poster

Milostný dopis

  • USA

    Love Letter, The

  • SK název

    Ľúbostný list

Komedie / Drama

USA, 1999, 88 min

Režie:

Peter Chan

Hudba:

Luis Bacalov

Komentáře uživatelů k filmu (7)

  • T2

    Rozpočet $20miliónovTržby USA $8,302,478Tržby Celosvetovo $-(7.11.2009)

  • mandes

    rozpočet : $20 million tržby americke : $8,302,478(6.6.2008)

  • Jeanne
    **

    Prázdninový příběh z docela ponurého rybářského městečka o osamělých lidech, kterým zasáhne do života jeden starý milostný dopis bez adresáta. Je to romantický film, který nepředstírá, že by mohl být skutečný příběh, ale na druhé straně nevytváří žádné příliš naivní závěry. Prostě ten dopis sice zasáhne do života starší majitelky malého knihkupectví, ale nezmění ho natolik, aby zůstala s mladým studentem ...jen si díky němu něco uvědomí, ujasní, aby dál mohla žít jako před tím... (jen doufám, že jsem to pochopila správně) :-)) A to odhalení na závěr - kdo ten dopis vlastně napsal a komu, tonení špatný! :)(10.11.2003)

  • Smok
    **

    Dosť slabý romantický kúsok o jednom starom ľúbostnom liste. Vhodný na upršané doobedia cez pracovný týždeň a našťastie tak aj videný.(13.10.2009)

  • Slarque
    **

    Na komedii nepříliš vtipné a na romantiku málo romantické. Nejhorší je, že film mnohokrát naznačoval, jak se dal výchozí nápad skvěle využít. Jenom scénárista si toho nejspíš nevšiml.(8.11.2003)

  • blackrain
    ****

    Milostný dopis ten dokáže člověku pěkně zamotat hlavu, zvlášť, když je anonymní. Rozuzlení v závěru, to byl výborný nápad.(24.10.2008)

  • HanSolo
    ***

    Příjemná romance, která ale pobaví jen díky hereckým protagonistům.(8.5.2005)