poster

Jurský park 3

 • USA

  Jurassic Park III

 • Slovensko

  Jurský park 3

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ****

  rozpočet : $93 million tržby celosvetovo : $368,780,809(15.2.2007)

 • Hal_Moore
  ****

  Po shlédnutí Jurského Parku 3 jsem byl trochu zklamán, neboť film nedosáhl kvalit předchozích dílů. S mírnými rozpaky jsem vcházel i do kina, čekal jsem na hodnocení typu dvou, tří hvězd. Ale poté, co jsem viděl prvního dinosaura na plátně, k čertu, nejdu pod čtyři! Jak asi správně hádáte, má oblíbená scéna je souboj Rexe se Spinosaurem, ale čekal jsem jiného vítěze... Škoda! Nedám pět hvězd! Film nepostrádá tradiční prvky letního trháku: špatný scénář, špatné herecké výkony, špatné efekty a žádný vývoj postav. Další zklamání je stopáž - pouhých 94 minut. A co tedy zbyde? Ohromná zábava! Super popcorn film. Jen díky prohře Rexe nedám plné hodnocení.(20.9.2005)

 • Niktorius
  ***

  Nepříliš napínavé a nečekaně skromné pokračování Jurského Parku. Jako standartní honička s dinosaury či jinou havětí však tento výcuc "toho co bylo v knize, ale nedostalo se to do předchozích filmů" funguje celkem spolehlivě. Zakroutil jsem si hlavou nad směšným soubojem spinosaura s T-Rexem, zasmál jsem se "mluvícím" raptorům a podivil jsem se nad novým vědeckým poznatkem, že dinosauří žaludek je místem vhodným pro spolehlivý příjem radiotelefonního signálu, ale na konci filmu jsem nebyl nijak naštvaný či zklamaný. P.S: Osobně bych telefon čerstvě vytažený z dinoouařích výkalů nejprve alespoň trochu otřel o trávu - Američané mají zvláštní chápání hygieny :-)(2.9.2007)

 • Chupacabre
  ***

  Poslední a zároveň nejhorší díl, rozhodně zde chybí vynikající talent Stevena Spielberga.(21.11.2007)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Viděl jsem na BLU RAY a paráda.(12.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace