Konečně jsou svoji a mohou vykročit vstříc společné budoucnosti, ovšem dokážou se shodnout jejich rodiny? Vyřeší páry v této komedii multikulturní překážky? Budou dostatečně silní čelit svým rodinám a jejich tradicím? Je láska skutečně vším?  Výprodej v obchodě pro nevěsty svede dohromady čtyři páry, které čelí předsvatební vřavě. Dříve to bylo jednoduché, manželství dohodli rodiče. Ovšem dnes už je to jinak a rodiče i zamilované dvojice musí čelit nejen multikulturním komplikacím: například rodiče Emraha jaksi automaticky předpokládají, že si jejich syn vezme milou tureckou dívku. Ale Emrah je zamilovaný do Tima. A Kurd Coskun by podle jeho rodinných tradic rozhodně neměl požádat o ruku svou tureckou přítelkyni... Humorná komedie ze života vám poradí, jak jednoduše říct své Ano. (oficiální text distributora)

matkoslav1

Alláhu, ať se Turecko nedostane do EU =) Úsměvné, někdy možná až moc. Příběh několika smíšených, i když jeden, ryze mužský, ani ne, párů z německého maloměsta a o tom, jak požádat svou lásku o ruku... Špatné tedy ne, ale že bych na tento film vzpomínal několik let, to asi ne =) ()

jiri.twist

Film s českým dabingem, který mě chvilku bavil a potom zase vůbec, jeden z těch nápadníků vypadal pomalu starší, jako jeho otec ... Tématem se mi moc nestrefil snímek do mého vkusu, ale zřejmě pravdivě ukazuje problémy, které jsou v sousedním Německu. Pro mě v hodnocení pouze průměr a nepotřebuji vidět znovu ... 5555 ()

Olík

O tom jak je Německo multikulturní zemí si můžete popovídat například s trenérem národního fotbalového družstva. Dnešní mladí už nechtějí být při výběru partnera pro život svázáni náboženstvím, přáním rodičů nebo zažitými tendencemi. V této etnicko-romantické lehce dramatické komedii se můžeme několika mezi-národnostních lásek zúčastnit a prožít si peripetie, kterými musí projít všichni zúčastnění. ()