ta uvodni s vodou je spravne prasacka. Taky se konecne dozvime neco o ucelu kostky a jejich pravidlech a celkove je tenhle dil takovej nejsrozumitelnejsi. Ale ze zacatku trochu vadi, ze pokazdy, kdyz uz se uvnitr kostky vybuduje slusna atmosfera, tak se strihne do kanclu na dva inzenyry, kteri ze zacatku jen nezazivne kecaj. Poina filmu je taky slusna. Navic me potesil i silenej Jax v podani Michaela Rileyho, to byl ukazkovej magor. Proto zamrzi par kiksu, jako jsou ultra vylepseny vojaci, to bylo uz krapet moc. Na to, ze Ernie Barbarash timhle filmem debutoval a vypada jak retardovanej teplous, to zvlad velmi dobre, ale na prvni dil to precejen nema, co se tyce atmosfery.(11.4.2007)

• Caelos

O dost lepší, než debilní dvojka.(23.4.2009)

Jak udělat pokračování filmu, který prakticky pokračování mít nemůže protože z předchozích dílů bylo mnoho otázek? No tak uděláme začátek jak vše vzniklo. Film samozřejmě na první film nemá, ten byl výborný, ale po sračce jménem Kostka 2: Hyperkrychle to působí skvěle. Gore funguje jak má, příběh je sice takovej nedomrlej hlavně ta pitomost s vojákama, ale je celkem fajn, pocit uzkosti koluje všude a na diváka to dobře působí. Herci působí celkově dobře, jen ten černoch mi tam celkem vadil. Hudba je ze všech dílů nejlepší. No pokud je nuda a chcete vědět jak Kostka vznikla směle do toho. A jestli vznikne další díl jak se jen bude jmenovat? Kostka 3???(12.12.2010)

• - Na Wynnově stole je čajová konvice s nápisem "Přemýšlej o vnějšku krychle" (Think Outside the Box). Je to vidět ve chvíli, kdy kreslí obrázek Rainsové. (Piggsy)

• - Spoiler: Koniec sekvencie s Wynnom (Zachary Bennett), už ako mentálne postihnutým, je priamy odkaz na pôvodnú Kocku (1997), len postavy sú odlišné. (misterz)

• - Když Rainsová, Haskell a Meyerhold vstoupí do místnosti s mrtvolou, Haskell předpokládá, že dotyčný umřel nejspíš vyhladověním, načež Rainsová prohodí "Bože, já mám hlad". Jedná se o odkaz na druhý díl, ve kterém si jedna z postav stěžuje na hlad, následně zabije svého společníka a pak ho sní. (Piggsy)