poster

Jurský park 3

 • USA

  Jurassic Park III

 • Slovensko

  Jurský park 3

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Nastavovaná kaše, která rezignuje na veškerou originalitu a krom velmi prostého příběhu nabízí slušné herecké obsazení a příjemné žravé tempo. Škoda jen, že to tempo není vyrovnanější...(23.1.2003)

 • hellstruck
  ***

  Ale jo,tempem a kvalitou stejný jako jednička.. jen ta uječená kráva by tam nemusela tak pištět!(14.8.2011)

 • golfista
  ****

  Opravdu jsem čekal ještě větší průser než ve dvojce, takže jsem kolem toho obalu v půjčovně nějakou dobu chodil s nědůvěrou. Ono to ale nakonec dopadlo jako svižná a slušně odvedená zábava, takže bych to viděl tak na 70%. Fakt jsem se slušně bavil.(6.3.2003)

 • Hal_Moore
  ****

  Po shlédnutí Jurského Parku 3 jsem byl trochu zklamán, neboť film nedosáhl kvalit předchozích dílů. S mírnými rozpaky jsem vcházel i do kina, čekal jsem na hodnocení typu dvou, tří hvězd. Ale poté, co jsem viděl prvního dinosaura na plátně, k čertu, nejdu pod čtyři! Jak asi správně hádáte, má oblíbená scéna je souboj Rexe se Spinosaurem, ale čekal jsem jiného vítěze... Škoda! Nedám pět hvězd! Film nepostrádá tradiční prvky letního trháku: špatný scénář, špatné herecké výkony, špatné efekty a žádný vývoj postav. Další zklamání je stopáž - pouhých 94 minut. A co tedy zbyde? Ohromná zábava! Super popcorn film. Jen díky prohře Rexe nedám plné hodnocení.(20.9.2005)

 • Cival
  ***

  Trojka si naštěstí na nic nehraje a jenom baví diváky (s větším i menším úspěchem). Nebýt naspeedovaných scén s tou pravěkou lítající havětí bylo by to asi za 2* - ostatním akčním scénám trochu chybí nápaditost, vymanění se ze zaběhnutých klišé: Překvapení, útěk, oběd ještěrek...(10.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace