poster

Malý Nosáček

 • český

  Nosáček

 • Rusko

  Karlik Nos

 • Rusko

  Карлик Нос

  (Rusko)
 • anglický

  Little Longnose

Animovaný / Pohádka / Rodinný

Rusko, 2003, 79 min

Režie:

Ilja Maximov

Předloha:

Wilhelm Hauff (kniha)

Producenti:

Sergey Selyanov
(další profese)
 • Karlos80
  ****

  Krásná novodobá animovaná pohádka a názorný příklad toho že Rusové stále ještě umí. Téměř hororová čarodějnice byla asi tak stejně děsivá jako čarodějnice před dvaceti lety v animovaném Mrňousovi..Ještě bych vyzdvihl dobrý dabing a skvělou animaci i vtipné humorné scény, především s dvojicí podařených vojáčků.(12.4.2008)

 • Tuax
  *****

  Ruské pohádkové překvápko. Nikdy jsem o této pohádce neslyšel o to více se mi líbila už díky stylu animace který mám v oblibě. Jednoduchý příběh a prima postavy. Bylo škoda, že nebylo více využito veverek, ty byly zábavné. Zlá čarodějnice stylová, její poskok velmi dobrý. Překvapil mě i český dabing, který mi k tomu hodně sednul a líbil se mi. A ty proměny, svět, nakládání s magií, mě si to získalo. Celé to působí pohádkově a minimalisticky, oproti mnohým konkurentům ze zámoří. K tomu pohodové písničky, prima nápady. 10/10(1.4.2013)

 • Skuby47
  *****

  Klasická, i když místy až hororová ruská pohádka, natočená podle knihy Wilhelma Hauffa. Půvabná animace mi po výtvarné stránce silně připomínala americkou produkci. V příběhu je vše, co má v pohádce být. Zlo je reprezentováno vskutku děsivou čarodějnicí a jejím pomocníkem. Dobro tu zase tradičně představuje krásná zakletá princezna a její statečný malý ochránce. O humor se postarala řada legračních figurek a množství vtipných situací. Na tuto novodobou kreslenou pohádku se jistě spolu s dětmi rádi podívají i dospělí diváci. Jen kdyby ji televize častěji zařadila do vysílání.(29.4.2016)

 • majo25
  ****

  Na druhýkrát sa mi páčil tento rozprávkový animák oveľa viac. Roztomilá animácia je akoby z dielní Disneyho a sympatický príbeh poteší jak deti, tak sa nebojím tvrdiť, že aj dospelých. Pretože pripomína zašlú slávu klasických 2D animákov, zo všetkým, čo k tomu patrí.(13.1.2017)

 • Philippa
  ****

  Velmi milá animovaná pohádka. Sice čarodějnice nahání hrůzu, ale těší mě ,že i v dnešní době dokáže vzniknout mezi těmi všemi superagenty téměř klasika.(13.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace