Malý Nosáček

Ilja Maximov

Předloha:

Wilhelm Hauff (kniha)

Sergey Selyanov

Ruské pohádkové překvápko. Nikdy jsem o této pohádce neslyšel o to více se mi líbila už díky stylu animace který mám v oblibě. Jednoduchý příběh a prima postavy. Bylo škoda, že nebylo více využito veverek, ty byly zábavné. Zlá čarodějnice stylová, její poskok velmi dobrý. Překvapil mě i český dabing, který mi k tomu hodně sednul a líbil se mi. A ty proměny, svět, nakládání s magií, mě si to získalo. Celé to působí pohádkově a minimalisticky, oproti mnohým konkurentům ze zámoří. K tomu pohodové písničky, prima nápady. 10/10(1.4.2013)

Velmi milá animovaná pohádka. Sice čarodějnice nahání hrůzu, ale těší mě ,že i v dnešní době dokáže vzniknout mezi těmi všemi superagenty téměř klasika.(13.4.2008)

Milá a hezká pohádka. Poskok čarodejnice neměl chybu.(29.4.2009)

Na druhýkrát sa mi páčil tento rozprávkový animák oveľa viac. Roztomilá animácia je akoby z dielní Disneyho a sympatický príbeh poteší jak deti, tak sa nebojím tvrdiť, že aj dospelých. Pretože pripomína zašlú slávu klasických 2D animákov, zo všetkým, čo k tomu patrí.(13.1.2017)

Milá, oku lahodiaca rozprávka, ktorá istotne poteší najmenších..ja som už na toto trošku starší:)(18.5.2009)